• jIrI___

    Mate nekdo srovnani Reby 2012 a 2013, kterou byste uprednostnili v pripade 120 mm zdvihu? Jestli jsem to spravne pochopil, tak 2013 by mela byt SoloAir, ale nechapu, co RS k tomuhle kroku vedlo…

    Anketa: Vzal bych radeji...

    0 0
    • Kubiczech  

      Rozhodně Dual Air, i kdyby sis s tím nechtěl hrát.

      0 0
    • Fliribuso  

      Bohužel jsem Dual Air nejezdil, ale koupil jsem letos SoloAir 2013 a i přes nepříznivé recenze zde jsem spokojen. Vůle 2mm na začátku chodu tam rozhodně není.

      0 0
    • mastihuba  

      Pepicon :)pokud to chodí jak rekon tak to je moc progresivní a je to krok zpět. Citlivost tam taky nebyla. Co někde sehnat foxe.

      0 0
      • jIrI___  

        Foxe neseženu za 7k, navíc v old school provedení (tenký krk, rychloupínák) :D

        0 0
        • mastihuba  

          Já sehnal za 6,5 talase 110–150 vytunenyho od milana a chodí to docela slušně. I na tu pevnou osu se docela dobře zvyká. Akorát jsem šel o pár gramů nahoru. :) přínos ve sjezdech pevná osa, nakopnutejsi geo a 150 zdvih už taky pozere větší nerovnosti. Normálně jej jezdím na 130 jako rlv.

          0 0
          • jIrI___  

            To je sice pěkné, přínosu pevné osy věřím, ale nové záplety kvůli pevné ose kupovat nehodlám a i bych tu vidlu chtěl se zárukou :)

            0 0
    • nox159  

      mas nove kolo nebo menis za tu maguru pripadne proc?

      0 0
      • jIrI___  

        Měním. Aby Magura pěkně chodila, potřebuje na můj vkus moc údržby.

        0 0
    • Lsdenski  

      DualAir a doporučuju ze zkušeností klasickou páčku Poplock na levou stranu řidítek.

      0 0
    • metr-x  

      Měl jsem oba systémy a pocitově byl dual air citlivější.

      Nová reba mi příjde chodem trochu tužší, což je pro mě na závody super, protože se to tolik nehoupe.

      0 0
      • jonti  

        Zvlastni, mne prave prisla, ze houpe daleko vic nez ta predtim, a je vyrazne linearnejsi.

        Ja kdyz jsem chtel, aby chodila citlive na male nerovnosti tak byla houpava az prilis a v tezsim terenu sla hned na doraz. Tlak asi 90 psi na 70kg jezdce. Verze na 29 kola.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.