Ahojte všichni,
řeším teďka záhadu na kole kamarádky. Má asi 14 let starý kolo, na kole je S105 2×10. Povedlo se jí ohnout článek řetězu, a přišla za mnou s tím, že ho chce teda vyměnit. Mě se shodou okolností doma válel 10s novej řetěz od KMC, tak jsem ho zkrátil podle původního a hodil ho na kolo, ale na větších pastorcích je hlučnější a občas se „přilepí“ k vodící kladce. Koupil jsem teda novou kladku, ale furt stejně naprd.
Ptám se vás na názor, co byste dělali, jestli jste se s tím setkali. Mě z toho vychází, že ten řetěz je nějakej odlišnej, či co. Jinak řetěz neměním poprve, voskuju, takže se mi doma válí 7kusů 12rychlostních řetězů od KMC a s žádným z nich jsem neměl takový komplikace.