Rock Shox SID RLT Dual Air 100mm

19 nepřečtených
  • papáč29

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli mi půjde dát na tuto vidli klasický rychloupínák nebo budu muset koupit novou nábu. Předem díky za odpovědi.

    0 0
    • Tomáš  

      Budeš potřebovat novou nábu, teda za předpokladu že k té současné co máš teď nejsou nějaké konverzní kyty. Je to na 15 mm osu.

      0 0
    • Mr.Data  

      Nebo si ty nohy s nekym prohodit. Tohle je foto asi z katalogu, jaky mas rocnik a barvu?

      0 0
      • Jakobo  

        Jenom at to s zadnym vychcankem nevymenuje! Pokud ma dual air, 15 mm osu a tapered krk, tak to je ta nejlepsi kombinace. Nova naba zas takova pecka neni, nejaka XT za 600, za 400 mu to snad nekdo preplete, kazdy spas holt neco stoji a tady bych do toho tech 1000 Kc rozhodne vrazil.

        0 0
        • BigKarel2  

          :D Třeba to chtěl vyměnit za svoje nohy na RU :D

          0 0
          • Mr.Data  

            Presne tak, ted tam mam 9 mm a 15 bych klidne bral.

            0 0
            • Jakobo  

              Tak co vlastne chces? Mas tu vidlici na obrazku a kola na 9 mm RU?

              0 0
              • Mr.Data  

                Ses do toho nejak zamotal, ne nemam vidlici na obrazku, mam ji na RU a klidne bych bral nohy na 15mm.

                0 0
                • Jakobo  

                  Ta otazka byla na zakladatele, ty ses na nic neptal, akorat se snazis vyuzit situace a misto rady mu nabizis svoje (mozna vydrene) za jeho (asi nove) s 15 osou.

                  0 0
                  • Mr.Data  

                    No vidis, ze to pises pode me a neni to pro me, to me nenapadlo. Kazdopadne jeste nepsal, ze ma novou, ja nepsal, ze mam starou, tedy nemuzes vedet, jestli chci vyuzit situace ja nebo on a stejne tak nemuzes vedet, zdali a a kdo je vychcanek a jestli vubec nekdo je, neni k tomu dostatek informaci. Pravdepodobne ma nabidku za dobrou cenu, ja mam vidli v supliku sundanou z noveho kola, ted mam jiny kola. Kazdopadne by to mohlo byt ouboustrane vyhodne reseni bez investic. Ty mu sice nabizis radu, ale spojenou s dodatecnou investici. Aby se nahodou neukazalo, ze mas starou (mozna vydrenou) xt nabu doma…

                    0 0
                    • papáč29  

                      No jako ja si teprve dnes objednal a nevedel sem jestli si mam k tomu koupit novou nabu tak uz to leti domu a zejtra se bude preplejtat. Diky za reakce. :)

                      0 0
    • jenicek  

      Mě se jedny bílé XX nohy na klasický upínák válí doma, kdybys je chtěl. Pozor, jsou to ale 26'

      0 0
      • Jakobo  

        Pokud se nespletl v te kombinaci, tak nic jineho nez 26 mit nemuze, 29 SID nebo Reba jsou bohuzel v teto kombinaci nesehnatelne a to i v zahranici :-(

        0 0
      • yetti  

        Jestli se jich chceš zbavit, tak mi dej prosím vědět co bys za ně chtěl.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.