Reba 2009 - už se těšíte? :)

52 nepřečtených
  • o.ndra3

    http://seaotter.mtbr.com/…-revelation/ href=„http://­seaotter.mtbr­.com/files/2008/04/­rockshox_forks­.jpg“>

    0 0
    • jIrI___  

      Vubec se netesim, protoze to je dalsi vec co budu vsem zavidet :-))

      0 0
    • petebike  

      ne, protoze vypada stejne jak sid…nechapu politiku SRAMU

      0 0
    • Páník  

      tady jsou dalsi novinky od SRAMu: http://www.pinkbike.com/…eaOtter.html …co se Reby tyce vypada dobre, akorat ta 20mm osa mi prijde  trochu zbytecna

      0 0
    • Polka  

      Reba 2009? Nekomentuji funkcnost, ale toho designera, co to navrhoval, bych prinejmensim vymenil. Bila je ok, ale zbytek ulet…laciny. Tu pevnou osu tedy take nejak nechapu :)

      0 0
      • JSt  

        co se ti nezda na pevne ose? mas moznost volby. treba na 4× imho idealni.

        0 0
      • kubad  

        ta pevná osa je jen varianta vidle – není to standart takže bych v tom problém neviděl, kdo chce ať si ji objedná :-)

        0 0
        • Polka  

          Tak to pak jo. Takhle podle obrazku to vypadalo, jakoze je jen s pevnou. To, ze je pevna pevnejsi je jasny -)

          0 0
          • kubad  

            nějaké info:

            dole na první straně máš US ceník a tam je to rozdělené ty osy :-)

            0 0
            • Polka  

              Ja vim, jsem liny, liny liny. To mi rikala uz ucitelka fyziky na gymplu :-)

              0 0
            • Pebe  

              JO, 29' Team s 20mm osou, paráda :-)

              0 0
              • Vegan  

                copak nahradis svoji pevnou novou rebou :)

                0 0
                • Pebe  

                  to ještě nevim, imho bude moc vysoká, ale kdyby přece jenom, tak s pevnou osou ;-)

                  0 0
                  • JSt  

                    na singla je imho pruzeni hloupost. navic reba, kera se ti houpe i po zamceni…

                    0 0
                    • jecnak  

                      Tj, desne se houpe :-D

                      0 0
                      • JSt  

                        se nesmej ;-). do kopca je spis na skodu, z kopca se bez odpruzene obejdes (navic kdyz mas velky kola). a v neposledni rade to imho na singla nepatri ;-)).

                        0 0
                        • jecnak  

                          Ja se smeju, jezdim ji dva roky a rozhodne mi to tak starasny neprijde, naopak.

                          0 0
                          • JSt  

                            mam revelation. pravda, jen rok. na singlu taky jezdim…

                            0 0
    • rock  

      Nový Dual Air, nový Motion Control … zůstalo tam vůbec něco starýho :-) ??

      Ale je mi to jedno; moje ještě nějakou dobu poslouží a jsem docela rád, že jsem ji pořídil v době, kdy na ni ještě necpali ty komický červený rychlý pruhy :-) …

      0 0
      • vitan  

        a ty komický stříbrný pruhy na rámu máš proč…??:-P

        0 0
        • karliner  

          protože má závodní kolo…

          0 0
          • roud  

            Blbost čím víc proužků tím víc addidas :O)

            0 0
            • Tomcat  

              …a taky „rychlý pruhy“, teda hned po koncovce na vejfuk, basáku a křídle. Jakožto důležité součásti konfek­ce\vybavení\pre­zentace správ­ného TDi tuzéra

              0 0
        • rock  

          Protoože stříbrná se mi líbí a červená ani moc nee. Takže červené proužky na Rebě 2009 by nepasovaly k mému rámu :-) …

          0 0
    • samann  

      Vcera mi konecne dorazila SID-ka TEAM model 2009, biela. Je to fakt pekny kusok, akurat vaha ako vzdy nesedi :-). Katalogova vaha ma byt 1450g, realna 1495g.

      0 0
      • karliner  

        tak to bych jim hodil na hlavu…

        45 gramů navíc, parchanti!!!!

        0 0
        • Vegan  

          kdyby to preci jen nekomu na tu hlavu chtel hazet tak ja bych to celkem bral takovej sid jen tak znebe nekomu na hlavu nespadne kazdej den :) zvlast zadarmo i kdyz jezdim 29" urcite bych nasel nekoho komu by se sikla preci jen 45g je tragedie

          0 0
      • dodydody  

        Váženo i s poplockem? já mám sida Team a ten měl nezkrácenej 1475g tedy bez ježka : (

        0 0
    • pižmoň  

      No ja se moc netesim,ty jejich vidlice budou vechny „na jedno brdo“…Jako novy SID noveho sida by meli nechat a nesnazit se delat neco v jeho stylu aby to bylo vice unikatni takto se to rychle okouka.Jedine se mi libi ta bila REBA jinak nic moc radeji mam tu strarou vezi 07,08 s tou hvezdickou:-D

      0 0
    • Tomcat  

      Pánové bude to stejná fraška jako to bylo s SID 2008–2009?

      Nemůžu si nerýpnout …nenajde se tu někdo kdo jí má zase  už zaručeně skladem a od oficiálního dovozce… ? :-\

      0 0
      • cabbage  

        jo, zase tě setřou:-P

        0 0
        • Tomcat  

          LOL hele tohle špinaví prádlo co vytáhli byl spíš jejich problém :o)

          0 0
      • přišlapávač  

        jo tak do 14 dnů nebo tří týdnů skladem bude :-p

        0 0
        • Tomcat  

          a hlavně zase od SRAMU… :-))

          0 0
          • přišlapávač  

            to spíš určitě nee :-)

            0 0
            • Tomcat  

              Aspoň bylo nalito čisté víno. A ten kostlivec ve skříni SID 08/09 tam to je taky všechno OKa?

              0 0
              • petebike  

                oficialni dovozce je ma uz davno…

                0 0
                • Tomcat  

                  :-)) :-))  :-))  :-))  :-))  :-))  :-))

                  Fajn, dovozce má co?

                  oficiální dovozce je kdo?

                  Dávno je od kdy?

                  0 0
                  • petebike  

                    dovozce ma momentalne vyprodano, ale kazdy tyden chodi dalsi – to vim ! pohuzel jde to na predobednavky,

                    Oficialni dovozce to uz by si mohl preci vedet ze je Zitny…

                    davno – cca mesic

                    0 0
      • petebike  

        tam hele dneska sem si toho imaginarniho sida privezl..fakt je :-) nejsem sice prvni kdo ho ma, ale jeden z prvich kdo ho ma v tyto konfiguraci :-)

        viz foto…

        0 0
        • Tomcat  

          Ale to je možné, bráchovi jsem taky pořídíl díly který podle českého dovozce nejsou.

          Jen sem se velice bavil z toho jak před měsícem jak někdo tvrdohlavě hájil svůj obchod :o).

          0 0
    • dancing dog  

      Ne. Neklaním se modlám…

      0 0
    • JMT  

      ta pevna osa !!! to musim mit, konecne rozumna vidle na xc !

      0 0
    • goboloco  

      Na příští rok mám a nemám vybráno: 1) SID 2008 Team disc 100mm černá nebo bílá

                                                            ­2) REBA 2009 Team 100mm černá nebo bílá

      A hlavně co bude ve skutečnosti v té době dostupné.

      0 0
    • Zerocool  

      vůbec nelíbí, moje je hezčí:)

      0 0
    • petebike  

      dalsi info zde

      0 0
    • kali222  

      :/ si rikam, ze bych si ted na trance koupil rebu… jenze pevnou osu musim bezpodninecne mit :/ ach jo a pritom si myslim,ze tam fakt neni potreba… to je zlej zivot tohle to.:(

      :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.