Specialized sedlo Avatar Gel 2009

18 nepřečtených
  • Prtko.cz

    jezdí někdo prosím toto „sedlo“http://w­ww.axitbikes.e­u/index.php?ma­in_page=produc­t_info&produc­ts_id=3696

    poznatky,zkuše­nosti,klady a zápory. Díky

    0 0
    • funkatron  

      to je sedlo s motivom Avataru? :)

      0 0
    • Prtko.cz  

      sedlo

      0 0
      • gemini  

        Jezdím je na silničce a spokojenost. Na biku jezdím Phenoma a Avatar je oproti němu trochu měkčí…

        0 0
    • TC  

      Mám o něco staršího Avatara, vypadá úplně stejně. Důvod proč jsem si ho koupil je, že se vyráví ve více šířkách než obvyklejch ± 130.

      0 0
      • Prtko.cz  

        A…???

        0 0
        • TC  

          No nevim co říc, každý prdeli vyhovuje něco jinýho. Kdybych neměl velkej zadek a nechtěl šíři 155, tak bych asi uvažoval spíš o něčem jako Ritchey WCS Biomax.

          Jinak ale ten Avatar slouží asi 3 roky v pohodě, nic se nedrbe atd.

          0 0
          • Prtko.cz  

            no mám sice 93kg, ale šířku sedla mám 143.

            0 0
            • Bohumyl  

              Tak, tak taky tak. 198cm, 92kg, 143mm šířka, 29er :) A spokojenost. Předtím jsem měl (nejen) takového měkoučkého .. myslím BG Comfort, ten byl výbornej na krátké vyjížďky, nebo na jaře:). Avatara oceňuju hlavně při delších jízdách, je tvrdší.

              ALE

              pozor si dávejte při volbě šířky na to, abyste ho při sjezdu mohli bez potíží protáhnout mezi stehnama. Těch 143mm je tak tak.

              0 0
              • Bohumyl  

                Kecám. Oprava : všchny výskyty číslice 143 nahraďte 155.

                0 0
                • Fana.A  

                  Jezdil jsem taky staršího Avatara 143. Vše OK, ale vrchní obšití gelové výstelky jiným materiálem drbalo kraťasy. Teď mají vrchni potah šitý z jednoho kusu, což je určitě lepší.

                  0 0
            • TC  

              Spešl má doporučení šířka sedla vs. šířka prdelních kostí, takže o váze to není. Prodejce mívá takovou gelovou podložku na změření, ale určitě se to zvládne i bez ní.

              0 0
    • Charlie_R  

      vozim rok 2007 143mm, naprosta spokojenost

      0 0
    • MARIN  

      Vozil jsem AVATAR 143 pul roku na silnicce. Ze zacatku si pr..l zvykla rychle ale jen tak na vzdalenosti do 100km cca 3,5h jak jsem zacal jezdit delsi svihy mel jsem pernamentniho vlka do doby kdy jsem nasadil SLR XP

      Me proste tyhle polstrovany gelovy sedla nevyhovuji

      0 0
      • frederick  

        Měl jsem ho pujčený a jak tu psal někdo víš, je měkčí než Phenom gel, ale Phenom je rychlejší…záleží, co ches za komfort:D

        0 0
        • krokus  

          Co to znamená rychlejší? Rychleji tě z něj začne bolet zadek?:-)

          Avatar jsem zkoušel, nevyhovoval mi – byl na mě moc měkký a široký. Podle zadkoměru od Specialized by pro mě měla být optimální 143 mm verze, leč měl jsem z toho jiný pocit – zřejmě mi více vyhovují užší sedla. Teď mám SLR XC a jsem spokojený.

          0 0
    • Prtko.cz  

      Dnes jsem si u nás ve Spešlu půjčil testovací sedlo Phenom 143 tak ho hned jedu testnout.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce