• black.horse

    https://www.redbull.com/…primy-prenos

    pá, 25 října · 18:00 CEST

    Taky se každoročně těšíte? :-)

    0 0
    • l-e-t-o  

      těšíme :)

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • theedge  

      jojo budu sledovat

      0 0
    • Elwing  

      Těším, akorát je mi jasné, že zase vykouřej moje favority :-)

      Jinak holky před týdnem dávaly moc pěkně…

      0 0
      • l-e-t-o  

        Doufám, že není jedním z tvých favoritů Andreu ;)

        0 0
        • Elwing  

          Spíš jsem to myslela tak, že jízda, která nadchne mě, se porotcům nelíbí. Andreuv styl mám ráda :-)

          0 0
    • Smazaný účet  

      uff diky uz jsem myslel, ze jsem promeskal.

      0 0
    • Sistematicx  

      Tesim se na ledovej old skuul Kyle strait. To bude klasicka jizda na cistotu.

      0 0
    • wilda81  

      Já jsem nejvíc zvědavý co předvede Aggy. Snad se vrátí do staré formy.

      0 0
    • -b-n-x-  

      Já jsem zvědavý, jestli se to posune zase více do extreme freestyle, anebo se to aspoň trošku vrátí k big mountain.

      0 0
    • Baba-Ji  

      Tesim se a jsem zvedavy na Lacondeguye, klasicky, a pak na Fairclougha a drzet pesti budu i Godziekovi, ten minule docela prekvapil.

      0 0
    • iron.hide  

      Jasne. Ale asi pojdem radsej sam na bike.

      0 0
    • black.horse  

      koukám, že je tu hodně zastánců oldschool ladnýho stylu, to jsem rád:-)

      0 0
    • krabica  

      Jo, mrknu na to na Rychlebech, takže ideální kombinace. :-)

      0 0
    • suslos  

      Osobně držím palce Semenikovi, ať je zpět :) největší motokros nám ukáže Lacon, ale do TOP 3 to bude už tezky mooooc

      0 0
    • McBlacky  

      asi me zas bude bolet hlava :) dobrá záminka pro TG večírek

      0 0
    • Sistematicx  

      https://www.instagram.com/p/B3-WJB1hj3x/?…

      Ty zabery z bocni strany teprve ukazuji jak moc ***** velky to je.

      69stop dlouhej drop…

      0 0
    • Sistematicx  

      https://www.facebook.com/…447106139490?…

      Fairclough on board. Tvl ty dropy zase! Neskutecne

      Edit: aha koukam ze to je z lonska tak to pardon

      0 0
    • Tomášxx  

      Taky se už těším. Ale co pak jsem jediný komu se to zdá každý rok uhlazenější a uhlazenější. Kdyby sis odmyslel to prostředí tak to je ..

      . Jo skoky jsou dlouhý vysoký… Ale na perfektně upravený dopad. Pak se ty Backflippy davaj.( Ne že bych to dál o to né, klobouček) ale freeride. Když jedu na odpolední projížďku po práci na svým endurku tak potkám víc kamenů než oni a to ho ještě šetřím. Podívejte se na minulé ročníky víc zpět, třeba na rok 2002. To je úplně jiný redbull než teď.

      0 0
      • kOmE  

        Bez toho uhlazení by to nemohlo být tak velké. Je to na hraně toho co se dá udržet.

        0 0
      • Sistematicx  

        Co se na tom kopci vubec deje mimo rampage. Je to volne pristupny pro smrtelniky nebo zamachlovany aby tam nikdo nemohl. Kdyz tam nahrabou takovejch veci tak to urcite musi lakat spoustu dalsich si to projet…

        0 0
        • wilda81  

          Já myslím, že většinu přejde „si to projet“ při prvním pohledu z odpalu. A koho ne, tak tam zauraduje evoluce. :))

          0 0
          • novas752  

            Vetsinu to podle me prejde jakmile se dostanou dolu pod svah. :)

            0 0
        • black.horse  

          jinak přístupné to je, občas se objeví bajková videa, kde tam někdo něco z toho dává, ale jak píšou ostatní, dost lidí si to rozmyslí a hlavně tak daleko jet kvůli tomu, že vytlačíš kolo na kopec, tam zahnědneš trenky a pak zase tlačíš dolů :-D

          0 0
          • -b-n-x-  

            :-D :-D :-D

            Posrany slanujes dolů :-)

            0 0
          • krabica  

            Loni jsme jeli kolem, tak jsme to vylezli asi do poloviny, uznale pokývali hlavou a řešili, jak to slézt dolů… :-D Brát kola nás ani nenapadlo… :-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Proto jedine hnede bezpecnostni. Jinak odjizdis s trenkama posledni zachrany ve predu mapa vzadu skrtatko.

            0 0
    • -b-n-x-  

      Hele, co ten Johny Salido (doufam, ze jsem nepopletl jeho jmeno). Youtube mi uz rika, ze si na nej mamee davat pozor :-)

      0 0
    • Sistematicx  

      https://youtu.be/bvEW5602TG8

      Treninky c 2.

      Vecer bude epickej.

      0 0
    • l-e-t-o  

      Zdá se to jen mne nebo je letos o hodně víc sestřihů a dalších videí z tréninků, kopání apod než například loni?

      0 0
      • black.horse  

        Ano i ne, každý ročník je snaha, aby toho všeho bylo „víc“, ale není to tak drastické, loni si pamatuju taky na hromadu záběrů, jen to nebylo sestříhané, ale spíše různě na soc.sítích a pak prolinkované na pinkbike do jednoho článku… Za 5let jim budou před každou jízdou skenovat otisky prstů, odebírat moč a stolici a dělat rozbor krve :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Aby to nedopadlo jako Volvo Ocean Race…

          0 0
        • l-e-t-o  

          Možná to je tím, že více sítí nemám :-D Jen FB a B-F.

          A ještě doufám, že budou mít na kopci při přenosu víc kamer. Aby většina záběrů nebyla z vrtulníku.

          0 0
    • Beerfuck  

      Kde se v Praze všude bude veřejně promítat?

      • Radlická s Michalem a Gaspim.

      Bikešpitál na Výstavišti promítal minule.

      Baribal promítal minule.

      0 0
      • McBlacky  

        Bikespital už neexistuje.

        Ofiko RB akce s Gaspim a Marošákem bude mega masovka, několik stovek lidí.

        0 0
        • Beerfuck  

          Tam se mi právě nechce, pač stárnu:). Díky za info.

          0 0
        • Elwing  

          nooo, taky se na Radlický stavím, pozdravím známé a uvidíme :-)

          0 0
      • l-e-t-o  

        Baribal i letos. Mám tam zanluvene s kámošema místa.

        0 0
      • black.horse  

        Po včerejším legday se dneska leda tak za odměnu vyvalím na gauč :-D

        0 0
    • black.horse  

      Amíci maj větry, hodina zpoždění než se to vyprdí :-)

      0 0
      • wilda81  

        Hnědý vítr z hor…

        0 0
      • l-e-t-o  

        Taková už klasika na Rampage

        0 0
      • Pikaču  

        Mne nejde Full screen na tom odkazu. :(

        0 0
        • Smazaný účet  

          normalne jde

          0 0
          • Pavel  

            Taky mi to jede. Chvilku bylo teda lego, pak maincraft, ale už je to OK.

            Edit: Ha, full screen taky nemám! :-D

            Edit2: Ha, tak mám, stačí kliknout do videa a zobrazí se nástrojová lišta. :)

            0 0
          • Pikaču  

            No zvětšilo se ale ne na celou TV

            0 0
            • Pavel  

              Tak to asi bude „technikou“.. Na PC monitoru to mám ve full screen.

              A nemáš na té TV vyšší rozlišení, než „jen“ FullHD"?

              0 0
              • Pikaču  

                Mam no. Na čt ivysilani to funguje paradne ale. Skoda no. Navic se mi to seka tak jsem se na to vyprdnul. A rychlosti to nebude.

                0 0
                • Pavel  

                  Zřejmě mají v tom video přehrávači (nebo kodeku) nějakého brouka (bug).

                  FullHD je nejvyšší rozlišení, co to nabízí. Možná je to blbost, ale zkus nastavit místo Auto FullHD (1080HD).

                  0 0
      • Pavel  

        Já bych se na to taky vyprdl.. :-))

        0 0
    • Baba-Ji  

      Lacondeguy – pro mně vítěz tohohle ročníku! Jestli někoho jízda, ale hlavně… odhodlání/„bez­mozkovitost“/pi­la-pila-pila/motokros/kou­le/… vyjadřuje ducha RAMPAGE, pak právě ty jeho.

      Nasral to tam fest a že po tom crashi nastoupí druhou jízdu, to jsem si fakt nemyslel. Nastoupil a nasral to tam ještě víc. Mazec

      0 0
      • waltari  

        +1

        Přesně tak, je to „démon“.

        0 0
      • ceo  

        Mám problém považovat za sporty aktivity se subjektivním hodnocením (krasobruslení, kulturistika). I Rampage. Alespoň elementární objektivní základ to chce, takže dojet a bez pádu. Lacondeuy šel 2× za svou hranu a ani jednou mu to nevyšlo, takže na vítězství neměl. Ano, předvedl největší výlet za limity, a skoro mu to vyšlo. Skoro. Pokud by o vítězství rozhodovalo překračování limitů, pak by zřejmě vyhrál, ale staly by se z toho jatka…

        Cenu za největší brainless by rozhodně vyhrál. Jen tedy osobně bych to vnímal jako urážku.

        Za mě dobrý. Semenuk si to zasloužil. Mrzí mě, že Fairclough vypadl z top 3

        0 0
        • Baba-Ji  

          Sak samozrejme, ze dle reguli nemohl vyhrat, paac nedojel. Ja to myslel spis symbolicky ;).

          0 0
        • theedge  

          Ty máš v sobě pro ten sport nadšení asi jako úředník z finančáku …

          0 0
          • ceo  

            jo jo, tys to zase uhodl. Proto jsem se na to včera live díval…

            0 0
      • TJK  

        ja mel tu smulu ze mi to neslo a v hodpode kde sem byl se to nedarilo rozjet… takze sem videl jen druhy jizdy Zinka kterej se rozsekal a bylo mi ho jrozne lito a pak to Laconovo neskutecny rodeo na ktery bych mohl koukat furt dokola… pustim si to vklidu ze zanamu… bude to fakt super

        0 0
    • duk  

      https://youtu.be/XsPhwpaGWks mně se líbila tahle jízda Szymona Godzieka, jak jede všechno čistě, tak to na videu vypadá jak kdyby jel pro rohlíky, na konci ta 360 na velkým dropu a ohromnej frontflip, to bylo maso. Pak se mi líbil Fairclough, to byla parádní lajna.

      0 0
    • my_dudesty  

      Za mě letos všichni vyhráli, protože z každého crashe odešli po svých! Jinak hrozně jsem to přál Lacondeguyovi, pro mě je to holt srdcař a dal do toho všechno a hrozně mě mrzelo, že mu to nevyšlo. Jinak první 3 místa byla parádní, Godziek taky pecka. Jen jsem trochu nepobral tu druhou jízdu Fairclougha, ale z těch komentářů jsem pochopil, že to je tribute pro Jordieho Lunna, jen netuším, jak s tím souvisí ty kliky..;)

      0 0
    • andy97  

      Dnes se jede po 2 roční přestávce další ročník redbull rampage

      Dá se sledovat, od 19:00:

      https://www.redbull.com/…ents/rampage

      Nebo na YouTube: https://youtu.be/4vGOp-dPXJU

      0 0
      • Elwing  

        První 3 místa byla zasloužená, nádherné jízdy.

        0 0
      • mirabike  

        Jela se strašná hrana, a obdivuju, jak to na druhý kolo zklidnili a dopilovali..

        0 0
      • l-e-t-o  

        Fakt se mi líbila jízda Toma vS. Ten frontlip bylo něco úžasného. Škoda toho pádu.

        Dale pak zklamání z toho, že už v trénincích tři jezdci out, včetně mého oblíbence Andreho.

        Ale btw závod to celkově byl super

        0 0
        • Elwing  

          Frontflip na dropu mi přijde jako největší magořina na světě, to souhlas. A rozbil se teda pořádně :-(

          0 0
          • obda  

            Obě kyčelní jamky rozbité (ta levá prý rozdrcený), uštípnutá stehenní kost a obratel, a vyhozené rameno. Dobrá sbírka :-/

            0 0
        • wilda81  

          Padalo se letos fest, snad budou všichni v cajku. Andreho škoda, jeho „motostyl“ mám rád. Než se pár let nazpět rozbil Aggy, tak to byl jeden z mála jezdců co jezdil podobně. Osobně mi ale nejvíc chyběl Brendog, za mě jeden z nejkreativnějších jezdců Rampage poslední doby a těšil jsem se i na lajnu co kutal Vestavik. Jen doufám, že Rampage nepůjde směrem co předvedl Semenuk. Tyhle motanice bych nechal na Crankworx.

          No a klasicky hodnocení. Tommy G a Jaxson Riddle si podle mě zasloužili vyšší body.

          1 0
          • jerrymouse  

            Jaxson jednoznačně. Ten superman byl boží :) Dole jsem koukal, že měl tak málo, čekali jsme přes 80.

            0 0
          • obda  

            Skoro vůbec těmto disciplínám nerozumím, ale Jaxsonova jízda mě bavila moc.

            0 0
          • -b-n-x-  

            No a co ten mccaul? Ten jezdí pokaždé parádně, dokonale, a vždycky až někde v polovině. Nechápu.

            0 0
    • david25  

      No zrovna asi poprve letos mi to prislo jako jestli semenak odjede ten tailwhip, kdyz nasadil zjeba a pak jen omacka kolem. A uplne me zas potesilo kolik 26" muletu tam bylo :D

      0 0
      • Elwing  

        Tojo, když to Semenuk dojel, tak mi bylo taky jasný, že ho nikdo nedá. 26 mullety jsou vtipný, už jsme z těch rozměrů a jejich kombinací dost zblblá :-)

        0 0
    • andy97  

      Dnes se jede redbull rampage od 19:00 na redbull https://mtbs.cz/…rie/popis-dh#…

      Bude to zase pěkná podívaná! snad bude co nejmíň padu. Loni se celkem dost padalo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.