• Moreno

    Nazdar vespolek:-) Nejsem cech takze dopredu sorry za chyby:-) Kupuju si kolo GT Avalanche Expert, 2006, a mam jednu otazku: Jzistil jsem ze vidla neni uzamikatelna, a ja bych jsem tam chtel nechat namontovat Rebound Adjustment se vsim sudy (zamikani a nastaveni tuhosti vidle). Da se predelat neuzamikatlnu vidlu na uzamikatelnu? A kdyz jo, tak co musi clovek udelat?

    Diky za odpoved,

    Moreno

    0 0
    • Martyss  

      Rebound Adjustment ta vidlice přeci má? Dle mého překladu by to mělo být štelování rychlosti vracení. Lock by se tam měl dát dokoupit. Zeptej se u dovozce.

      0 0
    • palladin  

      Tora 318 U-Turn je uzamykatelná… www.sram.com/…tora/318.php

      0 0
    • Otelo  

      mne sa z tej vidly po ~300 km zacala ozyvat pruzina, myslim ze klepe o nohu, je to problem, treba to riesit?

      0 0
      • Cortez  

        Me to dela v podstate od koupe. Na pruzine ma byt v prostredku takova jakby buzirka, ktera brani tomu klepani pruziny o stenu pri stlaceni. Ta buzirka se ti svezla dolu. Bud to rozeber a vytahni ji zpet na prostredek pruziny, nebo jestli si na to netroufas nebo mas vidli v zaruce, dej ji do servisu. Akorat tusim ze user Fousek ji s timto dal do servisu a vyplacl 600kc. zkusil bych to ukecat jako garancku…

        0 0
        • Otelo  

          bolo to presne tak, len sa mi ta buzirka zviezla uplne hore, nie dole ;).

          inac RS to ma dost nedomyslene by som povedal. ta buzirka nie je na pruzine utiahnuta, volne sa po nej da ‚srubovanim‘ pohybovat co je myslim u U-Turn vidiel dost problem, kedze sa u nich nastavuje zdvih rotovanim pruziny na zavite … ak sa pri tom ta buzirka opiera o nohu vidly, bude cestovat po pruzine az kym sa neukotvi na niektorom konci… cize problemy cakam ze sa budu opakovat.

          0 0
          • Cortez  

            a koliks platil, jestli to teda nevzali jako garancku? nebo si to opravil sam? dik

            0 0
            • Otelo  

              no natahovat sa s nasimi predajcami to nestoji za to a servis by si to dal mastne zaplatit. ja som kupoval vidlu po internete takze som si to spravil sam.

              tora ma jednoduchu konstrukciu takze pohoda, staci mat 24ku kluc, najlepsie prstencovy.

              v podstate som postupoval podla servisneho manualu z webu RS, akurat nebolo treba skladat dolne nohy. rozobral som len lavu nohu a vsetko sa dalo spravit priamo na biku. jedina babracka je s olejom v spodnej nohe. ja som len odchytil co vytieklo a vstriekol to nazad pri skladani (vyslo len asi 5ml, podla navodu treba plnit lavu nohu 30ml, tak neviem ci to zbabrali pri skladani alebo nestihol vytiect ten zvysok, je to dost huste).

              0 0
      • MatyxCZ  

        Mám RS Recon 85–130mm a po cca. 300km ze mi z ní začal ozývat zajímavý zvuk. Respektive, když ji stlačím „na volno“ jen položením se na řidítka, tak nic. Ale při jízdě stačí zatáhnou brzdu tak aby šla vidle dolů, nebo při „nadskočení“ vidá takový kovový, cvakavý zvuk, spíš skoro jako lupnutí. Myslel jsem že je to nějaká vůle na kotouči, ale když vidli zamknu, tak se to nestane. A pořád se to horší, už to občas cvaká i při jízdě v terénu. Vzhledem k záruce jedu do servisu, ale i tak by mě zajímalo, čím by to teoreticky mohlo být.

        0 0
        • Otelo  

          Recon je Tora s hlinikovymi nohami. precitaj si tych 5 prispevkov nad tebou.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.