• filo

    Chtěl bych zakoupit tuto vidlu, tak jest-li nemá někdo nějaké zkušenosti s ní. Jezdím agresivní xc a chci ji na pevný rám. Měl jsem sida i marzocchi mx pro eta a vydržely mi tak sezonu. Mám 100 kg tak potřebuji něco bytelného.

    0 0
    • vlk  

      Pevná-myslím konstrukčně je dostatečně, akorát nech si na 100Kg rovnou vyměnit pružinu za tvrdší-ještě v obchodě. Co je tam standardní na 70–80 KG se mi zdá moc měkká. Jinak je akorát dost těžká, ale je citlivá i na malé nerovnosti.

      0 0
    • Páník  

      zalezi na kolik ji budes vozit…na 130mm bude asi i nejtvrdsi pruzina moc mekka, na 100mm by mohla stacit…ale asi by byl lepsi vzduch

      0 0
      • Pekáček  

        Taky hlasuju pro vzduch, jinou pružinu budeš těžko shánět. Ale moc nedoporučuju SoloAir, tj. Toru a Recona, spíš už Rebu SL s DualAir.

        0 0
        • vlk  

          Tak pokud by mu nešlo o prachy, tak já bych šel ještě dál a doporučil revelation air u-turn. Je o něco málo tužší než Reba.-Když už RS a nebo bych se mrknoul po něčem odolnějším od Manitou.

          0 0
          • filo  

            Dík moc, jsem limitovám love, rodina, děti atd. už to není co za mlada, vzduch jsem měl sida, ale tam se vychodily silikon. vložky v nohách a nové nejdou sehnat.

            0 0
            • perry  

              Tuhle Toru mám a jsem s ní po výměně pružiny za černou ( nad 80 kg za 765 Kč cyklozitny.cz )spokojenej. Při standartí pruřině byla dost měkká a chodil jsem velice často na doraz zdvihu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.