Reba SL 4600,- vs. Epicon TT 5200,-

41 nepřečtených
  • dr.t.t.
    1. koupit vyhodne novou Rebu
    2. připlatit za Epicona TT

    …diky!!!

    0 0
    • kubad  

      koupit Rebu a poslat na upravu do TT :D

      0 0
    • Smazaný účet  

      kde se dá sehnat reba sl za 4600,–?

      0 0
    • jachymk  

      pokud je možnost vzít rebu, o epiconovi vůbec neuvažovat!!

      0 0
      • Smazaný účet  

        No jo, s epiconem se blbě říká mám Rebu pyčo :0)

        0 0
      • Lišák  

        Tak jasně. Reba je totiž o 765,29% tužší, než ta žvejka Epicon. Myslím, že to jasně vyplývá z tvých měření.

        0 0
        • jachymk  

          Áno, měření probíhalo velice sldožitě, jel jsem na REBĚ a pak jsem z toho skoro nespal. Je tužší a žehlí!

          0 0
          • Lišák  

            Ano.

            0 0
          • kubad  

            ale bez Reba tuzsi neni, tos mel problem jinde a to zehleni Reby proti Epiconu TT je dalsi pohadka

            0 0
            • jachymk  

              Muj epicon ma velky vakl, ale i pred tim nebyl zrovna moc tuhy. Je to 2009 na rychloupinak, tvuj s pevnou osou bude samozrejme tuzsi nez jine vidle na upinak…

              0 0
              • kubad  

                tvuj Epicon byl z TT?

                a jinak mě prošlo už hodně Epiconů TT rukama v různých verzích

                0 0
                • jachymk  

                  ne TT ne, šetřil jsem… :-/

                  0 0
                  • kubad  

                    ale tahle diskuze je o TT a to je o něčem jiném, takže je tvůj příspěvek vpodstatě k ničemu.

                    a další věc nechápu jak můžeš tvrdit že vakl má něco společného s tuhostí

                    0 0
                    • jachymk  

                      no jo, tak teď mi došlo že srovnává rebu a epicon TT :-), připadám si jako idiot. ale stejně TT je předělání na olej a vymezení vůlí.

                      0 0
          • Vilém  

            Zase ty tvoje nicim nepodlozene blaboly?

            0 0
            • jachymk  

              podlozene, jel jsem rebu XX mam epicon, epicon se trese a krouti, reba krasne zhli a nohy se skoro nehnou

              0 0
              • Vilém  

                To ze si kapnul na nejakej spatnej kus, pripadne se o vidli nestaras, neznamena, ze vsechny epikony stoji za prd, jak tu stale dokola tvrdis.

                0 0
                • jachymk  

                  možná když nemáš 90 kilo, a vidlici předělanou na olej je ten epicon ok, ale to co mám já je hrůza

                  0 0
              • MlokCZ  

                Takže jezdíš Epicona, který je v bůhví jak podivném stavu. Rebu jsi jel pár minut a na úplně jiném kole, kde bylo jiné přední kolo, jiný rám, jiný představec a jiná řídítka.

                A z toho si přesně srovnal tuhost těch vidlic.

                Opravdu vtipálek.

                PS: Jezdil jsem už 3 různé Reby dlouhodobě několik let a žádná větší tuhost se nekoná, takže už tu laskavě přestaň neustále opakovat ty nesmysly.

                U chodu také není co řešit. Reba v originále chodí o třídu hůře než upravený Epicon. Po úpravě je Reba ± srovnatelná.

                0 0
                • jachymk  

                  Rám byl stejný to zaprvé než začneš s odbornými smyslpostrádajícími kilometrovými výklady, přední kolo byl fulcrum red metal 5 28 drátů, já mám Magic, sapim 2mm, novatec 32 drátů. Řidítka a představec něaký author, já mám truvativ stylo a stylo world cup. Řekněme že moje komponenty jsou asi lepší a přes to se ta reba pod 90 kily skoro nehla.

                  0 0
      • Bafoon  

        tyhlety tvoje štěky…

        moje první pořádná vidle byla reba (po SR XCR) po 300km ji praskl píst, po 800km odešlo těsnění MC po 1000km jsem měnil těsnění na pístech, pak začal zadrhávat lock – proti xcr hrozná *****, špatný kus co já vím. Nicméně z toho nedělám zobecňující příklad. Tek jsem si koupil znovu rebu a tahle šlape jak hodinky. Mám proto řvát že reba je shit?!

        Přítelkyně vozila neupraveného epicona a zaty peníze to byla super vidle, o upravovaném epiconu se nemusím ani zmiňovat – kéž by v té ceně bylo něco pro 29er.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.