• MirosPikos

Dnes se objevil tento leták pro modely 2013 tak zakládám nové téma.

Ke stažení zde

Já si snad nějakou tu jejich vidlici budu muset jednou pořídit, děsně se mi líbí, jen aby taky dobře chodily :) Čistě teoreticky, co byste případně doporučili na IQ6?

• Bysto  

aj skáčeš na bikeu? budeš jazdiť enduro, či len pohodvé AM, to je dôležité si najprv ujasniť, či ti treba 35nohy alebo stačia len 32 a podľa toho sa dá odraziť ďalej

• MirosPikos  

No zatím jezdím XC, takže když vidím nějakou moldu nebo hezkej kamen, co by mě mohl trochu vynést do vzduchu, tak tomu pomůžu a vyskočím si. Ale rozhodně nehledám nějaký nortshore lávky ani ani podobného – takže žádné dropy. Spíš bych to viděl jak říkáš – pohodové AM – cestou necestou. Ale ono se to může docela změnit, jak budu mít stroj, na který si troufnu do parku. Nemusí to být nutně IQ6, jsou i jiné varianty (něco ve stylu Reign nebo Reign X, ikdyž X už je pro mě asi moc X :) )

Strašně se mi líbí jezdit po horách po turistických pěšinách kde nepotkám za celou cestu metr asfaltové cesty. Něco jako na videu , co jsem sem nahrával včera akorát ne takovej extrém – Himaláje :)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.