Silnička pro přitelkyni - do 25 000kč

13 nepřečtených
  • Scotty

    Zdar

    Díváme se s přítelkyní po nějaké silničce v ceně do 25 000,– Bude jako rovnocenný doplněk k bajku. Měří 164cm. Až do juniorek se silnici a dráze věnovala závodně. Pak nic a až se mnou zase bajk. Pořád jí to ale na tu silnici táhne,akorát teď nemáme přehled..ani v nabíce silniček,ani v komponentech. Já jsem spíš přes ty bajky,tak si rád nechám poradit (silničku bych taky jako dopněk chtěl,ale možná až příští rok). Hledali jsme tady i na Netu,tak ať se je od čeho odrazit..zatím se nám líbí třeba tenhle CUBE

    Ale jak znám cube,tak už bude velký problém s dostupností..

    Nebo tahle od Lapierre

    Budeme rádi za vaše názory,tipy a rady na co se zaměřit. Je to ženská,tak barva a desing je klasicky až na posledním místě :)

    0 0
    • Dumbíček  

      Sice kola podražily, ale kolo na Tiagře za 25k mi přijde moc. Pokud nejste značkofilové tak v Hervisu maj v S-kové velikosti Fuji na Tyagře tuším dost pod 15k. Jen to má trojpilu. :-(

      0 0
      • Scotty  

        Díky.. Pak jsem ještě pořádně prokopal BF a starší vlákna a Hervis a Fuji se objevuje častěji,takže zajímavé info,určitě se zkusíme podívat.

        Jinak nám do oka padl ještě tento Felt Sice lehce nad rozpočet,ale je to na Sh.105..tam už cena odpovídá vybavení??

        0 0
        • Dumbíček  

          Nejsem žádný extra odborník, ale vypadá to slušně. Jen je otázka velikost, jestli 50ka nebude velká.

          0 0
      • kycis  

        Koukni mi do profilu, ted jsem tu fujinu koupil pro pritelkyni za neceljch 11. Byla zlevnena na 12,5, a za to ze byl odrenej lak byla jeste 1500 sleva. Je na Tiagre, vaha cca 9,6. Jsou tam hlavne tezky kola, az pujdou do kytek, dame tam neco lehciho. Ale za ty prachy co bych nechtel, ze jo? :-)

        0 0
    • Joseph de Sax  

      normálně bych vzal něco za 300litrů, když už na něčem podobným jezdila…jsi trouba, za 25 tis není ani kabelka.

      0 0
      • Ruprt2  

        třeba Meridu blbečku?

        0 0
        • tristan.  

          Nahodou, je to vtipne a k veci ;)

          Doporucoval bych posetrit par penez, alespon na tu 105ku, zvlaste kdyz na tom jezdila.

          0 0
          • Scotty  

            Josef tady na BF moc vtipný není.. A finance jsou takové,jaké jsou.. Proto se nám zatím nejvíce líbí ten Felt (Na 105ce). Uvidíme,jak to bude s dostupností.

            0 0
        • Joseph de Sax  

          kabelka merida???tak tu fakt neznám…

          0 0
          • aleš88  

            když můžou dělat držák na hajzlpapír, tak kabelku zvládnou taky

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce