• bagr84

    Ahoj,

    tak kdo se chystáte. Já letos premiéra, Bčko. Na co se připravit? :)

    Nějaký tip na divácky zajímavější místa pro doprovod s malým dítětem (2 roky)? Má cenu se někam šplhat popř. jezdit lanovou nebo lepší se držet někde u jezera?

    0 0
    • ememem1  

      len tak mimochodom, ako je to s moznostou legalne jazdit po tratiach salzky mimo preteku? je to nejak uzavrete cele alebo len ciastocne? co ja viem tak akurat z tej 20km je to mimo preteku uzavrete ale cosi sa mi mari, ze aj ine useky su mimo preteku zakazane. nemate niekto konkretny prehlad.?

      0 0
      • vlasto  

        Uzavren je sjezd Gamsofen, ale bezne se jezdi i mimo zavod. Jochwand se uz stejne myslim nejezdi, to bylo uzavreno a pak uz jen par bezvyznamnych prepoju pres dvorky. Jinak vsechno otevreno. jo a serpentiny na Salzberg nahoru jsou uzavrene, ale taky se jezdi nahoru i dolu.

        0 0
    • vlasto  

      Na B-cku se neni na co pripravovat, nic nehrozi. S malym ditetem asi snad u Gosausee, tudy pojedou A,B,C a Gravel, nebo lanovkou na Salzberg, tudy pojede A,B,C a byva tam i hlasatel.

      Ja jedu letos Fatbiketrophy, tudiz D.

      0 0
    • orm  

      Jak uz bylo napsano, neni moc na co se pripravit. Jedes do kopce, pak z kopce po sotce, kolem jezera, zas nahoru, dolu, mensi brdek a jsi v cili :-).

      Jeden hlasatel je u jezera, druhy nahore u lanovky. To je podle me dobre misto pro fandeni. Je to prudke, lidi jedou pomalu, hodne pomalu :-). Tam bych asi sel ja.

      0 0
      • bagr84  

        Už jsem se díval na mapu a té lanovky to vypadá dobře (Rudolfsturm). Kde zhruba u jezera je ten hlasatel?

        0 0
        • orm  

          Podle me nekde, zde https://en.mapy.cz/s/2PhnD Je tam i obcerstvovacka, ale uz jsem to par let nejel :-).

          0 0
        • vlasto  

          Primo u hospody u zahradky na hrazi jezera. Tudy se ale svisti, takze aby te dite videlo, bude Salzberg fak lepsi.

          0 0
        • vlasto  

          Primo u hospody u zahradky na hrazi jezera. Tudy se ale svisti, takze aby te dite videlo, bude Salzberg fak lepsi.

          0 0
    • kimi.B  

      Ahoj všichni,

      taky letos jedu. Poprvé a trasu C. Uvítal bych nějaké rady a tip na kemp.

      Dík

      0 0
      • orm  

        Kemp je, nebo alespon byval, primo od poradatele v bad goisern na fotbalovem stadionu.

        0 0
    • bagr84  

      Musím říct, že to byl moc pěknej zážitek. Technika sice skoro žádná, ale ty kopce a výhledy… Skoro se mi nechce domů :D. Počasí taky vyšlo i když být o pár stupňů miň, asi bych se nezlobil :) Atmosféra a organizace super.

      0 0
    • zbartos  

      Dobrý nápad- trénink na trase: https://www.salzkammergut-trophy.at/news-21557-

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.