• risa78

    Zadni brzda M446 me zacala jakoby skripat, vrzat a drncet, ale jen pri lehcim pribrzdovani , pokud zmacknu paku vic, tak to prestane, a pakto treba dvakrat neudela. Ale kdyz to zacne znovu, je to docela rachot. Dival sem se na kotouc, zvlneni zadny. Louci se desticky? Maji za sebou cca 3000 km, prevazne ale lehci teren. Zazil ste nekdo neco podobnyho? Kde hledat problem?

    0 0
    • risa78  

      Rekl bych ze sou jeste ok…

      0 0
      • KubaBajk  

        Příčin může být několik. Vadu brzdy bych vyloučil, myslím třmene. T5men Ti asi kolem pístků neteče, takže nějaká vada pástků zde asi enhrozí. Desky se jeví ok.

        Zkontroluj, jetsli nemáš vůle v náboji, jestli máš počádně dotažený kotouč, adaptér. Zatím mě nic jiného nenapadá, budu přemýšlet :)

        Horšá varianta by byla, kdyby byl nějak unavená nebo prasklý návarek na adaptér zadního třmene.

        0 0
        • KubaBajk  

          Bože, já tam mám tolik překlepů… :)

          0 0
        • risa78  

          Díky moc za rady, zda se že problém je vyřešen. Na radu mého bratra automechanika jsem brzdu vyfoukal vzduchem, obě destičky přejel šmirglem na ploše a lehce hrany, smontoval a zdá se že je to ok, žádné zvuky se nekonají. Tak snad vyřešeno.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.