• Patt

    Ahoj, pro dnešek zakládám už poslední debatu a prosím o rady a zkušenosti? Jakou by jste volili vidlici, Rock Shox SID team nebo FOX 32 F100RL…obě vidlice mají nohy 32 a obě mají uzamykání ze řidítek. Takže??? :-)

    Anketa: RS SID team x FOX 32 F100RL

    11x
    34%
    0 0
    • Pytlik  

      Vzdyt je to furt dokola. Fox o neco lepsi chod, SID daleko lepsi servis…

      0 0
    • tom_777  

      já jsem z FOXe dost zklamanej, ale už se to tu řešilo milionkrát

      0 0
    • BEgineer  

      mám RS Sid Team a maximální spokojenost, jen zamykání z řidítek Pushlock je trochu na nic…Poplock je lepší. Jinak nevím kde sehnat levně samolepky, neví někdo?

      0 0
    • scret  

      Magura Durin:)

      0 0
      • DaSnail  

        prečo magura? neokoukanost? niekto tu na fóre má thora, a z toho jak chodí neni uplne nadšený…

        0 0
        • scret  

          nekdy neni od veci mrknout do profilu:))

          proc Durin?

          protoze ani jedna vidle neni spatna, s zadnou neslapne vedle a je to furt dokola, Sid, Fox, Sid, Fox… jak u blbejch:) tak davam jeste alternativu aby se zakladateli trochu pritizilo:))

          0 0
          • DaSnail  

            ty? ;o)

            takže neokoukanost. jako vlastnosť to neni zlá, v prípade že technické parametre, cena, servis a pod. sú zrovnateľné.

            ináč ne. niekto to určite môže vidieť aj ináč takže imho.

            keby som mal také dizajnérske sklony, tak by som sa radšej vybúril na kokpite alebo na drese 8o)

            k veci: asi sid

            0 0
            • scret  

              servis, spolehlivost i funkce jsou srovnatelne…

              a jenom tak mimochodem, nebyl jsem spokojeny s Thorem, protze na zacatku zdvihu je hranka, na coz jsem si ted uz zvykl… neni to takova zehlicka jako RS… ta vidle ukazuje kvality hlavne ve sjezdech, kde mi prijde, ze cim vic to prasis, tim je lepsi a lepsi… ted po par docela ostrejch sjezdech ukazala pravou tvar… nakonec ji nejspis menit nebudu…

              0 0
              • McBlacky  

                prostě jsi si zvyknul na méně citlivou vidli. V kalupu při zatížení předního kola /z kopce/ funguje dobře skoro každá vidle s tlumením. Ale zobání ve výjezdech a kopírování rozbitých rovinek je taky důležité a tady oceníš citlivou vidli.

                0 0
                • scret  

                  tak to mam jiny nazor…naopak v rozbity pasazi poznas rozdily… samozrejme maloktera lepsi vidle v dnesni dobe bude vylozene spatna…

                  kazdopadne jak jsem nekde psal, pujde v zime k milanovi a uvidim co se da s tou citlivosti delat… pokud se to zlepsi,tak budu max.spokojeny a ta vidle bude mit vsechno co potrebuju…

                  bohuzel jsem zjistil ze bych si s jinou vidli moc nepomohl… sice bude lepsi citlivost, zas ale nebude mit treba zmenu zdvihu a zamykani ze riditek… tohle by mozna splnil Epicon, ale ten zas nema 20mm osu… Talas opet 15mm a vsechno na korunce… RS snizovani o nicem…:(

                  0 0
      • McBlacky  

        citlivostí je za zmíněnou dvojkou.

        design je plus a váha slušná.

        0 0
        • scret  

          no pokud by clovek srovnaval Foxe Fit, tak bude nejspis citlivost asi srovnatelna ne? Jinak kamos si ted poridil Durina, tak az se na nem projedu, budu vedet vic…

          0 0
    • Patt  

      Každopádně děkuji za všechny názory a musím se přiznat, že jste mě překvapili. Čekal jsem, že bude skóre opačné. Že spíš budete hlasovat pro Lišáka. Přiznám se, že SIDu jsem ještě nevozil…ochutnal jsem všecho možné, RST, Rebu, Blacka, Marzochii 105 Etu, základní Lefty a poslední 2 roky 120mm Foxe. A právě nevím, jestli zůstat u Foxe, který mě za 7000km nezradil a nebo okusit právě inovovaného SIDa se 32mm nohama. Předtím jsem ho nikdy nevozil, jelikož jeho tuhost nebyla žádná sláva a pro kotoučové brzdy byl přímo nevhodný. Ale vidím, že má více zastánců než-li předražený Fox a opravdu se není čeho bát. Jsou mezi Vámi i bikeři, kteří jezdí onoho SIDa a nemají zrovna cyklistickou váhu?:-) Mám třeba na mysli bikery okolo 95–100kg? Ještě jednou díky a šaltr s Vámi bikeři!;-)

      0 0
      • RomulusP  

        No nevím jestli to to trochu pomůže,ale vozím Rebu Worl Cup,což je de fakto SID (proto ji tak už nedělaj),váží cca 1500gr,nohy 32,carbon můstek.Já mám cca 102kg,plus oblečení a batoh,tak jistých 105kg..a vidle se ani nehne.Žádný problém,žádné evidentní měknutí do stran při spurtu,chová se normálně a stabilně.Vozím kotouče a při brzdění,taky nic a to si párkrát nedávno „užila“ v Jizerkách.

        Foukám většinou okolo 150psů.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.