• Luky11

  Zdravím,

  v poslední době se mi stává takový nezmar u Sigmy ROX 6. Při konstatní rychlosti ukazuje naprosto nesmyslné údaje v aktuální rychlosti. Rychlost poskakuje z vteřiny na vteřinu klidně o 30 km/h nahoru nebo dolu.

  Ostatní funkce včetně kadence či tepu fungují bez problému, zkoušel jsem taky výměnu baterií, reset, ale nic nepomáhá a problém přetrvává.

  Setkal jste se někdo s něčím podobným, případně nějaká rada co by mohlo zabrat?

  Díky

  • novas752  

   Tak to netušim. Já to mám 3 roky a funguje bezproblému, jen ten aretační výstupek na těle tachometru už je dost omačkanej a v bajonetu to nedrží moc přesvědčivě.

  • atty  

   Nepřidal sis v době vzniku problému na řídítka nebo poblíž nějaký nový světlo, blikátko či jinej elektromagnetickej zdroj? Rox 6 by měl být k tomuhle „rušení“ odolnej, ale ze zkušenosti vím, že když přiblížím ke svému Ciclosport CM 4.2 něco, co vysílá elektromagnetické pole, tak mi hodně blbne. Nebo když ho sundám a položím vedle bezdrátové klávesnice Logitech, tak „jedu“ taky 170 km/h :) Protože jsem e-kuřák, mám třeba krabičku s pulzním zdrojem (takové lepší e-cigáro) a onehdá jsem u garáže nasedl na kolo jenom obkročmo, ještě jsem si párkrát potáhl z e-cigára a při zmáčknutí tlačítka mi tachometr taky ukazoval, že jedu 60, 30,80 a podobný údaje. A to jsem od kompjutru byl reálně cca. 70 cm daleko.

   • Luky11  

    nene nic takového, dokonce jsem zkoušel i na mobilu nastavit „režim letadlo“ aby byl mobil bez signálu a ani to nepomohlo, už jsem zoufalý a vzteklý zaroveň…

    • atty  

     Tak to taky víc nevymyslím, možná jedině vyzkoušet ještě razantně přiblížit compjutr a čidlo víc k sobě (třeba jen na zkoušku jej dát někam hned za páčky a čidlo posunout na kole, co to půjde).

    • Youda  

     Nemáš hnutý čidlo nebo magnet?

     • Luky11  

      hnutý? co je tím myšleno? Mezera mezi čidlem a magnetem je minimální (víc už přiblížit nejde) Jinak kontrolka na čidlu bliká správně a pravidelně kdykoliv se magnet přiblíží k čidlu

   • Spyderco  

    Sigma právě na tohle rušení odladěná není. Mám Rox 9.1 a se světlem (Smart) si taky nerozumí. Stačilo ale dát světlo ca. 13 cm od compu a je to v pohodě.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.