• s c o t t

Caute bajkeři, potřebuji poradit s novými tretrami SIDI eagle pro a pedály CRANK BROTHERS. Po našlápnutí na pedál jsou boty ve všech směrech hrozně volné,absolutně nejsou pevně uzamknuty v pedálu. Jako by ten vzorek podrážky co je kolem kufru byl moc nízký a proto bota po zacvaknutí vaklá. Nemáte někdo prosím nějakou zkušenost s touto kombinací pedálů a treter?

• ClAyD  

Pokud jsi zvyklej na Shimano tak to bude jen a pouze pedály CB, který maj daleko větší vůli.

• s c o t t  

no já měnil boty Scott za Sidi a řek bych že ten vzorek co je na Sidi je nižší než na Scottech. Nevím jak to řešit, s.re mě to! Jsou totálně volný nahoru dolů a i do stran :( Pokud to nechám tak jak to je budou se ty třmeny co drží kufr vtlačovat do podrážky kolem kufru a tím ji ničit :(

• JakeF  

Používá se k tomu taková plechová podložka, aby to nedělaly… S tou volností asi nic nenaděláš, já měl CB pár měsíců a rád jsem vrátil zase SPD.

• -buri-1  

Ja to samé. CB mají větší vůli než SPD, ja jsem se z CB kolikrát vytrhl v terénu, takže jsem se vrátil z5 k SPD a jsem spokojenej.

• king-bike  

nekdy je to prinos pro kolena … ja mam SIDI SPIDER a pedaly TIME a taky mi to dela.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.