fox F80rl 06 X fox F100X terraLog 06 X Fox RLC100 07

93 nepřečtených
  • wojta

    Zdar ,poradte jakou vzit vidlici…na disc

    jezdim vic do kopce nez sjezdy…zavody uz asi nee

    Ty  F80rl a 100X terralogic sou ty stribrne model 06 cca do 5tis…pry super stav,F80rl jak new

    nebo SID Team 05 poplock…take udrzovana.....cca 4,5tis

    a ta 2007 RLC 100 cca za 7tis-to je uz na me moc drahy,ale zajima me jaky je rozdil mezi RLC 07 nebo RL 06…diky

    tak ako chalani:-)????

    0 0
    • Medviedok  

      O vidlach tu dlho nic nebolo, tak podme na to. :))

      Predne, ked tvrdis ze jazdis viac do kopca nez dole z kopca, tak podla mna klames. Predsa ked vyjdes na kopec na bicykli, tak ho musis aj zist. Takze dolekopcom jazdis presne tolko co aj horekopcom!

      (alebo setris material a potom to kolo dole znesies? Zvezies? Posles postou? :)))

      A k hentomu ostatnemu sa ti neviem vyjadrit, ale upozornujem ta, ze tu na bf je taky folklor ze jeden vodny zivocich ta zacne navadzat na vidle pochybnej kvality z tuňák-festu. Ale to kludne chap len ako taky priznak szmbiozy roznych nizsich organizmov v prirode a spolocnosti, ktosi to tu trefne nazval dvojkou staresina-lizprdel :))) Tak to si ani nevsimaj.

      0 0
      • wojta  

        haha…pekne no…jo,koukal sem…haha kuul komentar:-)

        ja si ted slozil bike a nezbylo mi moc na vidlici…mam tam zatim starou skarebu…fuuuuj:),tak musim spasit nakou jezdenou…

        asi bych sel do ty 06 rl80 typek mi tvrdi ze je new a byla bz do 5tis…ale zas sida ma  poplock a je lehci a ma dual air…

        tak dik za komentare

          
        0 0
        • kubad  

          pokud budou všechny v pořádku tak je jedno kterou vemeš, ty Foxky budou drahé an servis pokud nejsou úplně OK.

          Sida bych nebral při vyšší váze jak 70–75kg na kotouče kroutí se jak had.

          na Včka by problém nebyl

          0 0
          • wojta  

            No mam 80kg…driv sem mel dycky sida…sice na vecka a chodil super

            0 0
            • kubad  

              kotouče ji odpálí celkem rychle to zatížení brzdou na jedné straně mu fakt nesvědčí.

              No odpálí – udělá se vůle ve futrech

              0 0
        • Medviedok  

          btw skareb je zla? Som o nej teraz trochu uvazoval. Ale bola mi draha.

          0 0
          • wojta  

            no chodi nejak divne mekce,asi tam mam nakou mekou pruyinu ci co…a nepripadne mi ze 80 kg je hodne

            hehe jako decka sme zavodili na jinejch srotech…si pamatuju jak sme s kamosem jeli krkonoskej pohar a

            on mel nakou starou sidu natlacenou ze mu chodila tak 3mm:)

            0 0
            • Medviedok  

              divne mekce?? Ale ved to sa tu povazuje za vyhodu. Co za vyhodu, za hlavny predajny argument! Tu sa tomu hovori ale citlivost.

              :DD

              0 0
              • MlokCZ  

                Jenže to bude problém průběhu s nevhodnou pozitivní pružinou na jeho váhu a s citlivostí to nebude mít nic společného. Ale to ty jistě víš, že.

                0 0
          • MlokCZ  

            Ty nevíš jaký je Skareb. Přeci víš o vidlicích všechno, podle toho, co v threadech o vidlicích píšeš.

            Já ti klidně o Skarebu něco napíšu: Je to v originálním stavu velmi slušně fungující vidlice. Komplikace, ale současně i její výhoda je v tom, že je to kombinace vzduch x pozitivní pružina. A tedy je třeba dát správnou pozitivní pružinu na váhu jezdce a pak chodí výborně. Pokud je špatná pozitivní pružina, tak to foukání vzduchu už nezachrání. A pak má druhý problém, je opravdu málo tuhá. Tedy na kotouče a současně větší váhy nevhodná.

            Jezdil jsem Skareba poměrně dlouho s kotoučema. Na mojich 70kg to nebylo až tak hrozné, vakl po čase ani nechytla, ale kroutila se docela dost. V lehkém terénu to nevadilo, v těžším technickém terénu už ano.

            Pro lehčí váhu a na v-čka bych klidně po Skarebu sáhnul. A asi tě to překvapí, ani není nutná úprava (pokud je správná pozitivní pružina, což ale není úprava, ale standardní nastavení a udělá to každý servis), i v originále chodí dobře. I když samozřejmě po úpravě chodí o trošku lépe (po dvou letech v originálním stavu šel místo servisu rovnou na úpravu, takže srovnání mám).

            0 0
      • MlokCZ  

        Projevil si se jako vždy. K věci si neporadil vůbec nic a opět tu píšeš akorát o něčem, co jsi ani neviděl natož abys to vyzkoušel a nevíš o tom nic, ale stejně nejlépe víš jak daná věc funguje.

        Ale urážet ostatní ti jde jako vždy dobře a ještě si dokonce jasnovidec a víš, co ostatní budou psát.

        Takové příspěvky jsou opravdu skvělým přínosem BF.

        0 0
        • Medviedok  

          dik za uznanie, od teba si to fakt vazim :D

          ale tak nenechaj sa obmedzovat, kludne napis k veci co si myslis (a uvidime ci z teba vylezie to co vzdy)

          a ze pisem udajne o niecom o com netusim tak to nechaj laskavo na mne a na pytajucom sa, ale inac uz sa dost opakujes, a nielen v tomto. Kazdopadne jazdim celkom casto a zrejme rychlejsie nez ty a ked som ti radil ze si mas nafukat plaste tak si si nedal povedat tak asi sa z tych priemerov 20kmh na ceste takto nevyhrabes.

          0 0
          • MlokCZ  

            Tedy si jezdil např. upraveného Epicona? Pokud ne, tak píšeš o něčem o čem nic nevíš. A pokud si ho jezdil, tak můžeš napsat, co konkrétně je na něm podle tebe špatného.

            A nevim, co tu zase píšeš za nesmysly o nějakém foukání plášťů. Pláště foukám do technického terénu tak, aby se tam dobře chovaly a na asfaltu s nimi jezdím minimálně a jak jedou na asfaltu je mi fuk. A pokud jde o silničku, tak tu jsem foukal kolem 130psi (téměř maximum plášťů co jsem vozil), ale to bylo ještě v době kdy jsi tady na fóru nebyl a ani nevim jestli jsem to tu někdy psal, takže opravdu nechápu tvůj offtopic výkřik.

            A jestli jezdíš rychleji než já netušim, ale je to dost pravděpodobné, že na asfaltu ano. Já se nikdy svojí výkonností netajil a extra skvělá není. Ovšem, co to má společného s vidlicemi opravdu nevim.

            A o všem o čem tu píšu mám mnoho zkušeností z praxe a všechny ty vidlice jsem minimálně krátkodobě zkoušel (těch opravdu mnoho) a dlouhodobě jsem jich jezdil už také dost. A ty upravených vidlic jsem jel už také mnoho.

            Ale ty jsi nám ještě nikdy neprozradil, které upravené vidlice si jezdil, když už tu pořád píšeš jak jsou pochybné. Dokonce si nám tu nikdy neprozradil, co že si to vlastně z těch hodnocených věcí jezdil a zkoušel. Ale zato už si radil snad úplně ve všech threadech.

            0 0
            • milan1  

              Prosím, vůbec se s ním nezahazuj, je to stále stejný a již jednou odhalený provokatér  Stihac.

              Jeho kariéru zde ukončil Krys, když poodhalil jeho identitu.

              Tenhle Medvieoek ve své dětské naivitě nerozezná, že jeho příspěvky se se stihacovým podobají jako vejce vejci a styl se není schopen odnaučit. IP adresa odpovídající stihačovi je jenom takovou třešničkou na dortu.

              Takže budeme muset poprosit Kryse aby nám tady o tom výtečníkovi uvedl trochu více, předtím se trochu vzpíral aby o tomhle provokatérovi neřekl příliš rozhodně toho o něm ví dost.

              0 0
              • Medviedok  

                tak teraz si ma milane FAKT rozosmial! :DDD

                Prepac a zaroven dik. (ja nemozem… :D)

                0 0
              • MlokCZ  

                To je mi jasné dávno, že je to stihac. Ale na vyložené urážení reagovat musím.

                0 0
                • milan1  

                  Já vím, na tohle čeká a je mu strašně dobře, jak těm velkým klukům umí zatopit to jeho dětská dušička šplhá k samému vrcholu blaha.

                  Co ho tenkrát doslova vyděsilo bylo případné odhalení jeho identity, tady se musí pokračovat.

                  0 0
              • Krys  

                A načo? Vyšumí a zmizne, tak ako mnohí pred ním.

                0 0
                • Medviedok  

                  A! krysa si vstupila do svedomia… Alebo len o tej mojej identite vie prd? Teraz neviem. Ale ved tak skusobne, skus sem co to o mne napisat, nech je sranda. Uvidime ci to zabalim.

                  0 0
                • milan1  

                  Vždy vyšuměli jenom ti, kdož byli odhaleni, jiný nástroj nápravy nefunguje.

                  0 0
            • Medviedok  

              nie, a ani nemam zaujem, hlavne o opraveneho nie. Mojmu sposobu jazdy by to nevyhovovalo – nerad prelietavam v zjazdoch cez riadidla.

              spolocne to ma to ze ked niekto jazdi ako ty tak asi je tak schopny poradit jazdcovi na svojej urovni vykonnosti a pri tvojich neumernych poziadavkach na pohodlie mtb stroja nechapes ze niekto tieto veci moze vidiet inak, lebo jazdi inak. Dokazom neumernosti je tvoja celkova orientacia sa vo veciach odpruzenia… :D

              a to dalej, na to kaslem, lebo som uz minule pisal ze s tebou nemam o com, a ked aj nieco napisem tak nie si schopny sa ani nad tym zamysliet, nieto to este pochopit ci nebodaj prijat. Tak cao.

              0 0
              • MlokCZ  

                „Mojmu sposobu jazdy by to nevyhovovalo – nerad prelietavam v zjazdoch cez riadidla.“

                Lítání přes řídítka není problém citlivé vidlice, ale jezdce, že neumí jezdit.

                0 0
                • Medviedok  

                  by som ti to vysvetlil, ale kaslem na to.

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    To by bylo nejlepší a úplně nejlépe v reálu. Vybereme nějaký těžší prudký technický sjezd, já pojedu na té citlivé vidlici, která mě má poslat přes řídítka a ty mi pak vysvětlíš, jak je možné, že to neudělala. A následně pak můžeš předvést, jak to na necitlivé vidlici projedeš rychleji bez přehození přes řídítka (protože pokud nepoletíme přes řídítka ani jeden, tak musí mít ta necitlivá nějakou výhodu a to jinou než aby se nehoupala mimo ten sjezd, tam to řeší dnešní locky, které ji jen výrazně omezí a přitom velkou ránu nějak poberou, tedy závodník může mít vidlici zamčenou na lehčí trase kromě sjezdů třeba i pořád).

                    A pak mi jistě vysvětlíš, proč v mojem okolí více lidí s citlivou vidlicí v těžších technických sjezdech přes řídítka nelítá, asi všichni něco dělají špatně a poradíš jim co.

                    Ale ty to vlastně víš nejlépe, těžké technické sjezdy (a nejlépe dlouhé) jezdíš pořád, protože víš, jak se tam budou chovat hydry (jak si psal jinde), které nemáš a také víš, jak přesně se tam bude chovat supercitlivá vidlice, na které si ještě nikdy nejel (což sám píšeš, že nejel).

                    A mnoho lidí, co ty supercitlivé vidlice jezdí to neví, jak se chová a že je přehazuje přes řídítka si zapomněli všimnout (a tím myslím i chrtí HT, co třeba jezdí kamarád, kde má chrtí natažený posez s nízko položenými rovnými řídítky a kde má upravenou Rebu, to jen abys zase neříkal, že se to týká jen některých kol – letět přes řídítka jsem ho ještě neviděl, zato sjet už dost náročných prudkých technických sjezdů ano, dá toho o něco více než já, můžeme se klidně bavit i konkrétně o jaké jde sjezdy).

                    0 0
                    • kubad  

                      a odpověď předpokládám bude: „S tebou nemám o čom“

                      nebo se pletu?

                      :-)

                      0 0
                      • milan1  

                        Tady  mě vlastně nezarazil přístup provokatéra „stíhacího medvídka“ ale především reakce wojty.

                        Na tomhle threadu jde celkem krásně ukázat úroveň „radění“ která zde mnohdy probíhá.

                        Woyta, který jezdí Skareba si tady nechá radit a dokáže se rozplývat nad radami provokatéra, který zde dokonce přizná, že i ten Skareb je pro něho snová vidlice a že na ní ještě nedorostl.

                        Mezi řádky a při podrobnějším čtení tohoto threadu se dají objevit další podivnosti.

                        To, že se medviedok v prvním svém příspěvku vysmívá mimojiné Mlokovi a woytu to evidentně extrémě těší mězarzí o to více, když jediné opravdu hodnotné zkušenosti se woyta zde dozvídá právě od Mloka, jak píšu dole, je toho hodně divného zde.

                        0 0
                    • Medviedok  

                      nevycerpavaj sa, s tebou nemam chut to preberat. Pisal som ze pre mna by bola citliva vidlica skor problem nez prinos, ostatne som tu uz niekde pisal (ked nie rovno tu tak inde) a zjavne to nepadlo na urodnu podu takze znova sa mi to fakt nechce spisovat. Bykuj, tes sa z toho a mna neries.

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        Tady ale nejde o preference. Ať má kdo chce jaký chce. Tady jde o tvoje zcela nepodložené a nesmyslné tvrzení, že citlivá vidlice bude někoho posílat přes řídítka. Přestanu tě řešit, až tu přestaneš psát nesmysly o věcech, které jsi ani neviděl a nikdy nevyzkoušel.

                        0 0
                        • Medviedok  

                          rob co myslis

                          0 0
                        • Medviedok  

                          ale toto je KLENOT:

                          „Tady ale nejde o preference. Ať má kdo chce jaký chce.“

                          To si riadne mimo, a v tom aj spociva tvoja zaslepenost. Raz to mozno pochopis.

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            Asi jsi tu větu nepochopil nebo spíš nechceš chápat. Já nikomu jeho preference neberu, proto ať má kdo chce jaké chce, je to jeho věc a jsou to jeho preference a já je nikomu nevyvracím. Ovšem tvoje tvrzení o létání přes řídítka s preferencemi nijak nesouvisí, to je prostě nesmysl, který tvrdíš o něčem, co jsi ani nikdy nevyzkoušel, ale jako vždy víš, že se to tak bude chovat.

                            0 0
                            • Medviedok  

                              nerob zo seba hlupaka co nechce pochopit o com hovorim (tzv ukaz – definoval som inde) Ja jazdim na mtb, ty jazdis na mtb (snad lepsie nez cestu teda…) takze vies o com hovorim. Ked som napisal ze to nemam preco s tebou rozoberat, tak som to asi nemal v umysle opakovat zas.

                              0 0
                            • milan1  

                              On ale stejně nic nepochopí.

                              Dokonce ani nepochopil, že toho už o své „zkušenosti“ vypověděl tolik, že je pro každého jenom trochu zkušenějšího už dostatečně odhalen.

                              Daleko víc bych se zabýval tím, že jeho styl dokáže oslovit i daleko zkušenější než je on a protože v tom sami nemají moc jasno, tak zkušenější klidně skočí na lep ještě méně zkušenému, tohle vidím zde jako nejzásadnější téma.

                              Téma Medvídek už nemůže přinést žádné překvapení.

                              Já myslím, že wojta a jeho bezvýhradné nadšení nad medviedkovým  prvním příspěvkem si říká jedině. Takoví si zaslouží aby jim radil právě jen někdo jako medviedok.

                              Myslím že je napříště zbytečné právě v takovýchto threadech se pokoušet cokoliv vysvětlovat.

                              0 0
                              • MlokCZ  

                                Je možné, že to tak časem dopadne, už mi to přestává bavit. Kdo se skutečně chce něco dozvědět, tak stejně v poslední době raději volí mail nebo icq, protože kvůli situaci zde to sem raději ani nechce psát.

                                0 0
                                • Zerocool  

                                  shodli jsme se už s více lidma, že úroveň tady jde brutálně dolů…bohužel:(

                                  0 0
                              • Medviedok  

                                milane vzdej to, mam obavy ze tuto dneska uz svoju vidlu nepredas. Ba ani len neupravis (ale zas nadej zomiera posledna)

                                Ja sa radsej pojdem pobicyglovat.

                                :D

                                0 0
                                • Mr.Cookie  

                                  ehm…už mě tady dlouho nikdo neřikal, co sem za ****** atd…takže-Milane, ty se do toho vůbec necpi…Medviedoku, ty zalez, protože ty o tom víš prd a Mloku, ty se s nim nezahazuj, protože ti nestojí za to hádat se s někym, kdo má asi tak 0,000001% tvejch znalostí a zkušeností…

                                  0 0
                                  • Medviedok  

                                    nepiskuj, moja ambicia ani nebola radit ohladom tych vidlic, ale varovat ohladom toho, ako to tu na BF v ramci tem tykajucich sa vidlic chodi, a to mam uz dlhsie moznost sledovat. Nie je to ziadna extra vynimka, na inych forach to chodi podobne a to nemusia mat s mtb nic spolocne. Co sa mna tyka, povazujem mission za completed :D (pre dnes teda) :D

                                    0 0
                                    • Mr.Cookie  

                                      tom máš zas pravdu…na větu:„Epicon od Milana“ sem už alergickej…

                                      0 0
                                      • Zerocool  

                                        ale k nic takového se tady nedělo, Medvidek zabil toto vlákno hned prvním příspěvkem, k čemu je to dobré?? založte si vlákno „sračky“ a řeště své problémy tam…

                                        0 0
                                        • Medviedok  

                                          nic takove se nedelo, lebo som to pred tym zachranil! Mna tu zjavne potrebujete.

                                          0 0
                                        • Mr.Cookie  

                                          já neřikám, že se to tu dělo, ale děje se to všude jinde…tohle prostě problém BF…všichni ti řeknou, ať si koupíš tohle a tohle, ale že ty to třeba nechceš to je nezajímá a o hledání alternativ ani nemluvě…

                                          0 0
                                          • Zerocool  

                                            nemáš pravdu

                                            0 0
                                            • Mr.Cookie  

                                              ne???? tak se podívej na vlákna o vidlicích…

                                              0 0
                                              • Zerocool  

                                                vzhledem k tomu, že jich mám přečtených dost tak nemáš pravdu. Epicon (třeba i od Milana) ve řešení v určité cenové relaci, dále pak jsou vidlice dražší, ale i levnější od mnoha různých značek, každý ti poradí to co jezdí a je s tím spokojen, je to ale pouze fórum, konečné řešení je pouze na tobě, a jestli v tomto případě nedáš přednost jiné alternativě tak si nestěžuj…

                                                0 0
                                          • kubad  

                                            myslím že v každém vlákně o vidlicích se objeví i dost alternativ, ne jen upravené vidlice.

                                             
                                            0 0
                                            • Medviedok  

                                              ano, a zaroven sa tam aj objavi dostatok „argumentov“ preco tie ostatne vidlice su horsie alebo nejak nevyhodnejsie nez tie upravene. A to pisu stale ti isti. Iste hmotne nezainteresovani.

                                              0 0
                                              • kubad  

                                                jj pořád ti stejní skušení :-)

                                                0 0
                                                • Medviedok  

                                                  jj, tuňák bude zajiste zkusenej mtb jezdec, len neviem preco potom ked sa ho ktosi minule spytal kolko tak najazdi, tak skromne nenapadne ohladom toho mlcal… A ten druhy, tak ked si dam dokopy to co tu o sebe napisal tak je mi tiez dost jasne preco siri demagogie ake siri.

                                                  0 0
                              • wojta  

                                Zdar mistre Milane

                                kuva chlapci potreboval sem poradit do jaky jety vidle by ste sli a ne si hrat na to kdo mi nejlip poradi…a ne aby tu kazdej picoval na druhyho......

                                nevim kdo je milan ani medvidek,nehadam se denne na bikeforu a nezeru katalogy s vidlicema…a je mi to uplne jedno.....a nejsem zas takova ****** jak si myslis!!!

                                to ze nekomu podekujes za comment je slusnost!!!

                                nemam ve zvyku kazdymu nadavat na jeho nazor.......mlok mi poradil.....

                                sem rad za jeho comment.....ostatni se tu jen hadate…a to ze sem se zasmal tomu vtipnymu komentari ze mi napsal ze na kole jezdim stejne z kopce i dokopce.....

                                sory ale jestli tohle resis jako rozplyvani se nad jeho komentem tak to je dost ubohy…

                                 
                                0 0
              • MlokCZ  

                „nie, a ani nemam zaujem, hlavne o opraveneho nie“

                Aha, takže sám přiznáváš, že tedy opravdu nevíš o čem píšeš, ale přesto o tom pořád píšeš.

                0 0
                • Medviedok  

                  Nie, nepriznavam tym ze neviem o com pisem, ale ze som na tamtom type nejazdil. To je pre teba ale asi to same… a prave pre tuto tvoju snahu zhadzovat ma nemam s tebou o com.

                  0 0
      • Zerocool  

        vzhledem k termínu tvé registrace u tebe dost dobře nechápu výrok, že tady něco „dlouho“ nebylo…jinak musím říct, že jsi mu teda poradil…

         
        0 0
        • milan1  

          Víš, mě tam daleko víc šokuje reakce wojty, kdy mu za tenhle příspěvek dokonce děkuje.

          Naproti tomu za rozbory, které sem poctivě dává Mlok a které skutečně odpovídají na jeho téma se takhle nadšeně netváří.

          Nerozumím tomu, jsem sám?

          Nebo tohle přijde divné i někomu jinému?

          0 0
        • Medviedok  

          to nemala byt rada, to bolo varovanie.

          0 0
    • MlokCZ  

      Xkovou bych vzal jen v případě, že ji máš vyzkoušenou a víš přesně co bereš a chování terralogicu ti vyhovuje.

      Já bych vybíral mezi F80rl a 07RLC, záleží jestli ti stačí 80mm (a případně zda jde u té starší zdvih zvětšit, u některých modelů to šlo u některých ne a nevim konkrétně zda u téhle to půjde).

      RLC má navíc nastavení komprese a nastavení tvrdosti locku. U nových Foxek došlo k navýšení komprese, u Fkových ale netušim, zda k tomu došlu už u 07 nebo až u 08. U Talasu se třeba už ověřilo, že k tomu došlu už u 07.

      SID chodí dobře, ale jak už napsal kubad, vyhnul bych se kvůli tuhosti té vidlice.

      0 0
      • wojta  

        Cau,dik za comment, 80mm mi staci…

        takze F80rl ma jen lockout a nastaveni odskoku?

        zadna negativ vzduch jako dual air?

        dik

        0 0
        • MlokCZ  

          Možnost foukat negativku nemají žádné Foxky, ani ty co mají vzduchovou negativku jako např. Talas. Tam je to řešeno podobně jako u soloairu, tedy negativka i pozitivka mají automaticky stejný tlak po nafoukání vidlice.

          U Fkových modelů bude pravděpodobně pružinová negativka a pro ideální chod by bylo třeba ji vyměnit. Ale při tvojí váze to nemusí být třeba. A pravděpodobně píšu proto, že těch modelů Foxek a různých ročníků je mnoho a nemám jistotu, že u všech starších to u všech musí být nutně stejně.

          A ano, RL verze mají jen lockout (bez možnosti natavení síly otevřenení locku) a nastavení odskoku.

          0 0
          • wojta  

            jasny,no podle moznosti nastaveni vidlice je ta jezdena SIDa za ty penize asi nejvic,ale uz na tech fotkach vypada subtilne…no tak asi pujdu do ty F80RL,pokud ji ten manik jeste neprodal.....

            0 0
            • Medviedok  

              nechcem ta odhovarat, ale zda sa ti to dobra koupe? Mne sa nejak nechce zdat, ze by taku vidlu ktorej nic akoze nechyba niekto extra vyhodne predaval. Mal by som obavy, ze bud tomu nieco bolo, alebo bol zanedbany servis, alebo je to kradnute… alebo sa mylim?

              0 0
              • kubad  

                to se snad dá lehce poznat při kontrole a případně smluvně při koupi ošetřit ne?

                dotaz jak se pozná kradnutá vidla?

                0 0
                • Medviedok  

                  to se snad dá lehce poznat při kontrole – tak ja to zial nepoznam

                  případně smluvně při koupi ošetřit ne? – ano? uz si sa niekedy o nieco sudil?

                  dotaz jak se pozná kradnutá vidla? – no ved prave ze tazko.

                  0 0
            • MlokCZ  

              Kdyby nebyl SID tak málo tuhý, tak bych doporučil právě SIDa. Ale to by vlastně byla už Reba a tu za ty peníze asi ani jetou neseženeš ((nebo nový SID s 32mm nohami, ale to už je úplně někde jinde cenou).

              0 0
              • wojta  

                Caute

                docela sranda sledovat vyvoj takovy diskuze…:-)

                diky vsichni za commenty,

                asi vemu F80rl,tuha by mela byt dost a chodit zle snad nebude…aspon doufam.....

                k cernymu ano­dizovanymu ramu bude ta stribrna dost vpohode.....

                   
                0 0
                • MlokCZ  

                  Jestli ti to opravdu přijde jako sranda, tak se tu příště můžeš dočkat pouze příspěvku od Medviedok/stihac, protože když někomu přijde takovéhle diskuze jako sranda, tak je opravdu škoda sem nějaké rady psát. A jestli tedy máš dojem, že ti jeho příspěvky pomohly vybrat vidlici…

                  0 0
                  • milan1  

                    Celou dobu se ti snažím ukázat to, co je na wojtovi viditelné od počátku, tenhle thread měl být jeho a medviedka a mohla to být ukázka budoucnosti fóra.

                    0 0
                    • Medviedok  

                      chalani ale notak! Mazlit sa uz chodte hadam niekde inde. Nerad by som vyklopil pracne pozuty obed do klavesnice.

                      0 0
                  • wojta  

                    Cau,

                    tou srandou mysli to ze se tu do krve nekdo hada......ok koment nakyho medvidka co mi poradi ze jezdim na kole i zkopce je prdel,ale nemusim se nad tim pozastavovat a nadavat mu tu ne?a asi to neberu jako radu,kdo to tu napise je ******

                    diky MlokCz za commenty,urci te mi to pomohlo pri vyberu vidle,jak rikam,mlok mi jako jedinej poradil,i kubad,

                    Zdar mistre Milane

                    psal sem to hore,tak jeste jednou…

                    kuva chlapci potreboval sem poradit do jaky jety vidle by ste sli a ne si hrat na to kdo mi nejlip poradi…a ne aby tu kazdej picoval na druhyho......nevim kdo je milan ani medvidek,nectu denne bike-forum,nevim jaka vidle ma lepsi vlastnosti,nejezdil sem je jeste,tak se zeptam ne?

                     nejsem tu denne na bikeforu a nezeru katalogy s vidlicema…a je mi to uplne jedno.....a nejsem zas takova ****** jak si myslis!!!to ze nekomu podekujes za comment je slusnost!!!nemam ve zvyku kazdymu nadavat na jeho nazor.......mlok mi poradil… sem rad za jeho comment.....ostatni se tu jen hadate…a to ze sem se zasmal tomu vtipnymu komentari ze mi napsal ze na kole jezdim stejne z kopce i dokopce.....sory ale jestli tohle resis jako rozplyvani se nad jeho komentem tak to je dost ubohy…

                     
                    0 0
                    • milan1  

                      Vždycky mě zarazí lidi, kteří čtou a vnímají jenom to, co je jim vhodné.

                      Jestliže je již v tom prvním příspěvku doslova sprostá urážka a ty napíšeš, že to je cool komentář i když na tvou otázku vůbec neraaguje, tak je tady někde pokažené vnímání.

                      Po tomhle úvodu ještě+ rozeznat, že chudákovi medvídkovi alias stihačovi je neprávem uzbližováno, když se mu mlok snaží slušně vysvětlit jeho omyly, to je téměř vrcholem zaslepenosti.

                      To, že nerozeznáš nezkušenost medviedka, to je věc jiná. Mohlo by tě ale přinejmenším zarazit, že ti radí někdo, kdo zatím o tvé vlastní vidlici, kterou jezdíš jenom uvažoval, tedy nejel ani to, co znáš ty a přesto se ten někdo hádá a velice sprostě hádá s daleko zkušenějšími, protože je mu jejich zkušenost trnem v oku. Na takové jako ty jejich snaha samozřejmě zabere, konečně hrdina, co nabourá ověřená klišé a ukáže cestu k budoucnosti. Ano, celkem správně on jí ukazuje.

                      Sprostě si zanadávat a neznat nic, to bude kopec zábavy kterému porozumíte a řehtat se vtipům, že se pojede do kopce i z kopce, jak jemné a trefné, to bude zábava :-)

                      Na závěr chci říct, že tvůj název a oslovení mě neosloviolo abych zrovna tobě chtěl něco poradit, nejsem chalan. Do threadu jsem vstoupil poté, co jsem viděl, jak se tady zase jeden sprosťák předvádí a celé mě to připadlo hóódně podivné nejvíc ze všeho ale ty a tvé rakce.

                      0 0
                      • Medviedok  

                        Milan, ty mas Internet?

                        0 0
                      • wojta  

                        Nevim kdo jsi milan1,

                        ale pripadne mi ze se to co jsi napsal taky je prinejmensim podivne ,,ze ridis tu diskuzi,to ze je to sranda mi prijde proto,ze se tu dokrve hadate …myslel jsem ze je to o tom,ze ti nekdo poradi.jake ma zkusenosti s vidlicema…pri­padne rekne foxe z roku 06 neber,protoze tekly nebo co ja vim,ja tu vidlici nejezdil,tak proto jsem tu zalozil to vlakno......kdyz to je chudak ten medvidek,tak proc to resis????ja si nemyslim ze by jezdil nekdy lepsi vidlici nez pilot nebo nakou jinou co ja vim,ale neresim to ne?proste si jeho commentu nevsimam .A jeste ja jsem to vubec nebral jako radu to s tim skarebem…

                        ja vubec nevim,ze nejaky medvidek se tu predvadi ,na bike-forum sem asi podruhe nebo potreti akorat jednou jsem tu potreboval poradit ohledne redukce na brzdy a ted ohledne toho ,ze se rozhoduju ohledne vidlice,

                        no hlavne me to dneska presvedcilo,ze uz sem uz pro radu nepujdu.­....nevim proc jsi me zacal napadat ,ze jsem divny,ci moje komentare,ze si mam zalozit vlastni vlakno s medvidkem.....to bylo dost mimo ......jedine co jsem chtel bylo poradit ohledne te foxky,jestli se vyplati ta drazsi,jake je srovnani,a jestli nahodou nebude na kotouce lepsi varianta nez ten levnejsi SID ci jak je to s ni jinak,viz to co jsem napsal vyse......

                        a myslel jsem ze to bude vpohode ,ale koukam ze asi ne a musim tu psat nejaky fakt dost serious story ,ze nejsem nejaky kokotek......­..ok.....jsem poucen o tom,jaky lidi tu jsou.

                        ja jsem vzdycky reagoval slusne a kazdymu jsem podekoval za komentar,asi jsem nemel dost zkusenosti s timto bike-forem.....

                        to ako chalani mel byt vtip,je tu i dost slovenskych bikeru,a ja studuju na slovensku…to jen na okraj.......ale tak dobra radne jsi me vyskolil.....­...pochopil jsem jak to tu chodi…

                        mejte se …at vam to jezdi!

                         
                        0 0
                        • milan1  

                          Přečti si ještě jednou ten první medvídkův kometář, najdi tam urážky a potom sand už konečně pochopíš!

                          To, že někdo se vyžívá v nadávkách, to už si dohledej potom sám.

                          Kdo koho a co podporuje taky.

                          0 0
                          • wojta  

                            Predne, ked tvrdis ze jazdis viac do kopca nez dole z kopca, tak podla mna klames. Predsa ked vyjdes na kopec na bicykli, tak ho musis aj zist. Takze dolekopcom jazdis presne tolko co aj horekopcom!

                             

                            (alebo setris material a potom to kolo dole znesies? Zvezies? Posles postou? :)))

                             

                            na toto jsem reagoval,ze to je vtipne,

                             
                            0 0
                            • milan1  

                              Ty tam opravdu pořád nevidíš sprostou urážku????

                              Ty si myslíš, že tohle nebylo směrováno na Mloka, že snaha medvídka byla v první řadě urazit a že právě s tímhle jsi se ty spojil?

                              To pořád není dost jasné?

                              0 0
                              • Medviedok  

                                prosim ta neanalyzuj mna, lebo si mimo. Ty aj Mlok ste mi ukradnuti, aj ked teda obcas ma vase reakcie obtazuju, to je fakt, ale to prezijem. Jedinym zmyslom mojho prveho prispevku tuna bolo naznacit wojtovi co ho potencialne v diskusii caka a varovat ho pred tym (tentokrat uspesne). Teda okrem toho ze som ho chcel aj trochu kamaratsky podpichnut / rozosmiat.

                                Ked ty aj tie vidlice riesis sposobom ako niektore zalezitosti v tomto vlakne, tak na tom sa ludia musia nevyhnutne pohlusit :D

                                0 0
                          • wojta  

                            Jak rikam,jsem tu cca po druhe,po treti a nevedel jsem,ze tu nekdo tuninguje vidlice  a predtim jsem neznal zadneho mloka,kdyz jsem zakladal tento prispevek,

                            takze to nebylo uplne tak jak si myslis…

                            0 0
                            • wojta  

                              takze tu urazku o tech vodnich zivocisich sem bral jako nakou blbost,pac sem o zadnym mlokovi nevedel.....

                              0 0
                              • milan1  

                                No tak myslím, že Mloka jsi už poznal a měl bys umět rozeznat i to, jak kvalifikovaně ti radí.

                                Namísto toho napíšeš nakonec, jak se ti líbí, že se to tady hádá a že je to zábavné, nevidím žádný dík Mlokovi ale hurá zhodnocení zábavy a to se mě teda nelíbí.

                                Fakt moc divné a znovu opakuju otázku, neznáš se náhodou s medviedkom?

                                0 0
                            • milan1  

                              Tady vůbec nejde o zkušenostoi, je tady jednoznačně sprostota a neustále potvrzovaná dokola a ty jí stále nechceš vidět, tak ti mě napadá jedna otázka, neznáš ty se náhodou s madviedkom?

                              0 0
                              • wojta  

                                Ja tu nic resit nebudu,jen jsem si prolit komentare a precetl jen ty,ktery byly k veci-tedy ze mi mlok napsal,ohledne toho Sida a nastaveni u F80rl a rozdil mezi RLC100 07 …

                                diky bohu za nej.....

                                takze ja se tu s nikym hadat nebudu ani nemusim.....

                                To ty nechces videt ,ze si komentaru nejakyho medviedka proste nevsimam

                                kdyz to je jeho pravda a jak jsem pochopil tak uz si musel zmenit nick,kdyz tu asi vykladal naky pi*oviny.....tak asi mu to nerozmluvis ani dneska co myslis?

                                je pravda,ze kdyz mlok napsal nejaky jeho skusenosti a on mu napsal ze to je blbost ci co

                                tak si muzu myslet ,ze mlok ma zkusenosti a medvidek keca blbosti......ale nechapu co jinyho bych mel delat?

                                0 0
                                • milan1  

                                  To, co mě popudilo proti tobě je ten naprosto první vstup a to, že jsi stvrdil a  rozveselil se z urážky.

                                  Když se na konci ještě bavíš, z hádek, které zde panují je to pro mě jenom potvrzením že ten dojem nebyl omylem.

                                  Tady býval již dávno boj o odbornost a trvalo dost dlouho, než se prosadili ti, co opravdu znají.

                                  Teď nastává ale boj z nový, který už nemá cenu bojovat, protože míra hlouposti a  sprostoty se pořádně posunula.

                                  Dnes mě stojí za reakce jenom to, když vidím marnou snahu Mloka, který bojuje argumenty proti sprostostia  když ty, zakladatel threadu nepoznáš nakonec kdo je sprostý a kdo ti přinesl informace.

                                  Tohůe je  přesně ten moment, kdy je možné zlomit nad takovým fórem hůl, protože zde se vždy cokoliv kladného v nic promění.

                                  0 0
                                  • Medviedok  

                                    ano pane uciteli, zasmal sem se, pudu klecet.

                                    0 0
                                  • wojta  

                                    Vsak jsem napsal uz asi 4X mlokovi ze dekuji za prispevek,ze mi to pomohlo k vyberu vidlice…

                                    a ze ten co ho urazel nic nenapsal je celkem pochopitelne.­....nevim co vic napsat…to co mate proti sobe dlouho predtim,k tomu nic nevim…

                                    tak diky MlokCz ,snad pak napisu jak sem  sni spokojny

                                     
                                    0 0
                                    • milan1  

                                      Myslím, že by Mloka daleko více potěšilo, kdyby ses dokázal postavit za něho daleko dříve a ne abych se já doprošoval, že si zaslouží poděkování ale co je hlavní, především ochranu a podporu před sprostostí zde předváděnou.

                                      O tomhle především jde a zakladatel threadu by měl mít i nějaké povinnosti, třeba si udržet pořádek a když to neumí a dokonce naopak, hned prvním svým příspěvkem dá podporu sprostosti, tak by se zcela jednoduše měl dozvídat informace hlavně od toho, koho podpořil.

                                      Já být Mlokem, tak se po tomhle vstupu už nenamáhám a myslím, že i Mlok je právě tímto případem poučen.

                                      Kolik se musí spolknout urážek od ubožáčků je tady vidět dostatečně a taky je vidět, že se jim čím dál tím méně lidí bude stavět na odpor.

                                      Primite group tak budou křižovat od jedné mise k druhé a nic jiného si pro příště prostě nevysloužíš. Zábavu a zase zábavu, dle svého gusta.

                                      Povzdechy výše v textu, nad tím, jak upadá tohle fórum jsou sice hezké ale nikomu se nechce nějak pálit si prsty při nápravě. No tak hurá do dalších podnětných misí. křídla rostou s úspěchy zde dosaženými.

                                       
                                      0 0
                                • Medviedok  

                                  wojto, to si nevsimaj, pan milan trpi nejakou paranojou zatial snad len v pociatocnom stadiu, uvidime ako to bude postupovat… A novy nick mam lebo jeden ****, asi taky co by ti bicykel bol schopny ukradnut, mi vliezol do predosleho konta a odstavil ho (ja ludom v podstate verim ze nie su svine tak som tam dal velmi jednoduche heslo… teraz uz si trochu davam pozor :)

                                  No nic - bykuj a uzivaj, lebo cez vikend bude prsat.

                                  0 0
                        • Medviedok  

                          wojta – nenechaj sa znechutit, chcel si radu, dostal si ju tu, snad BF k tvojej spokojnosti posluzi aj nabuduce. Ten balast okolo, to si nevsimaj, alebo sa na tom bav. Prosto nic neni v tom svete zadarmo ;)

                          Milane – bravo. Svojimi jedovatymi (neviem to slusne nazvat) sa ti podarilo znechutit nie prveho. Gratulujem. :(

                          0 0
                          • kafac  

                            Hlupak zustane hlupakem.....

                            0 0
                            • Medviedok  

                              to urcite ano, ludia sa zial prilis nemenia.

                              Kazdopadne dakujem duu m+m za to, ze po mojom uvodnom prispevku honem prispechali a identifikovali sa za to co som hore opisal, lebo keby tak neurobili, hrozilo by ze by tazajici sa mohol mat problem urcit o koho sa jedna – takto mu to cele znacne ulahcili.

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.