• jakub

    tohle bude spis takova poznamka: objednal jsem si ram RB CRX (uz to pisu asi po sty) slibili mi jej do konce mesice srpna a vono nic cekam, cekam a furt nic, dneska se konecne dodavatel dovolal do RB nevim komu a ten mu sdelil, ze ram je uz hotovej a nastrikanej zakladovkou, ze este musi prijit druhej nastrik. Ja bych klidne pockal, i dva mesice, ale sakra me tak sere, ze kdyz mi nekdo neco slibi, tak ze to pak neni schopnej dodrzet – TO FAKT NESNASIM sem tak zklamanej, ze se na ten ram uz ani moc netesim, hrozne me to mrzi, nevadi mi cekat, ale kdyz nekdo neco slibi tak by to tak melo byt a zvlast takova firma jako je RB ma u mne minus…

    0 0
    • kovar  

      Ty se taky necháš znechutit každou prkotinou, jako třebas nefunkčním LRS tlumičem, nedodámím kola atd :-)

      0 0
      • jakub  

        ja vim ((((-: uz sem se trosku uklidnil ((((-:

        0 0
      • jakub  

        … rekl ten co ma doma trans missiona (((-:

        0 0
        • kovar  

          teď zrovna taky nefunčního (German tlumič na reklamaci). Takže se natřásám na HT, pěkně mě od toho bolí kolena, už jsem si trochu odvykl na příkoří a útrapy:-).

          0 0
          • jakub  

            to ja taky ale pomalu si zvykam – mongoose nevman a je to celkem v poho

            0 0
            • jakub  

              jinak doplnim, ze od ty doby co sem mel ten tlumic na reklamacce chodi jak hodiny

              0 0
          • enjoy  

            opet si okusil co je to terenni cyklistika ze?:-)

            0 0
            • jakub  

              presne tak a je to bomba

              0 0
              • TinkTink  

                Ano…bomba na kolena…zada…a tak :o))))))))))

                0 0
                • jakub  

                  praveze jenom pravi bikeri umej jezdit tak aby ji to nevadilo ((((-: a ti ostatni se jenom vozej (((-:

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Jo…no vidis :o)))…Uvidime az budu mit nekdy neco jinyho…to se teprv budu vozit :o)))

                    0 0
          • McBlacky  

            ale zase poznáš kdy už nejedeš po afaltu :-)

            0 0
      • jakub  

        ja se dycky nastvu a mam hroznou potrebu to ventilovat …

        0 0
    • Pá-dlista1  

      RB jsou tady povestny, ale druha cast te povesti „o dodacich lhutach“ se tady tak nejak tutla :) Proste to k RB patri a mas poradny eRBeso se vsim vsudy…teda budes mozna jednou mit :)

      0 0
      • p.b.s.  

        me ho treba dodali o tri tejdny driv nez mi puvodne rekli....... Ale je pravda ze v tom maj jeste rezervu, ale chapu ze pokud neni ram skladem tak se musi pockat az pojede serie tech ramu a az pak se udela to beru ale maj rict rovnou 8 tejdnu a pak te prekvapit nez rict 6 tejdnu a pak te nastvat.

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.