• Paja

    Vzhledem k sobotnimu GTZCh opet streda (dejte to nekdo vedet Ladovi), sraz 16hod. Klajdovka, navrhovana trasa: po zlute „korytkem“ Bilovice – cervena+modra+sil­nice Babice – sjezd po zlute k Byci skale – Habruvka-Rudice-Jedovnice- kus po trase 2.kola Proklest-Buk Heslo: Vendelin;o)

    Anketa: ?

    Jo
    3x
    50%
    Ne
    3x
    50%
    0x
    0%
    0 0
    • Polka  

      Nemozu, mam pohovor. Pocital sem se ctvrtkem ty Vendeline :-)

      0 0
    • mastihuba  

      co takhle úterý? bo ve středu du na noční a ve čtvrtek máme firemní kalbu. :)

      0 0
    • Krocan  

      no když už tak nepojedu s váma, ale sám…1. pojedu cestou kterou znám a nebudu bloudit a 2.mě neuženete:-)

      0 0
      • Blade  

        Nepovídal si náhodou ještě dopoledne, že seš ve stavu nemocných?:)

        0 0
        • Krocan  

          to se snad do středy změní:-)

          zejtra už du zase do školy…teda myslim:-P

          0 0
      • mastihuba  

        Jestli si dobře pamatuju, tak sem vám to řikal už na Glajdě že jet s těma chrtama na Utěchov po té široké šotolině je sebevražda :) Ale za tu Pájovu hlášku, „řikal jsem mu ať jede za náma“ to celkem stálo :)

        0 0
      • Paja  

        Neni to trosku nuda, jezdit sam furt po stejnejch cestach, abys nebloudil?-)

        0 0
        • Krocan  

          kdyby ste my někteří neujížděli tak s váma klidně jedu:-)(ale de o to že sem prostě na vás moc pomalej no)

          a stejně zejtra nejedu páč su nakonec teda furt nemocnej:-/

          0 0
          • Paja  

            Ale my (tentokrat je to „y“ spravne:-) jsme na Tebe cekali jenze cca o 250m dal nez tam, kdes asi uhnul ze zelene znacky, je to nase chyba, meli jsme pockat na prvni krizovatce, ale nenapadlo nas, ze se tam vubec nevyznas…

            0 0
    • Splinter  

      16h Klajda = cesta dom za tmy…

      No nevím:( Asi se připojím na kousek a vynechám Buk..

      0 0
      • pepek  

        vynechám Buk…takový kacířství, kdyby to tak četl Laďa (nebo se už bojíš tam přijet ve středu?)

        0 0
        • Splinter  

          nějak takle:

          to bych nechal na dlouhý zimní večery, zatim bych urval co pude.

          0 0
      • Paja  

        Mne je to jedno, ani na Buku netrvam, ale nekde bych se stavil aspon na polivku, cestou me vzdycky prepadne hlad, tak aby opravdu nedoslo na ten gumicuk;-)

        0 0
    • slou  

      Nemohu … nemam na cem.

      0 0
    • Splinter  

      Kurňa to už je dávno:o)

      0 0
    • rock  

      Nechávám si to otevřený, ale fakt by sem chtěl …

      0 0
    • madcat  

      To jako stihnete tu uvedenou trasu od 4 hod do tmy ujet, na Buku si dát škopka a vrátit se do Brna? Nebo tam spíte? Na takovou kilometráž si kua dávám celej den! :))

      0 0
      • Paja  

        Do tmy by se to dalo stihnout bez te zastavky na Buku.

        0 0
    • RomanH  

      Nedelej v tom bordel. Porad Ct na najednou St… Ve St jedu D1 trail :(

      No, ale uprimne, ani tento tyden nemam Ct jistej – pravdepodobne budu rozebirat a stehovat skrin.

      0 0
      • Paja  

        Jak porad CT, minule byla taky ST (jen co naucime Ladu na ST, zacnem zas jezdit ve CT:-D)

        ST je tentokrat proto, aby si zavodaci;-) stihli orazit pred Jedovnicema resp. Sudetama.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Hmmm, silná trojka …

      0 0
    • pepek  

      Měkkoni, od kdy se bojíte tmy? Jediný soudruh Excel se vrátil se mnou na jedno, za což pak po zásluze zmokl – tímto se mu omlouvám :-(

      0 0
      • Jaroslávek  

        Děkuji bohu za to, že mohu jezdit za jiných podmínek než ty.-))

        0 0
        • pepek  

          Zpestření (kromě ruky a deště ) bylo eště to, že jsem měl vybitý baterky. Excel mně 5 km soudružsky posvítil, než mně napadlo nacpat tam baterky z blikačky. Skleroza je sviňa .

          0 0
          • RomanH  

            No nevim, jestli je lepsi nevidet a byt viden, nebo naopak.

            0 0
            • pepek  

              Měl sem eště ten reflexní pásek a Excel blikal zodpovědně

              0 0
      • RomanH  

        Tak ted me ta D1 mrzi dvojnasob…

        0 0
        • Splinter  

          stejně by se ti to nelíbilo..

          Bylo vedro..

          o vikendu má skoro mrznout :-/

          0 0
      • Excel  

        No chcalo jen do Jehnic pak už to šlo ;-)

        0 0
      • Paja  

        Petr se boji o ty spejlky v crossmaxech;), pristi tyden pry vytahne zimaka a uz nebude tak stresovat (to uz bude jenom brblat, ze je zima:o)

        Mne to vyslo akorat, svetlo jeste nebylo potreba, 200 m od baraku prvni kapky…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.