• Mictian

    caj, potrebujeme co nejlevnejsi a co nejlepsi zajezd do nejake lokality v rakousku ( taury,tyrolsko apod) , italie (lago di garda, livigno neo neco? ) popr doporucit nejakou jinou lokalitu. hlavne aby to bylo s dopravou a nejakym jidlem :) a taky aby to nebylo poznavaci, ale spis aby program zalezel na nas. vite o necem??

    0 0
    • JIRA  

      Pokud je parametrem i cena, tak vždycky bude levnější, když pojedete sami …ale když chcete i s dopravou a jídlem to je pak těžký. :) S jídlem dělá zájezdy Kudrna. Pro cestu lze doporučit třeba spolujizda.cz (my jsme vezli lidi třeba do Chamonix nebo Švýcarska) nebo se ptát v cestovkách – mívají volná místa a nabízejí dopravu jen za režii.

      0 0
    • pened  

      pokud rozchodim ftp, muzu ti poslat zpracovany nas lonsky tydenni pobyt v Livignu, ale to jsme jeli autem sami. Takze pokud nemate tuhle moznost, je to zbytecne. Dej vedet.

      0 0
      • Mictian  

        no spis nemame, vsichni ridicak mame,ale dost kratce na to,aby nam nejaky rodic pujcil auto

        0 0
      • Pospa  

        Psal jsem ti mejl, nicméně, kdyby ti to vyšlo a mohl mi taky přeposlat ten itinerář, byl bych ti vděčen. Letos tam do této oblasti jedeme po prvé, bydlet budeme v Bormiu, ale to je jedno je to přes kopec.

        0 0
      • myki  

        Čus, čtu tady, že si byl loni v Livignu. Chystám se tam letos, nemohl bys mi prosím zaslat na mail trasy, kde jste jezdili. Díky. M

        0 0
      • JIRA  

        Taky prosím o zaslání – díky. :)

        0 0
      • Martin  

        Když už budeš posílat, taky bych prosil.

        0 0
      • ...  

        rozmyslame nad podobnou cestou auto+bike. lokalitu este nemame , ale pomohli by nam tvoje trasy. dik za zaslanie.

        0 0
      • biker007  

        taky bych se pridal:) jedem do italie 15.6. a do livigna bych taky chtel zavitat.dik.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.