Sobota 6.9.2008 - Pohodička , Klídek , Maňána , Gastro

43 nepřečtených
  • R-A-D-I-U-S

    Protože minulej tejden jsme si někteří dali docela dost do těla, tak bych dal nějakou klidnou projížďku.

    Napadlo mě projet si celou Č.T.Z. od Průhonické obory až dejme tomu do Kamenice a pak to nějak zašmo­drchat domů, případně se ještě porozhlédnout po okolí s využitím dalších T.značek a klidně i vláčkem (třeba z Čerčan) dom.   ( komu by to nestačilo může kolmo).   Stříd­mej odhad dělá tak do 100Km a úplně max. bez vlaku 150Km. Počítejte s tím že to bude tak trochu gastroakce :-))

    Tempo skutečně odpočinkové (tepáky a jiné nesmysly nechte doma) takže klidně můžete vzít s sebou svoje drahé polovičky… :-)

    Sraz bych dal v 9:30 na Opatově u výlezu z metra. Odjezd nejpozději v 9:45

    V případě opravdu katastrofální předpovědi počasí bych to přesunul na NEDĚLI ale to bych včas napsal.  Případně kontakt na mě 721 109 220

    Anketa: Jet či nejet.....chrtit či nechrtit :-)

    2x
    29%
    0 0
    • Smazaný účet  

      povedu to v patrnosti, ale ještě nevím…

      V neděli bych chtěl jet na Ještěd…

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak nejedu – na zítra si mě rezervovala jedna bikerka na soukromou vyjížďku :-)

        0 0
    • windyhead  

      Ahoj! Prosim upresnit pro ktere kolo je vhodne tenta vyjizdka? Denis.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Já myslím že to na tom crossu ujedeš, ale primárně je to naplánovaný pro MTB (horské kolo). Nicméně trať rozhodně nebude tak náročná jako minule :-)

        0 0
    • *ohyno*1  

      mnoo, to zní celkem dobře, s tím pomalým tempem. jen ještě aby se nahlásil i někdo pomalej, abych v tom nebyla sama:o)

      bych ráda, uvidím, jak se vypořádám do soboty s rýmou a jinejma radostma:o/ 

       
      0 0
      • Markét  

        Neboj já taky mo rychle nejezdím. Když vstaneme jsme tam. :-)

        Nepojedeš sama pomaleji. :-)

        0 0
      • StevensSFC  

        Ahoj.Tak já se hlásím mezi ty pomalé :-)

        0 0
    • cabbage  

      ok.

      0 0
    • vysmátej bajker  

      sice je to brzo ale skusíme dojet:).

      0 0
      • Casiopea  

        Brzo? Vzhledem k tomu, že jsem minulou sobotu vyjížděla v 6:45 mi tohle přijde jako odpolední akce :)

        0 0
    • MatyxCZ  

      Jedu, jen mě večer čeká jedna oslava na kterou bych měl dorazit před západem slunce a v jednom kuse – takže klasicky beru GPS a v nejhorším to vezmu zpátky po silnici, víš že vlakem zásadně nejezdím ;-))) Detaily dohodneme zítra na plavču.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Vlak není podmínka, třeba ani nebude potřeba.....a jinak zásady jsou od toho aby se porušovali :-))   detajli proberem osobně.

        0 0
    • S!lent  

      Uz to vypada ze budu mit cas, tak bych se pripadne pridal.

      0 0
    • Stumpa  

      Když to klapne,tak se s dovolením přidám taky.

      0 0
    • george.n  

      Tak uz mam kola, ale povolil mi zavit u lanka brzdy, takze jsem bez predni. Kdyby mi nekdo privezl na prodej naky funkcni Vcka,tak bych i jel, jinak musim jet koupit a nestiham. :-/

      0 0
      • vysmátej bajker  

        zkus delší šroub a matku,jen provizorně.

        0 0
        • Markét  

          Ahojky .  Musím pozdravit a poděkovat všem kdo mi dnes pomohli. Na chirurgii v krči zašili dvě otevřené rány … jedna 6cm a druhá jen 2 cm. Na cestu mne vybavili ATB . Všem ještě jednou díky díky díky. A snad zase brzy mezi Vámi. Doufám , že jste si zbytek dne dostatek užili. Ahoj. :-)))

          0 0
          • sway  

            Pád?

            0 0
            • Markét  

              Pád ne …, jen větev v lítku ...... Prostě jsem ji neviděla.

              0 0
              • chodec  

                hmm – ať se hojí – já měl jenou hezky propíchnité lítko skrz pákou brzdy na starém favoritu – spadl jsem a když jsem chtěl odejít, táhl jsem za sebou kolo – v šoku jsem naštěstí nic necítil :-)

                0 0
          • MatyxCZ  

            Tak ať se ti to rychle hojí a moc to nebolí. Docela nás co už jsme byli pod kopcem vyděsilo, když jsme dostali zprávu o sanitce, takže ačkoliv to muselo bolet jak čert, buďme rádi že to bylo jen do svaloviny.

            Já jsem se pak jednomu spolubajkerovi o chvíli později podíval na zadní kolo a následně čumou na asfalt, ale nic vážného, jen pár naraženin a nějaká ta penetrovaná kůže :-)))) Jinak prima výlet, příjemná únava a už se těším na dnešní částečně slavnostní večeri, bude pořádný kus flákoty z argentiny ;-)

            0 0
            • Markét  

              Snad se to dobře a brzy zahojí. Snad jsem Vám tím neskazila zbytek vyjížďky? Pan doktor byl hodnej, říkal, že to bude šít jako by to šil svojí sestře i když žádnou prý nemá. :-)))

              0 0
          • R-A-D-I-U-S  

            Hlavně,že se nestalo nic opravdu vážnýho…když jsem tě tam viděl ležet tak mě polilo horko.

            Brzy se nám uzdrav a někdy zase naviděnou na kole :-) AHOJ

            0 0
          • pro_pa  

            Na místě to vypadalo hůř, tak ať se to dobře hojí.

            0 0
    • *ohyno*1  

      jsem ráda, že pohodovou rekreační vyjížďku zorganizoval na BF taky někdo jinej než já:)

      pěkně bylo:)

      mno a samozřejmě – ať se hojí!

      0 0
      • Markét  

        Ahojky a ještě jednou , se omlouvám za to brždění do kopečků. A díky . :-)

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Chtěl bych poděkovat všem co přijeli za důvěru ve mě vloženou. Rád jsem jsem vás všechny viděl (některé poprvé).    23 lidí jsem opravdu nečekal :-)  Bylo to super. Budu se těšit na fotodokumentaci a že znova v hojném počtu někam vyjedeme :-)

      Díky a Bajku zdar :-))

      0 0
      • RK  

        A dík tobě za zorganizování vyjížďky a její dovedení do konce (i když s dílčí vzpourou :-))

        0 0
    • Eli  

      Hodně povedená akce, až na tu debilní větev, která v lese číhala na Markét… byla jsi fakt hooodně statečná! Hoďte sem odkazy na fotky.

      0 0
    • george.n  

      Ty brdo, uplne jsem se lekl ucasti. Tolik lidi jsem na vyjidzce jeste nevidel. Obvlast po tom, co se tady prihlasilo tak 5.:-) Bylo to fajn. Nakonec mi to hodilo 90km AVG 21,5 a po dalsich 3 setech tenisu a par pivkach jsem byl celkem dead.:-) Market byla solidne nad veci a brala to s humorem, to bych do zensky nerekl. :-) Za chvili budes zase radit! Ja mel akorat cetou zpet celkem respekt z vetvi, ktery jsem prejizdel.:-D

      0 0
      • Markét  

        Ještě jednou všem moc díky za projevenou podporu a pomoc. :-) Díky , díky, díky. A že jsem byla nad věcí ? Asi se vyplavilo hodně Adrenalinu :-D .

        0 0
    • pro_pa  

      Něco fotek http://propa.rajce.idnes.cz/…_po_cervene/

      GPX trasy na 30 dní http://www.edisk.cz/…26.53KB.html

      DST: 117

      AVF: 17,09

      UP: 1 501

       
      0 0
      • vysmátej bajker  

        nějak mi to nejde stáhnout,nemohla by se tu objevit jako obr.prosím.

        0 0
        • pro_pa  

          Nevím jak to myslíš to sem hodit jako obrázek, nechce mi to nažrat.

           

          Poslal jsem ti jí na mail.

          0 0
    • Stumpa  

      Díky všem,bylo to super. Markét přeji brzké uzdravení a brzký návrat na ke kolu. Těším se na další vyjíždku.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      …několik obrázků od Hanky :   http://radius.rajce.idnes.cz/…d-Hanky-HMS/

      0 0
    • windyhead  

      Tak ze: foty je tady – http://flickr.com/…07203843709/ . Tenta vyjizdka byla jako odpocinek oposle minuloji Kocaby. Doufam ze Marketa bude se mit fajn brzy a pojede z nama na pristi vylety a Michaela dostane si naslapni pedaly a udela z nama trasu az do obedni restaurace. A taky doufam ze pristi vylety budem mit na nejaku reku a plaz. Diky vsechno kdo pro mne mluvil Cesky pro moje studovani Cestiny.

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Nechtěl by si to někdo kdo ví kudy se jelo zopakovat v sobotu.Jen bych to dal v 11,stejné místo.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce