• Pietros

    Ahoj vyplatí se Shimano XT WH-M8000-TL 29" nebo vzít bazarové Mavic crossmax ST 29ER.

    Dále mě zajímají FULCRUM Red Power 29 HP svojí cenou a váhou …nejsem žádný závodník, ale je potřeba si dělat radost. Moje váha je 85 Kg. A najezdím 5000 km ročně pohodovým tempem

    0 0
    • Rubi  

      na bazrove mavicy bych byl hodne opatrny a spis bych se tomu vyhnul, musi byt fakt v hezkem stavu…

      u tech XT mas konusy, ktere sice vcelku drzi, ale jak se to jednou podela tak je to dost slozite na opravu

      za me tedy jit do tech fulcrumu, nebo do neceho uplne jineho…

      0 0
    • mr.garisson  

      Přesně tak. Když si vezmu kolik stojí nové záplety a kolik na to stojí sada konusů nebo nový ořech, tak se mi točí hlava. Ona cena náboje k ceně těch kol je taky dost vysoká.

      0 0
    • scret  

      to je zas otazka…

      Jak mame vedet, jestli se ti to vyplati?? Sorry, ale moje kristalova koule je momentalne v oprave…

      Za kolik muzes sehnat uvedeny kola? kolik maj ty bazarovy kola nalitano a v jakym jsou stavu?

      To vsechno samozrejme hraje roli.

      0 0
    • Pietros  

      29" DT SWISS náboje DT 350 + XM 490 + revol + hexagon red, bude to dobrá volba?než Shimano XT WH-M8000-TL

      0 0
      • kubad  

        revolutiony je pi_ovina na 29" i kdybys měl 60kg

        a já bych volil jiné ráfky než XM490

        , ale není to špatná volba

        0 0
        • Rubi  

          uplne pohoda na 26 i 29 na xc…

          0 0
          • Dejv94  

            +1, Revo není zas taková tragedie. Ke karbon ráfkům, pro slečny nebo CX pohoda, na bika bych ale volil spíš Sapim Race.

            0 0
            • Vilém  

              Me by zajimalo, jak v pripade revolutionu pocitat delku dratu? Kolik pridat? Kdyz jsem zkusmo dal na 29" draty Ritchey 2–1,7–2, tak jen behem napinani na cca 110kg se natahly tak o 2mm. S tema revolutionama uz si to nedovedu predstavit.

              0 0
              • Dejv94  

                Dráty trošku tečou, po tom co si to sedne je dobré je pak dotáhnout znovu (třeba i 2×), ale něják jsem nic nepřidával/ne­ubíral.

                Jelikož zakladatel je nejspíš jezdec „na pohodu“ tak bych volil Race (2–1,8–2), spolehlivé, dostatečně tuhé a něco to vydrží.

                0 0
            • kubad  

              je ,

              0 0
          • kubad  

            pokud ti vyhovují gumové kola, tvoje volba

            0 0
            • Rubi  

              29 Karbonove rafky, 32, naprimo draty…tuzsi nez 26 olympic s cx ray

              0 0
              • kubad  

                takže máš Revolutiony s přímou hlavičkou? – STRAIGHTPULL

                jestli ty tak trošku nekacáš :D

                0 0
                • Vilém  

                  To narovnal ve sveraku.

                  0 0
                • Rubi  

                  hmm,ne?

                  0 0
                  • pedro89  

                    Taky mám DT Revolution Straightpull 28× a naprosto v pohodě (70 kg).

                    0 0
                  • kubad  

                    Takže si spokojený s fabrickyma Speslama s carbon rafkem, tak to si pohledej recenze po nettu, ty zrovna tuhosti nevynikají :)

                    Každopádně klasické Revolutiony nejsou podle DT na kotouče vůbec vhodne!!!

                    0 0
    • zirecek  

      Využiju tohle vlákno:

      Neviděli jste někde k dispozici zapletená kola Shimano XT WH-M8100 pro 29 kola?

      Sada XT M8100 je na trhu už nějakou dobu a zapletená kola stále nemají k dispozici, tak nevím, jestli je to problémové jako XTR kliky…

      0 0
    • andy97  

      Hledám zapletená kola, všiml sem si těchto:

      Shimano XT WH-M8100-TL Boost 29" ( https://www.koloshop.cz/…e-orech.html ) co na ně říkáte za tu cenu? případně alternativa v cenové relaci. Používat je budu na trail, XC a blbnutí po lese :)

      děkují

      0 0
      • Hrabex1  

        Ja mam starsi radu s klasickym orechem a jsem spokojenej. Ale tohle ti asi moc lidi nedoporuci. Zadej do vyhledavani „naboj 8100“ a uvidis.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.