• Aldair

    Máte někdo zkušenost s tímto rámem???

    0 0
    • TinkTink  

      Jo..mame.. :)

      www.bike-forum.cz/…1/forum.html#…

      0 0
    • Aldair  

      Dík kouknu na to.

      0 0
      • Aldair  

        Tak to je moc dluhá diskuze,nějak nemám sílu to číst hlavně v práci :) Jsi spokojen s tím rámem co se týče jiízdních vlastností a zdvihu?

        0 0
        • TinkTink  

          Jezdi ho moja…ja jako jeji mekanik :-), muzu rict ze je to dobry ram s dobrou funkci a dobryma vlastnostma – pouze ta geometrie se mi nezda uplne nejlepsi – nejvic me sejri uhel sedlove trubky, ten je moc velkej a predevsim presmyk nejde seridit na 100% ani omylem…vystridal jsem uz 5 ruznych kousku a nakonec se dopracoval k XT03, ktery tam funguje nejlip…

          www.bajkshop.com/…izdka_07.JPG

          Vlastnost – je to zehla :)…aspon se mi to teda tak zda :)

          0 0
        • TinkTink  

          Napada me – kdyz se na nej ptas, mozna mas nejakou nabidku…neni to nabidka na 18" ram? Kdyby ano, novej, za max MOC a nechtel jsi to vyuzit, tak… :)

          0 0
          • Aldair  

            Nabídku žádnou nemám jen se ptám, protože stejný rám má v nabídce Spyder. Na 99% je to tožný rám jen s jiným kabátem. Jo jak s to myslel s tím rámem to mu jsem nějak neporuzuměl.?

            0 0
            • TinkTink  

              To neres :)

              Jo, jenze ten od Spyderu je vic nez 2× drazsi nez ten Rock Machine :)…

              0 0
              • Aldair  

                Hmm tak to nevim nějak se mi ještě nepodařilo zjistit cenu samotného rámu RM Máš nějaký doporuční kam se kouknout??

                0 0
                • fousek  

                  zpatky v casu o pul roku, prectisi tu dlouhou dikouzi

                  0 0
                • Páník  

                  jj…pred pul rokem ho meli na bikezone.cz za tusim 4.500,– , ale ted ho uz asi nikde nesezenes, uz jsou fuc

                  0 0
                • TinkTink  
                  1. jak Ti pise Fousek
                  2. RM novej ram bez tlumice stal na kramu pod 5000,– coz je uplne nadherna cena. Bohuzel jsou kompletne na letosek rozebrany…moji bych chtel dat 18" misto jeji soucasny 17", ale taky trosku premyslim nad uplnou zmenou ramu – dost se mi libi Adrenalin 3500 a 3000 na rok 2007…proto kdyby nekde byla jeste skladem 18", tak bych ji vzal. Ocekavam ale, ze se mi uz tu 06 18" nepodari sehnat, tak cekam na 2007. (tam je ale taky otazka, jestli VUBEC se budou samotny ramy prodavat…)
                  0 0
                  • TinkTink  

                    Btw jeste taky premyslim nad AC 18"…nemate nekdo…klidne bez tlumice? :o)))

                    0 0
                    • Dijck  

                      Ked pride nomad dam ti vediet:)

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Kdy? :)

                        0 0
                      • SoLaX  

                        Juu, ty budes mit Nomada? Jako Santu Nomada? Tak to bych Ti zavidel jako nikomu na tomhle foru.. to je jednoznacne moje kolo snu.. Aaaaaach :-)

                        0 0
                  • dieegoo  

                    Já se na to ptal, řekli mi že rámy mají objednané, ale zatím nejsou potvrzené dodávky. Bližší info, který rámy konkrétně budou samostatně v prodeji prý podají po nějaké prezentaci v průběhu října.

                    0 0
                • Páník  

                  ja jsem ted spis zvedavej na novy modely…pokud by cena byla stejne prizniva, tak bych o tom ramu docela uvazoval: www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

                  0 0
                  • Aldair  

                    No právě jse oukal že už nikde nejsou, Nebo máte nějakej typ na zajímavej rám za rozumnou cenu??

                    0 0
                  • TinkTink  

                    Pokud se budou prodavat + ta cena…ta prvni podminka me zajima jako prvni :)

                    0 0
                  • dieegoo  

                    MOC A 3000 – 47 990,– A 3500 -.47 990,–

                    Rámy máme objednány, zatím nepotvrzeny z výroby. Zveřejníme na předváděcí akci začátkem října 2006.

                    takhle mi to přišlo i s cenama ;)

                    0 0
                    • Aldair  

                      a kde si se ptal na bikezone??

                      0 0
                      • dieegoo  

                        ne,psal sem do cyklomaxu

                        0 0
                        • Aldair  

                          Nevíte někdo jaký zdvih bude mít adrenalin 3500

                          0 0
                          • Páník  

                            130mm + jeste je tam jedna dira pro zmenu, ale to nevim kolik to bude

                            0 0
                            • Aldair  

                              hmm to jo good tak to sem zvedavej na cenu toho ramu kolik odhadujete???

                              0 0
                              • dieegoo  

                                Pokud se vůbec bude prodávat a nechaj stejnou cenovou hladinu jako letos, tak by se měl udržet pod desítkou, spíš těch 8t. Soudím podle ceny letošního Adrenalinu vůči ceně rámu.

                                0 0
                                • Aldair  

                                  to by bylo docela good

                                  0 0
                                • poiko  

                                  asi je to myšleno bez tlumiče, co? :(

                                  0 0
                                  • dieegoo  

                                    Jasně, k adrenalinu přece taky tlumič nebyl.. to bys za ty peníze chtěl už asi hodně.

                                    0 0
                                    • TinkTink  

                                      No aj tak je to spickova cena…ne? :)

                                      0 0
                                      • dieegoo  

                                        Za ten A4000 byla cena slušná, však byly taky hned rozprodaný… sem zvědavej, kolik si budou účtovat za letošní A3500

                                        0 0
                                        • TinkTink  

                                          Netvrdil bych „slusna“…tvrdil bych „supr“… :))

                                          0 0
                                          • dieegoo  

                                            Jen to množství nebylo až tak super :/

                                            0 0
                                            • TinkTink  

                                              Nemyslim…neni zas ukolem kompletne zaplavit trh…nevim jak to v maxu bylo, ale jestli objednavali podle katalogu, tak se nedivim, ze se zdrzeli nebo ze tolik neriskovali (nebo proste uz nemeli finance na zafinancovani)

                                              0 0
                                              • dieegoo  

                                                Do toho ja nevidim, tak nevim.. Doufám ale, že si vzali ponaučení, že je lidi za ty peníze chtěj a vezmou jich letos o pár kousků víc.

                                                0 0
                                                • fousek  

                                                  nebo to kapku zdrazej aby o to nebyl takovej zajem a oni vic vydelali

                                                  0 0
                                          • Páník  

                                            jj…kdyz si vemu,ze ten muj jednocep novej stoji skoro dvakrat tolik,tak bych mohl mit novej ram skoro zadaco,kdyz ten starej dobre prodam:)

                                            0 0
                                            • dieegoo  

                                              ještě je ani nezačali prodáva a ty už máš ten svůj v duchu prodanej :)

                                              0 0
                              • Páník  

                                to nevim, ale doufam, ze cena bude stejne lidova jako letos u a5000:)

                                0 0
                    • dieegoo  

                      Jinak mi teda přijde, že ta cena je docela nadsazená u komplet kola. Třeba Canyon ESX6 je osazenej dle mě neporovnatelně líp a stojí jen o pár korun víc.

                      0 0
                      • Aldair  

                        ja bych právě bral jen ten rám a ostatní už si nějak splácam

                        0 0
                      • MlokCZ  

                        S Canyonem bych nesrovnával, oproti němu stojí víc každý kolo. Taky ta dobrá cena ma zase jiná úskalí.

                        0 0
                        • dieegoo  

                          To jo, případný komplikace při reklamaci a čekání. Ale myslim, že i přes to bych šel právě do canyonu.

                          0 0
                          • Aldair  

                            Je u nás nějakej dovozce Canynonu?? Já je vidím prodávat jen v německu.

                            0 0
                            • dieegoo  

                              bikeexpert v Praze

                              0 0
                              • MlokCZ  

                                Jenže jak už tu bylo mockrát řešeno, Canyon prodává jen přímo a žádný dovozce nemá. Bikeexpert prostě má občas nějaký Canyony, jak se jim povede, ale je to přeprodejce a né dovozce a podle toho to taky vypadá.

                                0 0
                                • dieegoo  

                                  Ok není to dovozce, jen sem chtěl říct, kde se dají v ČR sehnat.

                                  0 0
                                  • MlokCZ  

                                    Jasně, v pohodě. Já jen chtěl upřesnit, že je to s tím sehnat takové problematické a náhodné. Nejdřív nejsou a tvrdí, že nebudou a pak najednou nějaký přivezou a nějaký jsou. Určitě se tam vyplatí jít podívat, jestli něco nepřivezli, ale rozhodně se nespoléhat, že se tam Canyon sežene.

                                    0 0
                      • Páník  

                        v tom mas pravdu…cely kolo bych si taky nekoupil.jde jen o ram

                        0 0
                        • dieegoo  

                          Pak už jen abys měl odpovídající komponenty na osazení…

                          0 0
                          • Páník  

                            prehazel bych to ze soucasnyho kola,pokud by ten ram nestal moc penez,tak by me to skoro nic nestalo.sice me soucasnej ram vyhovuje,ale zmena je zivot:)

                            0 0
    • Páník  

      tak co,nevite uz nekdo nejake blizsi informace o cenach?

      0 0
    • Páník  

      tak uz jsou zase na sklade, opet omezeny pocet a opet velmi prizniva cena 4700,– www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0
      • pepino  

        Sákryš, kde že je to mají? na bikezone nee.

        0 0
      • aortacek  

        Tak to si měl štěstí, že ti ho prodali za cenu 4700,–, mě ho totiž v tu samou dobu prodali za 5990,–. Zajímalo mě jak je to možné a tak se emailem zeptal přímo v cyklomaxu jistého Mrkose se kterým jsem již od února jednal o koupi tohoto rámu a který mě od začátku tvrdil, že rámy budou prodávat za cenu 5990. Dostalo se mi od něj takovéto odpovědi:

        Nejprve mi bylo v tel. rozhovoru vysvětleno z jaké příčiny k tomu došlo (zde se omlouvám že jsem si nezapamatoval celý rozhovor, ale asi to bylo v podstatě to co je uvedeno dále z emailové komunikace), podstatné pro mě bylo, že mi Mrkos slíbil možnost vybrat si zboží z jejich nabídky v rozdílné ceně, nebo zaslání částky na účet. Vybral jsem si zaslaní částky na účet a poslal jsem emailem Mrkosovi č.ú., místo peněz mi však po týdnu přišlo emailem toto sdělení.

        „Dobrý den
        vážený pane, je nám velice líto vzniklé situace která v průběhu března uvedením mylných cen firmou Rock Machine Ltd. do katalogů a ostatních tiskovin stanovila špatnou cenu konkrétních rámů, my coby distributor této značky jsme byli nuceni tuto cenu akceptovat a za tuto cenu prodávat, po zjištění této chyby jsme cenu upravili. Bohužel za špatnou
        (nižší) cenu jsme prodali několik rámů. Můžeme vás ujistit že cena je opravdu 5990,– Momentálně je v ČR posledních 12 kusů těchto rámů a jsou u nás ve skladu a prodávají se 5990,–
        Jako omluvu a poděkování zapochopení vzniklé situace vám chceme nabídnou touto cestou kompenzaci a to tím že si z našeho sortimentu vyberete cokoli v hodnotě 1000 Kč.

        Děkujeme za pochopení
        S pozdravem

        Robert Mrkos
        Cyklomax s.r.o. „ (z emailu ze dne:2.4.2007)

        Na to jsem mu odpověděl, že jsme se sice domlouvali na něčem jiném, nic méně vybral jsem si tehdy z jejich nabídky jako nabízenou kompenzaci brýle. Odpověď Mrkose zněla, že to není problém. (to bylo 3.4.2007). Bohužel se ukázalo, že je to pro Mrkose a cyklomax (včetně jejich marketingového ředitele Kvapila) hodně veliký problém. Do dnešního dne mi totiž od nich nic nepřišlo a navíc už se ani neobtěžují se mnou komunikovat. Původně jsem se domníval, že tento článek nebude potřeba vůbec psát a že si cyklomax dostojí svých slibů, jelikož se tak nestalo a já nemám rád když mě někdo“tahá za nos“, tak je tu, jako informace o neseriózním a podivném jednání této firmy, která od února tvrdí, že rámy budou za 5990,– ale pak se v březnu splete a někomu je prodá za 4700,–, která slibuje jako omluvu kompenzaci, kterou nepošle. Závěr si z jednání cyklomaxu udělejte každý sám, pro mě jsou to po takovém jednání obyčejní podvodníci.

        Michal Staněk

        0 0
        • Páník  

          Tak to je pech. Ja jsem jednal s nekym jinym (jmeno si uz nepamatuju a emaily jsem uz smazal:/), vsechno probehlo jen formou mailu. Prvni dotaz jsem posilal nekdy koncem unora a doslo mi zpet,ze ramy jeste nejsou na sklade, ze se mam poptat za 14 dni. Coz jsem udelal…odpoved byla,ze do tydne ramy maji, ale jenom A5000 (A4000 pry nebudou) a ze se mnou pocitaji,cena 4700,–. Jeste jsme se domluvili na poslani dobirkou. Pak jsem jeste dostal meil, ze ram posilaji.

          Takze u me zadny problem, ale nevim jak je to mozny.

          0 0
    • reborn_biker  

      taky se mi velmi zalíbil tento bike A5000 07´. Nemá jeětě někdo nějaké aktuální zkušenosti, postřehy?

      0 0
      • Páník  

        za ty prachy asi bezkonkurencni,fun­kcne velmi dobry,po cca 400km zadny problem

        0 0
      • SoLaX  

        Ale nejdulezitejsi postreh je, ze ho ted uz, myslim, nesezenes :-)

        0 0
      • Dani  

        ano, CykloMax nemá nejmenší zájem zasílat zboží neregistrovaným, RMA5000 už nejsou. Jedině RMA4000 z inzerátu v Cykloservisu (5990,–)

        0 0
        • reborn_biker  

          sem nenáročnej. stačí mi celý kolo…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Myslis, ze bys tam za 32 tisic nenahazel lepsi veci? ;)

            0 0
            • reborn_biker  

              teď sem si zjistil kolik stoji Z1 sport RV, ktera je na adrenalinu, u Marzzochi a zjistil sem, že ji maj jenom za 330$. Takže by se možná vyplatilo koupit rám a něco poskládat. Asi eště popřemejšlim, možná založim novej thread.

              0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.