• milan.v  

   Proč další vlákno ke Stravě?

   • oberleutnant Weiss  

    Inu – zakopl jsem o to Hačeckýho povídání a mázl to sem. Pravda, mohl jsem to přilepit i pod nějaké starší vlákno, ale ke komu to dát, aby se pak třeba jinej neurazil…:-)

    • Smazaný účet  

     O čem to tam vlastně píše…a komu…

     • JachymP  

      Asi že wattmetr je lepčí než strava, jinak nevím. Má fakt talent napsat kupu textu a nic neříct ;)

      • Carpathia  

       Tak, on to v podstatě taky není samostatně stojící článek, ale součást rozsáhlejšího seriálu. Tomu článku něco předchází a další obsah bude následovat. Je to jako posuzovat celou knížku podle jedné kapitoly, které chybí zasazení do kontextu.

  • kyl  

   Vůbec nic.

  • petr_bd  

   pouze na porovnavani vlastnich vysledku v segmentech.. jinak nic

  • Pikaču  

   Co strava nebo ten clanek. Vyjadreni je v jedné větě.

   Ale co teprve takove Bike Forum a závislost na něm?

  • zirecek  

   Ocituji zde část příspěvku uživatele „olkyC“ z magazínu:

   "Pěkné čtení, bohužel z něj mám pocit, že má paní Kateřina problém. Vím, o čem mluvím – dříve jsem běhával denně 30 km a nával endorfinů mě nutil jít každý další den opět běhat, nehledě na mé blízké a kamarády. Naštěstí jsem včas pochopil, jaké jsou mé životní priority a postupně se z toho vymanil.

   V dnešní době je to ale těžší překonat a dosti za to mohou právě sociální sítě typu Strava a FB – k závislosti na pohybu se přidává závislost na adoraci vůči vlastní osobě, na virtuálním poplácání po zádech, zvláště pak u silně introvertních lidí. Svědčí o tom i často slýchaný výrok „Co není na Stravě…“."

   K tomu doplním za sebe: Hodně lidí sportuje, protože je sport baví, následně využijí (a)sociální sítě typu FB a Strava a pak se to u některých jedinců překulí do polohy, že „Co není na Stravě…“. Na b-f jsou uživatelé, kteří vozí více druhů GPS, kdyby náhodou při jízdě jedna vypadla, k tomu power banku, kdyby náhodou… Když jim náhodou vypadnou všechny GPS, motivace k vyjížďce u nich končí a jsou schopni jet vlakem domů. Pak už je to problém. Lidé nejezdí kvůli pocit z pohybu, který měli kdysi dříve, ale kvůli krmení svého ega na netu. (A)sociální sítě jejich ego hezky nafouknou, protože si nechají v diskuzi, jen oslavné komentáře a jakékoliv negativní mažou… Tenhle styl individualismu je vidět občas i zde na b-f, kdy někteří lidé nejsou schopni přijmout konstruktivní kritiku, protože za dobu sociálních sítí dospěli k pocitu, že budou číst již jen pozitivní feedback…

  • grafik  

   Když se chodilo do školy, šmíroval jsem každý den: https://www.strava.cz

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.