• jecnak

    Brdy edition 2009 – 2.5.2009

     

    sraz: 6:55 Smícháč - doufám, že se zase nenajde nějakej ******* v hikláku jako loni :) a odjedeme se všemi koly. Prosím napište se sem všichni a zkusím jim tam pak zavolat kolik kol budeme nakládat. Odjezd 7:19 R960, píšou, že kola bere bez rezervace tak snad ok.

     

    Trasa: jako loni přes Ždár. cca 130–140km.

     

    opět poprosím účastníky o kolo v perfektním stavu, sváču sebou a kritické zhodnocení zda-li na to mají.

     

    na mě tel: 602507813 a mail v profilu

    Anketa: Jedu?

    Ne
    9x
    39%
    1x
    4%
    Ano
    9x
    39%
    0 0
    • jecnak  

      Brdy 2008

      Jen dodam, ze je to opravdu narocna trasa s minimem asfaltu, slusnym prevysenim a misty narocnym terenem.

      0 0
    • Medunka  

      chybí mi v anketě: „Nechci se ptát Ječňáka, zda se můžu vyčůrat“

      0 0
    • McBlacky  

      už jsem se bál, že pořádáš konkurenční švih :)

      0 0
      • jecnak  

        Promin, asi jsem to mel trochu uvest…

        0 0
        • Medunka  

          proč ne, uděláte dvě skupinky, lidi si rozpočítáte „první, druhý“ a dáte si závod, která skupinka se dostane první do cíle .-)

          0 0
    • Bumerangista  

      Dámy a pánové, rád bych se býval přidal, nejen, že Brdy znám od malička (narození v Hořovicích, houbaření v zakázeném prostoru u Jinc), ale i Blacky mne na to dosti osobně namotivoval… bohužel datum je špatné (jedu na Helfštýn, závod, který mne minulý rok přivedl k bikování), tak snad příště.

      0 0
    • crom  

      jestli nebudou padat trakare jedu

      0 0
    • Thidney  

      jak to zrovna vy dva můžete pořádat den před Lostem? To máme pojmout Lost jako odpočinkové vytočení nohou .)?

      No momentálně pro mě není nic jistý, protože jsem ráno utrhl hák na přehazku. a háky na starý rm nikdo nevede skladem. Nejblíž jsem našel v Izraeli, tak se modlím, aby došel.

      0 0
      • Blacks  

        Si nech někde udělat, pokud seženeš někoho, kdo pracuje s laserem, udělá ti jich třeba 10

        0 0
      • jecnak  

        Snazime se mit vsechno pripraveny v predstihu. Krome tohohle jedu jeste s klukama a holkama z Brna v patek do Kokorina kdybys mel chut.

        0 0
        • Thidney  

          oook .) to nebylo navážení se do příprav, jen představa že v sobotu vstanu v nějakou šílenou hodinu, dám Brdy a následující den Lost je pro mě z ranku naprostých, ale naprostých fantasmagorií :)

          pátek by byl fajn, pokud bude kolo a trocha casu, tak se ve ctvrtek ozvu o itinerar :)

          0 0
          • jecnak  

            Vsak ja to ani tak nebral. Do Kokorina se uz tesim, jen at vyjde na cely ten vikend pocasi. Ozvu se az bude jasne kam presne pojedeme.

            0 0
    • Masl  

      Zdravim, několik dní jsem kriticky hodnotil jestli na to mám a došel jsem k závěru, že bych rád jel s váma, snad nebudu moc brzdit, když jedou takový chrti:)

      0 0
    • fousek  

      Chybi my odpoved je to narocne, ale jedu.

      Jinak kol se zkusim zeptat jak na tom jsou, vzdycky nez vyrazim tak se tvarej jako ze jsou v nejlepsi kondici.

      Kriticky priznavam ze na to nemam a odpojim se cestou

      0 0
    • orgoj.chorchoj  

      Tak letos zase nee. 2.5. je Permonik a pro me jako pribramaka to je povinnost :\

      0 0
    • McBlacky  

      takže final info.

      volal jsem na ČD, v tomto vlaku by měl být i prostor mimo nákladní vůz, kam lze kola dát. Pokud bychom chtěli rezervaci do hikláku, tak to stojí 70kč na kolo. Na to jim já osobně seru.

      Doufám, že si nic neprovedu zítra na MTB Posázavím a uvidíme se v sobotu ráno.

       
      0 0
      • jecnak  

        Tesim se, i pocasi ma byt skvele.

        0 0
      • cobra  

        Ok, nastoupim k vam do vlaku zase v Horovicich a pak se odpojim nekde kolem Dobrise podle sil a casu.

        0 0
    • Meduza  

      Tak hlasim, ze se take dostavim.

      Dneska jsem housera otestoval na Tocny a docela se to dalo. Chodim sice v predklonu jako quasimodo, ale na funkci slapani to nema nastesti moc vliv.

      Tak doufam, ze mi to do rana nejak nezatuhne :)

      0 0
    • jecnak  

      Hlasim ze nedorazim, povinnosti hostitele nakonec zvitezily. Tak snad nekdy jindy.

      0 0
    • fousek  

      Rek bych ze paradni bajkovacka, ale samozrejme jsem nevydrzel az do konce. Ti co nejeli prisli o prujezd anglickym vojenskym taborem a dokonce jsme videli i tank.

      0 0
      • crom  

        joo bylo to fajne,narocny to podle me tak neni,az na zdar a fouskoviny kolem jezirka:-)blacky pratelsky cekal;-)

        0 0
      • jecnak  

        Bylo mi to i lito, ale clovek se nemuze roztrhnout a stejne nevim co by se mi libilo vic. Udelame nekdy ty 800ky. Chrte.

        0 0
        • fousek  

          Tak to bych tam rozpulil:-), respekt. Rek bych ze Krivoklatsko je zabavnejsi, ale pro me vyrazne drazsi a casove narocnejsi.(i kdyz ten Zdar to je taky slusnej level, ale asi jen 300m)

          VU kdyz to tam clovek dostatecne nezna tak je odsouzen k sotolinam, kostkam a asfaltu, Urcite bych k planovani trasy 800 prizval Lenochoda, ten to tam ma najety dost, ja sem v prostoru marnej.

          0 0
          • jecnak  

            To urcite udelame, akorat jsem slysel, ze ma snad zlomenou ruku nebo co, ta to bude muset chvili pockat.

            0 0
            • fousek  

              jj, to je pravda, jeden z duvodu, proc sem nebyl na LOSTu, to to chcete podniknout nejak brzo?

              0 0
        • MlokCZ  

          Odkud prosím Tě tohle přesně je? Křivoklátsko jsme jeli zatím jeden prodloužený víkend a dost pěkné terény, tohle jsme ale nejeli. A možná se tam zase vypravíme, tak ať je inspirace. Dík

          0 0
          • jecnak  

            Tohle opravdu neni Krivokladsko, ale Kokorinsko, konkretne ten placek mezi velkym a malym Vlhostem.

            0 0
            • MlokCZ  

              Se mi zdálo z fotky, že to je typické Kokořínsko, ale ta Fouskova reakce mi zmátla.

              0 0
    • McBlacky  

      akcička luxusní, pro mě tedy 150 km. Brdské kořeny na konec jsem HTčkářům nezáviděl :)

      Technické potíže těžce nad normou. G-H z Brdce do Prahy na 44/14 singlespeed – respekt. Duše jsem ani nepočítal, defekty na naprosto nelogických místech mimo terén.

      klidně bych letos dal i variantu Třemšín.

       
      0 0
      • fousek  

        S tema defektama nechapu vubec nic, doma sem lepil tu dusi a regulerne prorazena, nevim od ceho na ty rovince.

        Mezi Breznici a Rozmikem znam peknej bonus:-)

        0 0
    • Martyss  

      Když už mi nevyšel termín, jsou někde k dispozici alespoň fotky? Děkuji

      0 0
    • Pijer  

      Nemáte někdo GPS záznam z přejezdu Brd? Případně nějaké trasy ve VP (Jordán, Padrtě, Tři Trubky,…) Odkaz co tu někde dával Medůza už nefunguje :-(

      0 0
    • crom  

      heleme se,uz se to pomalu blizi:))

      0 0
      • jecnak  

        Jo jo, zitra beru bezky a jedem.

        0 0
      • jecnak  

        Co zkusit 28.3.

        0 0
        • orgoj.chorchoj  

          nevim nevim. nahore je jeste fakt dost snehu, mozna i na ty bezky, za tejden to asi nesleze

          0 0
          • jecnak  

            Ach jo.

            0 0
          • Bumerangista  

            Na běžky? Kde? Od Plešivce do Prahy je to krom pár křižovatek a úseků dole. Dneska kontrolováno.

            0 0
            • orgoj.chorchoj  

              jj, hreben od Pribrami na sever je OK. Mezi Rozmitalem a Tremosnou kde jsou kopce pres 700m je ale situace jina. Sjizdne jsou jenom hlavni lesni cesty, mimo se tlaci v rozbredlem snehu – dnes overeno :D

              0 0
        • Sipal  

          Já bych se přidal, pokud nebude extra hnusně a pokud teda ten sníh sleze, ale odpojil bych se zřejmě někde u Hořovic, z Prahy bych to měl domů daleko.

          0 0
    • Darkson  

      blacky, jecnaku-co příští víkend? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.