Stodůlky10:30-Srbsko.Pohodička.10.3.

15 nepřečtených
  • vysmátej bajker

    Jak je v nadpisu v 1O:30 na stanici autobusu u metra Stodůlky směr Srbsko.Kdo byl minule tak si pochvaloval ale tentokráte snad bez deště.Konečná v Chýni na pivku ale jak kdo chce.Trasa stejná jak v theardu Stodůlky Srbsko pro turisty,nebo tak nějak.

    0 0
    • wewerka  

      Tak si to uzijte :) My si dame relaxaci zvetsiny po silnici… haje – tynec – neveklov – slapy – novy knin – mnisek pod brdy – cernosice – praha.

      0 0
    • Eli  

      Tak si to užijte a pozdravuj Markétu! :) Já zítra budu zkoušet nové SPD v Chuchli. Co budete dělat v neděli?

      0 0
    • vysmátej bajker  

      Ještě se zítra v 10 podívám,určitě pojedu.Kdyžtak napište jestli má na někdo čekat.

      0 0
    • Krys  

      No iste. Som rad, ze palec mam uz celkom v pohode. :)) Ja idem zajtra s kamosmi trosku prekazat prechadzajucim sa slusnym obcanom a psom v Kunratickom lese.

      0 0
      • Eli  

        Zítra to v Krčáku bude fakt vypadat jak na 1.máje :)) Vyjedeš v kuse ten prudkej stoupák na Hrádek? Najíždí se tam po vrstevnici po kamzičí stezce, pak prudká zatáčka a tam já zesedám.

        0 0
        • Krys  

          Hu, pomaly. Tie geograficke nazvy mi bohuzial nic nehovoria. Ak myslis Hradkom zrucaninu Noveho Hradu, tak tam som bol iba raz a aj to peso: od Dolnomlynskeho rybnika popri potoku a potom takym kratkym strmym vystupom hore. V Kunratickom lese, som jazdil vacsinou sam, bez miestneho sprievodcu a aj to skor po tych hlavnych tahoch. Ked som tadial raz prechadzal s partiou z BF, bol som prekvapeny, co vsetko sa tam skryva. Viac poznam severnu cast, co by sa tusim malo spravne nazyvat Michelsky les. Ide s nami jeden clovek, ktory si kupil predvcerom bajk, takze bude to naozaj pohodovy vyletik. Kilometre mi spravi len to, ze pojdem zo Stodulok.

          0 0
          • Eli  

            Hu, spomalím :-) (nejsme jak orangutani? :)))

            Tak co, zmokli jste hodně?

            Jo,myslela jsem tu zříceninu, kde zabili svatého Václava. Je tam opravdu pár libových výšlapů nahoru. Tam někdy můžeme zajet spolu, já bydlím u Milíčovského lesa v Kateřinkách.

            0 0
    • Zlatka  

      :-)

      Ahóój,

      že bychom s Ajkou zase vyrazily s Vámi ? Snad by to nebylo Z5 O5 v noci…

      0 0
      • vysmátej bajker  

        Markétka nejede.Vem nové baterky.

        0 0
        • Zlatka  

          No zatím sluníčko nevykouklo a je zataženo a tak váháme…:-( Už toho máme za zimu dost být pokaždé mokré až na kůži. Spíš bych to viděla na zítřek.

          0 0
          • vysmátej bajker  

            Zatím tady prší.Když to do 10 nepotvrdíte tak akci ruším.

            0 0
            • Zlatka  

              Vyjedeme až odpoledne podle počasí a nejspíš směr Kralupy, Velvary…, takže se Tvého výletíku bohužel neúčastníme. Tak někdy příště Ahojda.

              0 0
            • wewerka  

              Nam to vyslo. Sice rano trosku poprchavalo, ale odpoledne bylo fajn. A zapad slunce taky stal za to (viz fotky :)) www.acoma.cz/index.php?…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.