• Lanzinho

    tak pánové, příští sezonu plánuju fulla kterej bude schopnej trošku požrat pár šutrů a zároven se s ním bude dát někam dojet… krom Giant Trance mě zaujalo RB IQ 575.. nezajimá mě poměr cena / komponenty.. to si umim vybrat sám.. jde mi čistě o systém odpružení, jelikož sem schopnej trhnout větší vzdálenost tak mě zajimá jak moc se IQ 575 houpe a nehoupe, jestli se to kolo dá pojmout jako univerzál nebo ne, doufám že tu někdo bude mít porovnání s jinejma kolama.. co jsem četl třeba na bikeandride mi přišlo že jim tak trošku lezou do dírky.. proto mě zajimá nestranný názor běžného bikera

    0 0
    • Atilla  

      Jestli chceš kolo co se nehoupe, tak bych se koukal na jinou kategorii kol než 160mm, páč ty se houpat prostě budou asi všechny a je jedno jestli je to horst-link, fsr, VPP,…

      0 0
    • Bobin2  

      RB 575 jsem jel. Bylo tam Rockshox Revelation. Nehoupalo se to vubec a nic nebylo treba prepinat. Ve pri dopadech se zdvihy razem objevily, jak pise na bikeandride. To kolo muze mit vic podob, podle toho jak si ho osadis(napr. SR Auron), ale dle vseho to jezdive kolo rozhodne je. Domluvil bych se primo v RB. Jinak si ho muzes pujcit, je treba slozit zalohu myslim 20000.

      Taky se rozhoduju stejne jako ty. RB by melo zacit prodavat Bandita na 140mm. Pry maji prototyp, co byl na test festu.

      Jeste bych do tveho vyberu zaradil Ghost Slamrx 5 nebo Kona Al 134 DL. Jel jsem na nich a jsou to paradni kola.

      0 0
      • Lanzinho  

        No ja se ve finale rozhodl pro Trance, za cenu seriovky ho ma nemcik na komplet XTckach, uz je na ceste, jinak mame vesmes stejny vyber, na tahle kola sem taky koukal

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.