Shimano XT M785 - zamaštěná brzdová páka

7 nepřečtených
  • sebarom

    Zakoupil jsem nový brzdový set Shimano XT M785, který jsem si nechal nainstalovat v cykloservisu (včetně zakrácení brzdových hadic apod.). Po první zkušební jízdě (cca 30 km) jsem zjistil, že mám pravou bzdovou páku zadní brzdy zamaštěnou od média. Minerální olej jsem otřel, avšak po opakovaném zkušebním mačkání brzdy se kloub páky opět mírně zaolejuje. Na BF jsem našel spoustu problémů s „ne“těsněním expanzky, ale kdo mi poradí v tomto případě. Prosím o radu. Mám ještě počkat nebo to řešit reklamaci? Kde může být problém. Za odpověď mnohokrát děkuji.

    0 0
    • noviisek  

      já bych si taky dal to médium.

      0 0
    • Tomik :-))3  

      tak když budeš čekat tak se ti to stejně vylije. Zajdi do toho servisu ať to tam opraví a nebo to reklamuj no

      0 0
    • Sidewinder  

      Jestli se bude olej objevovat i nadale (mnohl tam jen zustat zatekly z toho odvzdusnovani), tak reklamace. Tesneni na expanzce netesni – mne v ramci reklamace byla menena cela paka.

      0 0
    • jIrI___  

      Minerální olej je svině vzlínavá. Stačí, ať při odvzdušňování zateče pár kapek do nějakého špatně přístupného prostoru, kde se nedá otřít, a budeš mít brzdu lehce zamaštěnou v podstatě permanentně.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.