• muppet

  Přátelé ,kamarádi, vybírám nová kola na svého bělouše(viz foto) a tímto vás prosím o nějakou dobrou radu. Moje požadavky jsou : celokarbon ráfek, galuska, přiměřeně lehké a dostatečně tuhé pro mých 85 kg. Jezdil jsem Eastony EC 90 slx s výškou ráfku cca 38 mm a i v silnějším větru se to dalo v pohodě uřídit, ale v mém výběru jsou i kola s větší výškou ráfku tak prosím o zohlednění tohoto parametru. Cena okolo 30 tis. Kč

  1. kandidát

  2. kandidát

  3. kandidát

  4. kandidát

  5. kandidát

  6. kandidát

  Prosím jen o věcné příspěvky

  :o)

  0 0
  • nooski  

   Já osobně bych se rozhodoval mezi Borama a Zippy. Campa bude mít nejlepší náboje a Bory One jsou držáky. Zippy údajně tolik nevydrží (a to platí i pro náboje), ale nový tvar ráfku by jim měl přidat i na pevnosti. Podle toho, kde a jak jezdíš bych se pak rozhodoval jestli 404 nebo 303. Mě by lákala nízká hmotnost 303 při velice rozumné výšce 45mm. Jinak sám jezdím denně 50mm ráfky a opravdový problém při bočním větru jsem zažil jen párkrát, ale to i na Aksiích.

   0 0
  • kubad  

   z toho co máš ve výběru tak Bory

   0 0
  • gemini  

   Mám Bory One a po cca 6 000 km absolutně žádný prolém – a to mám přes metrák. Kola nešetřím ( bunny hopy přes koleje a pod ) a zatím nebylo třeba je centrovat, ani náby seřizovat – fakt vydrží moc. Zippy jsou krásný a docela zajímavý jsou i Miche ( údajně bez váhového limitu a při udávané váze…). Šel bych do Bor, Kingovy budou slušet nejvíc…

   0 0
  • Vrci  

   z výběru Bory nebo Corimy aero. Ještě bych popřemýšlel nad Fulcrum Speed.

   0 0
  • JakeF  

   Kdybych už měl silničku, tak snad obětuju novej bajk a ty Zippy 303 si koupím, neskutečně se mi líbí…

   0 0
  • zderes  

   Poraďte prosím. Mám možnost koupit kola Trigon CWT 55 nová, mě by vyšly cca 10 000. Nebo jeté Token ET 38 ve výborném stavu za 8000. Tomu vůbec nerozumím, jen mi případne Token známější značka a proto třeba kvalitnější?

   Díky.

   0 0
   • ˘Ö˘ Krab  

    Proč si je chceš kupovat, když tomu vůbec nerozumíš? :-)

    Jen pozor, ty Trigon mají ořech deklarovaný jen 10sp, jestli máš 11sp kazetu, tak tam nevejde.

    0 0
    • zderes  

     Mam to pro kluka s tim, ze galusky jsou bezpecnejsi. Ma tam 11sp, tim je to vyreseno. Diky za upozorneni.

     jecnak: s galuskama pocitam, diky ;)

     0 0
   • jecnak  

    Oboji na tom je cca stejne. Z jetych Tokenu bych mel trochu strach, jestli nebudou na ceste loziska a nebo brzdna plocha. Oboji se da opravit, ale je to drbacka navic. S realitou pouzivani galusek pocitas?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.