• jjirka

Ahoj když jsem si koupil nové kolo se SIDem tak bych s ním měl jít do servisu a nechat ve vidli vyměnit olej dřív než po cca. roce? Na tzv. garanční prohlídce po cca. 100 km jsem byl, dostal jsem razítko do záručáku a prohlídka trvala asi dvacet minut ( co dělali jsem neviděl) potom jsem si tam ještě asi deset minut seřizoval přesmyk a přehazku – protože to rozk..vili a já na tom kole chtěl zase odjet. Nechci jezdit pořád po opravnách zaprvé na to nemám čas a zadruhé si myslím, že co funguje nemělo by se měnit a když si představím jak se v tom budě nějaký servisák hrabat :(((

• Daf  

Kdyz tak o tom premyslim, tak sveho Skareba jsem po roce a pul jeste rozebraneho nemel. Ale funguje jak ma. Pruzi i tlumi hladce vule v nem neni tak co se do toho hrabat :)

• visby  

SID zoservisuj az ked nechodi uplne cely zdvih(ten co chodi normalne, 80mm z neho tak lahko nedostanes:-)), v zasade staci raz za 10t km, je v tej vidlici sice hocico ale ked funguje tak to nechat tak…

• JirkaD  

Podívej se do Návodu k SIDovi a podle toho se rozhodni (např. výměna oleje je stanovená po 50 hodinách provozu). Uvědom si, že je to závodní vidle a není dělaná na několikaletý provoz bez údržby. Velmi záleží v jakých podmínkách jí budeš provozovat. Bude-li to tradiční bahno, prach, voda, v zimě sníh a solanka tak počítej s relativně častým servisem.

• rb  

Mám Sida sl 6tý rok,do servisu chodil dycky jednou za rok v zimě,tzn.po 3–5tis.km. a doteď funguje v pohodě.Pravda v zimě sem na něm nejezdil.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse