Specialize Epic 29 comp x Cannondale Rize 120 two

13 nepřečtených
  • gemini

    Bike pro manželku ( 173 cm ) – co by jste vybrali? Mělo by to být na ježdění po lesních a polních cestách a trochu terénu. Bike by měl být svižný ale i pohodlný a neměl by být příliš těžký. Manželčino srdce chce Cannona, můj rozum říká Spešla…

    Vaše názory, případně další doporučení vítáno…

    0 0
    • marco  

      Ty jsi v registrovaném partnerství, že kupuješ manželce pánské kolo. Chápu očekáváš, že to manželce nesedne a ty budeš mít takto možnost to její kolo si přisvojit.

      0 0
      • gargamel  

        Nevidím v pánském kole problém, pokud sedne geo. Moje přítelkyně snad ještě dámské kolo neměla, pokud nepočítám dětská kola.

        0 0
        • kubad  

          jj s tím souhlas, ale nevím jestli pro ni 29" bude přínosem

          0 0
          • gemini  

            Jde o to, že jí epic přišel dost chrtí a asi by se chtěla posunout od chrtího fullu k trailbiku ( ona žena nedokáže popsat ten pocit, co jí na tom kole nesedělo ). A dilema ( spíš moje než její ) je, jestli přidat na zdvihu a nebo na průměru…Kolo, které jí vyhovovalo, byl právě ten trance ( to míval ještě 105 mm ), ale byl zase těžkej jako prase – teda v té základní verzi…

            0 0
            • kubad  

              nevím jestli 173cm je ještě na S nebo už na M

              ale u těch velkých kol bude mít velký problém s ovladatelností bude se s tím prát,kolo bude těžké (nebo drahé) ve finále se jí možná bude líbit jak to jede „rovně " ale asi s i s tím moc neužije, určitě ať si to testne, ja bych spíš doporučil větší zdvih u 26“

              osobně sem před časem řešil jestli 120mm v29" nebo 140mm v 26"

              a jsem rád že jsem u 26" zůstal

              29" vozím jako ht a tam je to fajn

              0 0
      • gemini  

        Tak vzhledem k tomu, že je mezi námi přes 20 cm výškového rozdílu, tak takové ambice opravdu nemám. Navíc manželka jezdila vždycky pánská kola ( Giant Trance a Epica ), takže v tomto problém nevidím…

        0 0
        • marco  

          Znáš to oznámit drahé polovičce chci si koupit kolo je těžší než, chtěl bych ti koupit kolo. Samozřejmě nemám nic proti ženám na pánských kolech. V profilu máš Epic09 tvojí ženy to je už nutné měnit po 3 letech za nový bike.

          0 0
          • epsilon  

            :D :D :D … to „chci si koupit kolo“ uz se nejaky ten patek chystam rict … :D stale cekam na vhodnou prilezitost :D

            0 0
    • Kubiczech  

      Já bych to ještě prodiskutoval s manželkou a až poté se zeptal fóra. (:

      Vidím dost podstatný rozdíl v průměru kol. Já bych své přítelkyni 29" fulla asi s klidným svědomím nekoupil, pokud by na tom vyloženě netrvala, a radši se soustředil na „mrtvý“ rozměr 26", který bude za stejné peníze lehčí. Ze stejného důvodu bych se asi díval po jiných značkách než po Spešlu a Cannonu.

      0 0
      • Milvus888  

        jojo kecy kecy ale na 29 si nikdy neseděl :)

        0 0
        • Kubiczech  

          Kecáš zatím akorát ty. (: Pokud bys své paní pořídil radši těžkou mrchu, jejímž jediným benefitem bude to, že povalí na dlouhé rovince s tvrdým povrchem, tak je to čistě tvoje věc. Tak nějak automaticky předpokládám křehčí tělesnou konstituci než u osmdesátikilového chlapa, to bych pak možná říkal něco jiného. I když je fakt, že příznivcem 29" obecně nejsem.

          P.S. Přikládám demonstrativní fotku toho, jak nesedím na 29". (:

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.