• vašek11

    Scháním manuál k vidli Rock shock Reba race 2008. Jak foukat  a pod. Dík

       
    0 0
    • Mug  

      Asi jsi moc nehledal co? Třeba tady.

      0 0
    • chemik  

      Také jsem se pídil po manuálu k této vidlici kterou jsem koupil od kupkolo.cz. A to z toho důvodu, že jsem nalezl rozpory v údajích o tlacích v pozitivní a negativní komoře v českém manuálu staženém z odkazu na kupkolo.cz a anglickou verzí co jsem dostal s vidlicí. Ještě jsem si stáhnul manuál ze stránek dovozce (Cyklo Žitný) a výrobce sram.com a hnedle jsem měl další verze :-). Doporučené tlaky v pozitivní komoře byly ve všech verzích sice stejné, ale lišily se údaje jak foukat negativní komoru. Takže: v českém manuálu staženém z kupkolo je, že tlak v negativní komoře nesmí být vyšší než v pozitivní komoře – hrozí poškození vidlice. V českém manuálu od žitného stojí že: tlak v negativní komoře nemá být vyšší než v pozitivní z důvodu snížení zdvihu vidlice (stejně jak v origoš anglickém manuálu co jsem dostal s vidlí). A na závěr, podle manuálu k Rebě 2008 ze sram.com: tlak v negativní komoře nesmí být vyšší než v pozitivní o xx bar – z důvodu snížení zdvihu …

      Tak jsem si z toho vybral to že vidlici nic nehrozí, a tlaky používám stejné jak v pozitivní tak v negativné komoře, což mi, jak jsem zjistil, celkem vyhovuje.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.