Prosím, doporučte přilbu pro širokou hlavu ;)

11 nepřečtených
  • xaver

    koukal jsem do historie, i do zanedbaných recenzí, nebojte.

    Dnes jsem vyzkoušel všechny Belly, všechny Gira, většinu Cratoni, Uvexy, Treky, ano, i Manga a nic mi nesedí.

    Obvod mám 56 ale všechny menší (M) mě tlačí mám vzadu nahoře širokou hlavu ;). A větší velikosti mi spadnou tak, že nevidím. Podložit je fuseklí, nebo čepicí s velkou bambulí se mi nechce.

    Vzpomněl jsem si, pozdě, deja vu, že podobnou anabázi jsem podnikl před čtyřmi roky. Také neúspěšně.

    Nevíte o nějaké širší přilbě? Jak jsem koukal je to vše podlouhlý ovál, nejvíc asi Bell.

    0 0
    • teepeex  

      z doslechu vim, ze nejsirsi prilby dela(lo) Briko

      tady je ale moc neuvidis, vozi je snad lomtrading

      zkus kontaktovat dovozce, treba ti zjisti nejaky podrobnosti

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Zdar, skus spešla propero – byl jsem mile překvapen. Ale nepíšeš cenovou hladinu. Ještě jsem vozil Lujze Garnó – mám bohužel hlavu jak pytel od banánů :-)

      0 0
      • xaver  

        cenu přestávám řešit, našel jsem, že např. Briko prodávají v Říčanech

        0 0
      • xaver  

        díky vyzkouším, zítra budu v Rakovníku, imo tam maj prodejce

        0 0
    • XC-biker1  

      Selev Matrix je docela širokej ;)

      0 0
    • Medviedok  

      nepomoze ti postup ze kupis dostatocne velku prilbu a doladis vypchavkami? Zalezi asi na firme ake hrube a v akom mnozstve k prilbe dodava, ale niektori obchodnici ktori asistuju zakaznikom doladit zakupeny model presne na ich mieru by mohli mat na sklade rozne zvysne vypchavky, co ini zakaznici nepouzili – aspon v cyklisticky a obchodne rozvinutejsich krajinach to tak funguje. :)

      (viem ze pri starej lacnej bellke som videl vypchavky aj pomerne hrube, ktore by ti zrejme ulahcili situaciu)

      0 0
    • MartasCZ  

      No já měl podobný problém  s velikost,í přilby a označením  62–63  každá přilba co jsem dal na kebulu  mi byla úzká , vepředu a i vzadu dost  místa ale na boku všecnhy tlačily.

      Koupil jsem si Specialized Air8 p a tato mi je super.

      Měli přilby ve třech typech … označené i na krabici.

      Ale nevím jestli Specialzed mají podobné rozlišení i pro menší velikosti.

      Jinak jestě Met myslím byl dostatečně široký.

      0 0
      • Ricci  

        Vyskusaj Spešl Propero, je dost siroke a fajn sedi na mojej sirokej hlave :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.