• 273Jarin

Ahoj, měřím 179 a vážím 105 a přemýšlím o koupi hardtailu Scott Scale 920 a myslím si že velikost M by pro mě byla asi ideální. Jsem přesně na rozmezí vel. M a L tak se ptám zkušenějších co by jste mi doporučili?

Diky všem

• novas752  

Jak máš dlouhé nohy od paty po třísla?

• 273Jarin  

Cca 81cm

• novas752  

Takže kratší nohy, delší trup. Šel bych spíš do L.

Já mám 178/87cm a Mko by mi i tak bylo kratší než bych chtěl.

Ale může tam být trochu problém s vrchní trubkou – standover (výška trubky cca v její polovině) maj 80cm, to je trochu o vejce v případě zastavení a slejzání nad nějakym dolíkem.

• novas752  

Jinými slovy, pokud preferhješ střední až delší posed, ten rám neni na tvou postavu moc vhodnej.

• 273Jarin  

Tak jsem to premeril protože mi nepřijde že mám tělo jako kachna mám to od paty k trislu 85 cm. Mění se tím něco?

• novas752  

No máš 4cm k dobru nad horní trubkou, s tim už by se dalo žít. :)

• 273Jarin  

Dikes, tak myslíš L teda jo? Mám strach abych na tom nebyl nějak moc natažený

• novas752  

Si na to na prodejně sedni. Je tam 80mm představec, to by šlo vyměnit na 70, nebo 60. (Delší představec na M neni moc dobrej nápad, širší řídítka s dlouhym představcem moc nefungujou).

Osobně by mi to vyhovovalo tak jak to je v Lku s 80mm a to si nemyslím že mám rád extra dlouhé posedy.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.