• Darkson

    pěkný pískoviště pro velký kluky:-)

    http://live.redbull.tv/…ampage-2013/

    0 0
    • blisterexist  

      kdy budou létat ten velký skok?:-)

      0 0
    • Darkson  

      Cam Zink beko z největšího dropu v historii Rampage?!?!

      0 0
    • JakeF  

      Se vole posral s tím backflipem, ne? :D

      0 0
    • Baba-Ji  

      Lacondeguy!

      0 0
    • logoman  

      Ta velka pani si zaslouzila prvni misto za beko :-)

      0 0
    • StrejdaS  

      Semenuk, peknej sebevrah. :)

      0 0
    • sharkeeCZ  

      jsou to blazni :)

      0 0
    • black.horse  

      Hmmm, tak trošku škoda toho konce, ale dobré to bylo… s top 3 souhlasím, jen bych asi osobně prohodil pořadí na McGarry, Zink, Strait… ale to je věc rozhodčích, ono to bylo obecně místy vyrovnané mezi více jezdci a obecně trošku souboj stylů, triky vs flow, čistota versus kudla. A potěšilo mě, že to je stále závod pro ostřílený a vyježděný pardály, kde si freestyle floutci v úplejch buznodžínách netroufaj:-)

      0 0
    • Kubiczech  

      Mně se asi nejvíc líbil Cam McCaul a Andreu Lacondeguy. Ani Nico Vink to neměl špatný. A nejlepší trik? Rozhodně NacNacy od Fairclougha.

      Mluvím o prvním kole.

      0 0
      • Baba-Ji  

        druhé se stejně prakticky nejelo

        …ještě že jsem při něm usnul, aspoň jsem nemusel být tak zbytečně dlouho vzhůru :D

        0 0
        • blisterexist  

          Jakto? Taky sem šel spát

          0 0
          • Baba-Ji  

            kvůli velkému větru to stopli, ale když nepomohlo ani hodinu a půl čekání, rovnou to ukončili a vyhlásili vítěze

            0 0
            • black.horse  

              hehe, Zink se Straitem nahoře pumpovali na prázdno vidlice 1,5hod… asi začali číst B-F a tak zkoumali odtrh, jestli se nevyplatí to poslat k Milanovi :-D

              0 0
              • kOmE  

                To bylo dobry, jeste si prehazovali kola zkouseli jak to chodi tomu druhymu :D

                0 0
                • black.horse  

                  škoda, že kubad tou dobou spal, ještě chvíli a už by jim v přímým přenosu volal s nabídkou, zda nechtěj do LV klubu, tam je to taky samej technickej řešitel:-D

                  0 0
        • Stipka  

          ja taky usnul a rano si rikal ze do dopadlo dobre a ze sem o nic neprisel :-D

          0 0
          • LRRTM1  

            Sem to měl úplně stejně… jsem měl ještě nápad, že to půjdu dokoukat, ale ráno, když jsem viděl, jak to dopadlo, byl jsem rád za tu půlhodinu spánku navíc :-D

            0 0
        • jIrI___  

          Já během toho čekání vytahal jednu šíšu a když se pořád nic nedělo, tak jsem to zabalil. A evidentně jsem udělal dobře :D

          0 0
    • pocestny  

      Ze zvědavosti – Co je tohle za plášť? To je Minion dhf 2.5, nebo něco jiného? Příjde mi, že dost podobný vzorek tam měli i další jezdci.

      0 0
      • pocestny  

        hmm, je tam napsaný DHF, tak asi jo

        0 0
      • Baba-Ji  

        přední Minion

        0 0
        • Smazaný účet  

          a je to jasny..kdyz tohle staci borcum na rampage, tak veskery laborovani s gumama konci..minion je proste nej a basta:)

          0 0
          • kOmE  

            Minulej rok tam nekdo vozil i Muddy Mary

            0 0
          • treatt  

            No jo, se ale podívej, co stačí profíkům na silnici, 23mm a jaký strašný palby dávaj na vodě a všude možně..ale moc z nás to asi nedá :)

            0 0
          • Baba-Ji  

            Lakundagáj vezl Kaisery od Contiku, pokud se nemylim …a jakou tam hrnul palbu

            0 0
          • iron.hide  

            mne to tak prislo ze oni vobec nic take neriesia, ved nikto z nich nemal ani chranice na lakte a jeden ci dvaja dokonca ani rukavice. su to samovrahovia, stavim sa ze keby nebola povinna integrala tak niektori si nedaju ani to

            0 0
            • jIrI___  

              Lacondeguy vypadal, že v první jízdě neměl ani páteřák. Na druhou jízdu ho měl asi jen kvůli tomu, aby měl na co přichytit kamerku :D

              0 0
            • konarider1  

              Tahle parta většinou jezdí na jistotu a hlína na RBR je spíš prach než hlína :-D

              0 0
          • Ossis  

            Kdyby si vzali IQčko na 29" s TT Epiconem, tak si ani nevšimnou těch několika šutříků cestou dolu ;).

            0 0
    • Tina  

      Úžasný cam view!!! Kelly McGarry

      0 0
      • logoman  

        Wow!

        0 0
      • black.horse  

        hustý a jak si nahoře ještě brumlá nějakou melodii:-D

        0 0
        • kOmE  

          To bylo asi na uklidneni. Nahore kdyz cekas na start to musi bejt docela peklo.

          0 0
          • black.horse  

            a přitom hnedka jel, ani neměl dost času vyzkoušet si správný chod vidlice jako Zink se Straitem :-D

            0 0
      • Baba-Ji  

        mazec

        0 0
      • McBlacky  

        alien skill

        0 0
      • Lahvis  

        Bych dal s prstem v nose, ne? Šutr sem, šutr tam, hop a je to… :oD

        Ty vole, mě lepilo i takhle z domu u kompu. Mají vůbec ještě pud sebezáchovy?

        0 0
        • Baba-Ji  

          je to kazdopadne pekelne, ale hodne drama-efektu tam prida ten siroky uhel zaberu (kdyby to bylo snimane nejakym normalnim uhlem, tak si clovek rekne peklo, ale nema u toho takove „zavrate“ jako tady u te sirociny)

          0 0
          • Lahvis  

            No, já Ti nevím, asi mám závratě i když vidím ty záběry z vrtulníku. A ty jsou na normální sklo.

            0 0
      • Elwing  

        je to bůh!

        0 0
    • Darkson  

      pěknej sestřih:

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • Baba-Ji  

        zas je z toho udelany typicky holywoodsky dojemny scenar, ale stejne Rampage sam o sobe bavi :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.