• kulix

    Jen pro info, dnes od 19 hod zde, slavnost všech MTB fans:

    https://www.redbull.com/…bull-rampage

    0 0
    • black.horse  

      Super, tahle správně oldschool akce mě kolikrát baví víc jak ty současné slopestyle:-) dotaz (nemám čas to zrovna hledat), fakt je Zink OUT kvůli tomu ramenu? :-(

      0 0
    • Tomcat  

      Počkej jakože neřešíš tak zásadní věc na B-F jako zákaz wattmetru na tdf ? :- D…

      Jo těším se, vidíme jak budou stíhat streamování.

      0 0
    • Fran-tic  

      :-O letos je to jeden pád za druhým

      0 0
      • novas752  

        Ale zvednou se a jedou, mě by odnášeli v bedně. :)

        0 0
        • Fran-tic  

          co tam ještě poslal poláčik, tak to jsem fakt nechápal. ještě po takovém pádu :)

          0 0
          • Pavel  

            Kura, a já musím sedět v hospodě a chlemtat Appu, bo narozky. Mladej má 20..

            0 0
            • Fran-tic  

              Mu musíš vysvětlit, že tohle má k narozeninám :)

              0 0
              • Pavel  

                Jsem mu slíbil, že tento víkend žádné kolo nebude.. By jinak nemusel přijet.. :-D

                Snad někde bude záznam..

                0 0
                • AussigBiker  

                  Zaznam bejva na Redbull TV, zadnej problem, da se preskocit rovnou na finalovy jizdy a ne na to cumet 6 hodin v primym prenosu :)

                  0 0
                  • Pavel  

                    No a Appa právě došla. Dnes druhý sud. Další už narazet nebude.

                    Díky za info. Zítra mi holky jedou první super g nebo co to, tak vyplním čas na čekání na přímý přenos. :-)

                    0 0
                    • AussigBiker  

                      Ja mel dneska k obedu Muflona Red Ale, supr pivo. Skoda, ze jsem to nevedel, kdyz jsem si z paniky objednal napre kolu, ta byla uplne zbytecna.

                      0 0
    •  

      Škoda že Adolf neustál toho Supermana…

      0 0
    • theedge  

      Silva mel neuveritelnou jizdu. Ten pad byla fakt skoda. Ale pada se fest.

      0 0
    • black.horse  

      no… nene… ten fracek Kyle se tam zase projel jak kdyby jel pro rohlíky a je z toho zatím bedna :-D je to divný, ale mě se jeho elegantní styl hrozně líbí, žádný diskopekla, ale pěkně pod kontrolou…

      0 0
    • black.horse  

      mimochodem, Lunn se tam ztratil a zabloudil? co to sakra bylo, to šel v půlce jízdy na pivo? :-O

      0 0
    • Sistematicx  

      proc tam letos nakopali tolik tech zatacek? Nahore to tak nejak kouskuje plynulost jizdy.

      0 0
    •  

      Nell ***** zandal !!!

      0 0
    • mirabike  

      no, padalo se fakt hodně..

      0 0
    • Kubiczech  

      Jde tam vůbec nakopat nějaká sjezdovější lajna, nebo se těm všem dropům a transferům prostě vyhnout nejde? Říkám si, že mi tam chybí někdo, kdo by to tam poslal v oblacích prachu hodně rychle dolů…

      0 0
    • allda  

      Andreu škoda, drtil to pěkně.

      0 0
      • waltari  

        nejlepší ;-)

        0 0
        • theedge  

          +1

          0 0
        • petr99  

          Taky jsem doufal, že to dá. Protože než vyjel podruhý, říkal jsem si, co tam ještě může narvat, a když jsem to viděl… :D. Škoda.

          0 0
      • Baba-Ji  

        lacon to tam vždycky nasere, jako by jel DH svěťák a do toho nasázel pár MX triků

        …toho kluka prostě nejde nemít rád :)

        0 0
    • wilda81  

      Změna místa pomohla. Škoda, že Zink nejel a Aggy jen tak na půl plynu. Jen jsem zase rozčarovaný z hodnocení (Fairclough, Silva…). Suma sumárum, u Hardline jsem se letos bavil víc.

      0 0
      • Elwing  

        Brendoga zaříznou každej rok, divím se, že tam furt jezdí, asi musí. Přitom jeho stopy jsou geniální a má svůj styl.

        0 0
        • -b-n-x-  

          No ja tu jizdu Brandona videl az ted. A i kdyz tam nebyly takove velke veci, tak se mi to libilo asi nejvice. A asi nejvice freeride. Ostatni spis takovy extremni slopestyle – i kdyz nic proti tomu.

          0 0
          • kOmE  

            Měl tam velkej drop s hranou na který by rozložil kolo na atomy a velkej gap přes kaňon co neměl dopad. Lunn se snažil asi o něco podobného, jen to prostě nestihl dostavět. Ostatní ,až na ten rok opatrnějšího Metaillera se snažily jen o velkej slopestyle.

            0 0
            • black.horse  

              Jsem se schválně musel znova podívat na záznam, která jízda to byla, protže jsem vůbec nevěděl, až na to beko a přejezda skalky zvané Dwayne Dibley Johnson mi to přišlo jak nepovedenej záznam z DH svěťáku na Eurosportu… za mě fakt ne, tohle se mi nelíbí… je to na opačném spektru než Semenuk a spol (slopestyle na dh kole), ale ani tam to není v pořádku… pro mě by měl být ideál někde ve středu resp. kombinaci, tedy sjet pár technických sekcí, pak tam poslat drop ve stylu kamikadze, průběžně nasázet pár triků a dole pod kopcem otočit kšiltem dozadu a vypít RedBulla :-)

              0 0
              • McBlacky  

                přesně voda v cíli to byl provar :)

                mě se posun od šílených lávek a odpalů ze dřeva a kovu líbí, akorát pro jezdce je asi ***** jiný vyslat frontflip z okousaný skalky s kulatou hranou a dopadat do bordelu. Kdo nezandal front nebo beko trik na některým z šílených dropů neměl šanci na dobrý umístění, to už mi tak dobrý nepřišlo.

                Náročnost byla jasně vidět na tom, že druhej run už jeli v palbě jen největší tvrďáci a i bez triků Nell a Rheeder radši ty kritický místa objížděli. Jsem si říkal, jestli to bylo v prvnímu runu 50/50 nebo ještě méně to tam poslat s trikem.

                Pádů bylo dost, na rozdíl od jiných ročníků ale nic kritickýho. Škoda Silvy ten měl na runu pěkný věci.

                0 0
              • Elwing  

                Přejezd skalky? Jako chápu, že všichni nemáme stejný vkus, ale nazvat to přejezdem skalky tos trochu přehnal ne? :-)

                0 0
                • black.horse  

                  Tak co, najel (ani to nebylo naskočený) na šutr a na konci z něj spadnul (dropnul) rovně dolů… pro mě vlastně nuda, z jeho jízdy se mi třeba mnohem víc líbila taková blbůstka o kousek níže, jak po tom gapu bez dopadnu dobržďoval tím, že najel do té slepé lehce stoupající pěšinky a z ní pak rovnou navázal zpět dolů na normální cestu a pokračoval na další skalku, bez toho, že by ztratil plynulost a někde se tam zasekl… to mi přišel mnohem zajímavější manévr než přejet šutr a svalit se z něj:-) asi mám jinej vkus no…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    Skalka mi přišla jako super marketing. Vytvořil hype, že to je největší peklo na kopci a to se počítalo.

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      No hosi, nevim nevim. Me to prislo, jako neco zajimaveho a jineho, nez vsechny ty vicemene stejne skoky na te hlavni lajne. Ja to nijak zvlast nesledoval, takze se u mne zadny hype nekonal.

                      0 0
                    • wilda81  

                      Ale ho*no. Bodovy hype je tak maximalne kolem vybranych jezdcu (Strait apod.). Konecne nekdo zajel originalni+tezkou lajnu vyuzivajici i dost prirodnich casti a dopadl takto. Zbytek pole jel zase hlavne nakopane veci. Aspon, ze to divaci ocenili v hlasovani.

                      Stejna situce byla treba u Bizeta loni (nebo predloni). Ten dal druhou jizdou najevo co si o hlasovani mysli…

                      0 0
    • -b-n-x-  

      Úplně všechny jízdy jsem neviděl. Ale moc se mi líbil Adolf, Remy, no a škoda toho Aundreho (či jaxe píše ten Lacondeguy).

      0 0
    • Pavel  

      Nejaký sestřih „top“ akcí by někde nebyl? Konec přenosu (skoro celé 2. kolo) jsem „skoro“ viděl, ale ty vykecávky mezi sjezdy způsobily to, že jsem u toho samozřejmě usnul. :-) (ano, uznávám, že lví podíl na tom měly ty Appy, co jsem před tím měl).

      0 0
      • iron.hide  

        ja som to vydrzal kukat skoro cele, a az na uplny zaver som zaspal :) vlastne neviem ci na koniec este isli druhy run Andreu a ten druhy jazdec co vyhral. A vyhlasenie vitazov som tiez nevidel, strasne dlhe to bolo, jak mexicka telenovela.

        0 0
        • -b-n-x-  

          Andreu spadnul na poslednim velkem skoku. A za nim jel jiz vitez, Brad Rheeder (ci jaxe jmenuje), ktery uz to „sjel jen tak na jistotu“. Takze zajimava a dramaticka byla prave ta jizda Andreho. A skoda, ze spadnul, mozna to mohl vyhrat. Nahrotil to dost :-)

          0 0
    • oo.viper.oo  

      Mimochodem dá se na to koukat v Red Bull TV apce pro Android a tahle apka podporuje nativně i Android TV, takže majitelé Android TV na to mohou koukat pohodlně z gauče.

      0 0
      • black.horse  

        jj, já si nainstaloval appku RedBull TV do manželčinýho PS4 a koukal na velké TV… ideál:-)

        0 0
      • Tomcat  

        RedBullTV je aplikace i pro Smart televize nejen na platformě Android OS a Android TV

        0 0
    • motacek  

      Škoda Semenuka, kdyby mu ten trik vyšel alespoň v jedné jízdě, věřím že by to vyhrotil natolik, že by vyhrál

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.