SHIMANO XTR 2019 objímky a napasování SRAM řazení

15 nepřečtených
  • XarlieN

Zkusil to už někdo prakticky napasovat dohromady? Případně jestli jste o tom někde nečetli. Zatím nic nenacházím, ale určitě bude chtít víc lidí vozit SHIMANO 2019 brzdy a řazení SRAM na jedné objímce.

• Vilém  

Natukej si do googlu treba „i-spec II sram“.

• XarlieN  

Není ispec II ten starý systém? Já myslím ten nový 2019, co dost obšlehli od SRAMu. Tam to možná půjde přímo, jen netuším jaký tam je šroub.

• Vilém  

Tak pokud maji opet nejaky novy system, tak jsem to nepostrehl.Za posledni verzi jsem povazoval prave ispec II,kde se to chyta pod objimku brzdy.

• novas752  

Ted maji jeste Ispec EV, aby toho nebylo malo. :)

• Vilém  

To jsem netusil. Tak to je fakt banda kokotu v tom shimanu, ctvrty system asi behem peti roku, to opravdu neni normalni.

• kubad  

Shimano to neudělá, Sram taky ne,

Tak snad někdo, ale rychle to nebude podle me

• Filippo  

Mohl by pomoct 3Dtisk a/nebo frézka?

Případně co toto?

https://problemsolversbike.com/…tch_-_30797/?…

• kýsa  

Zdravím, omlouvám se, že sem přidávám něco jiného.

Ale zajimá mě, jestli lze dát dohromady (aby to fungovalo na100%) řazení sadu shimano XTR 12sp 2019 s kazetou sram pro 12sp.

Testoval to už někdo??

Díky

• milan.v  

Pohledej tu v tématech XTR 1×12, už se to tu probíralo několikrát, normálně to funguje, odzkoušeno, někdo to tu i vozí…

• tomxxx  

Kdyby to nekdo resil… Spojit to jde normalne sram klasickym matchmakerem, jen vyjde razeni asi docela daleko od palce.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse