• jecnak

    Tak jak uz jsem psal v threadu o Posazavsky 50. Je v planu vyrazit v sobotu 7. vlakem do Breznice: http://idos.cz/Route.asp?… Nasledne se presunout cca 20km po silnici do Rozmitalu pod Tremsinem a odtamtud Brdama az na Zbraslav. Pocitam, ze to hodi neco pres 100km a prevyseni neude nejmensi. Je na to ale cely den, takze myslim, ze neni problem.

    Pokud bude prset, snezit, nebo tak neco, tak se nikam nejede. Naopak bude-li pekne, tak mozna i plavky by se s sebou dali tahnout.

    0 0
    • JMT  

      ty vypada zajimave......

      0 0
    • fousac  

      hlasim se.. teda ten termin odjezdu je sibenicni.. :/ ale pokusim se vstat.. ;)

      co doprava kol?? jaky je predpoklad?? s sebou do kupe??

      pro ostatni: jedu ja, takze chrteni se nekona.. ;)) a kdyby nekdo neco, da se kdekoliv sesypat z hrebenu dolu a kousek asfaltu na vlak nebo do prahy po rovince..

      0 0
      • jecnak  

        No me se termin odjezdu nelibi stejne jako tobe, ale pak uz nice nejede.

        Vlak je to se zjednodusenou prepravou kol, takze si je budem drzet nekde na nastupni plosine. POkud nas bude vic, tak bych je sveril do uschovy.

        Akorat je potreba vytechovat nejaky dobry trasy terenem na zacatku – jinak tam muzem jet po vojenskych silnickach, ktery jsou taky velmi pekny – myslim, ze si korenu nakonec uzijem celkem dost v zaveru.

        0 0
        • JMT  

          au au au … korenu co nejmin :-)

          0 0
        • McBlacky  

          no ten začátek bude horší :) a jak je to s bikingem v prostoru Jince? já bych jel z Březnice na Vacíkov a rozcestí na Dědku a rovnou na Třemšín o pokračovat po Hřebeni pak by se od Padr?ských rybníků mohlo jet po trase Tour de Brdy 2003, a nějak to kombinovat s trasou 2004 tj přes Hlavu nebo Tok (lehce z ruky) a to už jsme skoro v Jincích odkud už to je jasný ne…

          0 0
          • jecnak  

            Jak jsem psal, tak vlak uz ten den jiny nejede – bez prestupu. Navic tam budem po ty 8, coz mi prijde docela gut. Z Tremsina k Padrtskym rybnikum je to asfalt, stejne tak dal az do Jincu, ale snad tam neco zajimavejsiho terenem najdem.

            Nejaka inspirace: http://brdy.unas.cz/ http://brdy.net/

            0 0
            • Martyss  

              Ve VVP je tolik zajímavosti, že je to na několik let je všechny projet:-)

              0 0
          • fousek  

            No kdyby ste jeli nejak pobliz Jinec tak bych se s vami kousek eventuelne svez

            0 0
            • jecnak  

              To pojedem skoro urcite. Jestli to tam znas, doporucis nam tam nejakou hospodu – nejlip se zahradkou, nebo kde je dobre videt na kola.

              Kdyztak mi napis tel. do mailu. Az se budem blizit k Jincum, tak se ti ozvu.

              0 0
              • fousek  

                No dobrou hospodu? to nevim, ale posedet se da mam ten dojem pred Kratochvilem, nebo Pred Saunou, ovsem nevim jak je to s otvirackou,no potom je s pristreskem hospoda na Felbabce a kdyz jezdime s kamosem tak na Lhotce je taky docela gut hospoda, Ok posilam majlem tel. cislo. Snad ten muj stroj dam do vikendu do poradku, ale ai pojedu bez zadni brzdy, tu nestihnu opravit urcite

                0 0
    • Gung-Ho  

      Tak takhle brzo jsem letos ještě nevstával, ale co bych pro kolo neudělal :-) Počítejte se mnou

      0 0
    • TNT  

      tak to zatim vypada ze se s brachou taky ukazem, i kdyz je to nechutna hodina

      0 0
    • cabbage  

      jestli stihnu do patku vycentrovat zadni kolo, dat do kupy brzdnou soustavu, a v sobotu se vzbudit tak bych moh jet, ale jestli mate pocit ze vas budu zdrzovat.........

      0 0
      • TNT  

        neboj, zdrzování si beru na starost já:-)

        0 0
      • cabbage  

        tak brzdy neskrtaj a brzdej(jako V-cka:), jeste to centrovani a vstavani.....­.......

        0 0
    • SNAIL  

      Pokud stihnu takhle brzy vstat, jel bych taky. V kolik budete na Smichovskem nadrazi?

      0 0
    • jecnak  

      Takze navrhuju sraz v 6:10 na Smichaci nekde u pokladen. Pripravte si 140 na vlak. Pro nestihaly – vlak odjizdi cca v 6:24.

      Pokud se pojede zavisi jeste na pocasi, jak uz jsem psal.

      0 0
      • SNAIL  

        Jen doufám, že počasí nebude jako dnes

        0 0
      • Gung-Ho  

        Smícháč mi taky vyhovuje líp, takže pokud nebude EXTRA hnusně, taktam určitě po tý 6tý budu…už se těšim :-)

        0 0
      • McBlacky  

        hele a co skupinová sleva? nebo tohle už je cena po slevě?

        0 0
        • jecnak  

          Sleva neni zadarmo.

          No taky uz jsem na to koukal, pocitam, ze nas to vyjde skoro na polovic.

          0 0
    • gummo  

      cau berete to jako soukromou akci nebo se muzu pripojit taky :)

      0 0
      • Meesha  

        soukroma pro vsechny!

        Ale napiste to Jecnakovi brzo, at stihne objednat delsi vlak! :-)

        0 0
      • fousac  

        akce je pro všechny pohodare!! ;) akorát nesmís bejt rozmazlena slečinka jako Kybic nebo jmt… ;))

        0 0
        • cabbage  

          kterej Kybic?:)

          0 0
          • fousac  

            vsak on cabbage vi… ;)

            0 0
            • TNT  

              dneska sem rozmazlena slecinka ja........bracha jel s kamosema na cukrak pres jarov, ja nejela........jo a ten magor me chce zatahnout na dvacetictyrho­dinovku......­.....meli sme jet ctyri a po trech hodinach se stridat.......chce to jet jen semnou…ve dvou.....UÁÁÁ­ÁÁ!!!!:-§

              0 0
    • fousek  

      Jak tak vam koukam do profilu, tak se utesuju tim ze uz budete mit neco najeto a snad vas budu stihat:-)

      0 0
      • fousac  

        nejsi ty náhodou ten, koho sem na „Držce“ pracně 30 kiláků doháněl centak po centaku, aby mi nakonec ukázal mizející záda ve sjezdu? ;))

        0 0
        • Koleno  

          Jedu taky, akorát se k Vám přidám do vlaku až v Jincích, takže se vyspím o trochu déle než vy (heč,heč,heč). Do VVP jezdím pravidelně, takže Vás můžu pěkně protáhnout i třeba terénem.

          0 0
        • fousek  

          Hale no ja nevim, vono bylo prd videt:-), no mozna sem ty sjezdy jel kapku nestandartne, ale to bylo z kopce a tech 34 km, coz je muj standartni akcni radius, takze ty vasi vyjizky se kapku bojim a proto se chci pripojit az pred Jincema a opdojit jeste nevim kde, navic po drzce se mi kolo sype tak neskutecnym zpusobem, ze budu rad kdyz mi to bude kapku brzdit a prehazovat a dojede to vcelku

          0 0
    • gummo  

      hele tak semnou pocitejte teda taky a pojedete nekdo z hlavaku? nebo vsichni ze smichace? premejslim jestli mam jet na hlavak a pak uz rovnou vlakem nebo jestli mam dojet az na smichac.

      0 0
      • McBlacky  

        já taky jedu na Smícháč, přestože bydlím skoro u hlaváku :))) takže je to jasný ne…

        0 0
    • Darkson  

      při pohledu ven to zítra vidim bledě:-(((

      0 0
      • fousac  

        Polojasno až oblačno a místy přeháňky, odpoledne a večer v Čechách přibývání oblačnosti s přeháňkami nebo občasným deštěm, místy bouřky. Nejvyšší teploty 11 až 15 st.C. Mírný západní vítr 3 až 7 m/s

        hrubsi gumy, teple spodni pradlo, velkou svacinu, blatniky a jedeeeeeeeeee­eem… ;)))

        0 0
        • McBlacky  

          já jedu jenom zatím nevím na čem, když bude hodně hnusně tak Cube s blatníkama to jistí :)

          0 0
        • jecnak  

          Fousaci, zas takhle zbyde jen to „tvrde jadro“ a muzem to brat drsnejsim terenem :-)

          0 0
          • McBlacky  

            no ty kráwo, to zas bude :( zablácenej, mokrej a ztracenej někde ve vojenským prostoru s kolem na zádech, sápat se do svahu, jj už to vidím zcela jasně :)))

            0 0
            • fousek  

              Hmm, dobry vyhlidky, jeste ze nemam blatniky, no uvidim jak moc hnusne bude, ale zatim v okoli Jinec se mnou pocitejte

              0 0
            • jecnak  

              Hele zas to s tou osvetou neprehanej, aby jsme nejeli ve trech.

              0 0
              • McBlacky  

                jasný, vždyt z toho je vidět, že se nesnažím odradit a že píšu jen ty světlý stránky :))

                0 0
                • JMT  

                  musim si po minulim tejdnu vylepsit reputaci, dam to i kdybych mel chcipnout! :-)

                  0 0
                  • cabbage  

                    bojis se ze te Velky fousaty bratr zaradi do top5 „nejvetsi backora“?:)

                    0 0
      • jecnak  

        Nejses z cukru ne? Plastenku doma taky najdes a muzes jet.

        0 0
        • Darkson  

          ale chci z toho mít nějakej požitek a ne se celej den plácat v bahně a mít týden před malevilem komplet nefunkční kolo…ale jestli jedete, tak nebudu měkkej a jdu do toho

          0 0
          • McBlacky  

            to není výmluva naše sestava Ječnák, Lempl, Já už se těší jak tě na Malevilu zařízne :)))))

            0 0
            • Darkson  

              o tom nepochybuju, ale já se taky těšim:)))

              0 0
              • Gung-Ho  

                To já Tě teda nezaříznu, ale těšim se taky :-) A na zejtra taky. V pět ráno stejně odhadnem kulový jak bude přes den a než si nadávat, že sem nevyjel, to si radši budu nadávat, že sem vyjel, takže se mnou počítejte na tuty.

                0 0
      • Meesha  

        Rodice me vlacej na chalupu, takze se zitrejsi akce bohuzel (nebo bohudik?) nezucastnim. :-)

        0 0
        • fousac  

          co takhle udelat soutez o nejvetsi backoru roku?? zatim navrhuji horke kandidaty Meeshu, Jencu, Jogadora a Cabbage… ;))

          0 0
          • Meesha  

            Co? Pochop, ze proste obcas musim sponzora poslechnout a projet se s nim po Trebonsku, rychlosti 15km/h, kde je nejvyssi bod Rozmberska hraz! :-))

            0 0
          • Jogador  

            Hele, mě vynech, já mám za tento týden 80 km, stoho 60 v dešti, a zítra bych jel, jen musim stěhovat stodolu.

            0 0
          • cabbage  

            cim jsem si vyslouzi ucast v top4?:)

            0 0
            • Jogador  

              Matně hledám spojitost mezi námi 4. Ty s meeshou máte podobné kola, já s tim HT se kvám moc nehodim, možná věkem si jsme dost podobný. No dobrá, já se zas pokusim vyjet s váma a nesoukromničit:)

              0 0
    • SavaH  

      :oP v 6 ráno??? TO po mě nechtějte. Hezky si to užijte. Budu zahrabaná v pelíšku a myslet na vás, jak moknete. Uvidíme se na Malevilu ;o)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Díky za přání, ale doufám, že ještě před Malevilem, Tě uvidim v neděli na OVERKILL :-)

        0 0
    • blue  

      to je legrace, ten odkaz na idos mi ted ukazuje nejakej vlak z Ga-Pa do Hamburgu :-) to bude asi peknej vylet :-)

      0 0
    • McBlacky  

      tak už jsem si připravil kolo s blatníkama a jsem ready vyrazit.

      0 0
      • cabbage  

        hm, blatniky- to abych zacal hledat............

        0 0
        • enjoy  

          to abych zacal reklamovat.

          0 0
          • cabbage  

            takze jedes taky:)))

            0 0
            • enjoy  

              nerikam ze bych nemel cas:-),ale do tohodle fakt nejdu.s moji antiformou si jeste hodne rozmyslim jestli si pujdu vubec dat 40km okolo prahy(ale flakat se nebudu:-)),natoz abych jel nekam buhvi kam:-)

              0 0
              • cabbage  

                vetsi problem nez vzdalenost bude ve vstavani- 5 hodin je na sobotu trochu brzo.........

                0 0
      • Darkson  

        já si hlavně po zkušenosti z minulé akce beru veeelkou svačinu a po zkušenostech s obdobným brdským počasím z Držky i teplý oblečení

        0 0
      • SNAIL  

        Tak jsi mě nějak nalomil – jdu připravit taky druhý kolo s blatníkama a nazout Medusy :-)

        0 0
    • gummo  

      hele tak semnou nepocitejte! Dneska du do hospody takze nevim jestli bych zejtra vstal a zadruhy se mi nechce se cvachtat v bahynku 100km. Takze se zucasnim as priste

      0 0
      • McBlacky  

        hele tohle je po cestách a silnicích, no excuse :)

        0 0
        • jecnak  

          Tak to zase ne, to by se mi nelibilo.

          0 0
          • cabbage  

            a jak to bylo minule? do kopce v bahne, z kopce po silnici… jestli to bude zase, tak se rano radsi prospim, v klidu se projedu a pockam si az se tato akce bude opakovet za prijemnejsich podminek.....

            0 0
        • gummo  

          hele tak uvidim rano kdyz tam budu tak ok kdyz ne tak necekejte

          0 0
    • cabbage  

      je to uz neprehledny, TAK KDO JEDE?

      0 0
    • fousac  

      wow!! super akce.. kdo se nepřidal, prohloupil…

      zrovna si davame zasloužený oběd v Jincich… ;)

      všichni posíláme on-line pozdrav… ;))

      2fousek: Jecnak se moc omlouvá, ale zapoměl si napsat číslo do mobilu…

      p.s. počasí vydarene, ani kapka a i hodně sluníčka.. no a ta příroda.. no nádhera… večer budou fotky… ;)

      0 0
      • lempl  

        tak je tu vecer a fotky nikde:( :/ !

        0 0
      • gummo  

        tak povidej vo co sem prisel :D

        0 0
      • fousek  

        No to sem si presne myslel, me by se to s nejvetsi pravdepodobnosti stalo taky, takze to plne chapu:-), no ale doma sem samozrejme nezustal a sel sem se project okolo komina a nakonec sem zmok

        0 0
    • jecnak  

      NO tak mam li mluvit jen za sebe, tak to byla bezvadna vyjizdka. V druhe puli na sice chytnul dest, ale o to to bylo misty zajimavejsi. Minimum silnice, sjezdy mimo cesty, pripdane po cestach kde mozna pred rokem prejel traktor atd. Proste parada.

      Foto tady: http://www.bajk.cz/…RD/index.htm

      Kazdopadne doufam, ze se tam v lete jeste podivame.

      0 0
      • McBlacky  

        no tak silnice tam byla trochu víc, ale vzhledem k tomu že bez aut a v super prostředí nevadila… sjezdy ok :)

        0 0
      • McBlacky  

        dík za foto, vypadaj moc dobře

        0 0
      • SNAIL  

        Díky za fota, vyjížďka super – tedy až na ten můj dojezd domů :-)

        0 0
        • Darkson  

          a co, můžeš vůbec dejchat nebo se smát?

          0 0
          • SNAIL  

            S potížema jsem dojel domů, dejchání OK, se smíchem a hejbáním je to horší :-)

            0 0
        • JMT  

          co se ti stalo, kdyz sme se odpojili ???

          0 0
          • SNAIL  

            V posledním sjezdu k silnici jsem hodil menší držku a narazil jsem si žebra, ale domů jsem naštěstí dojel, to nejhorší začalo až večer :-)

            0 0
            • JMT  

              au au

              0 0
              • SNAIL  

                Myslím že teď budu pár dnů (doufám že ne týdnů) trávit místo na kole u počítače :-(

                0 0
                • JMT  

                  nezavidim, ale ja budu zas travit cas ucenim-za 2 tejdny maturuju… bleeee :-(((

                  0 0
      • blue  

        pekny fotky, skoda, ze sem sel spat ve dve, to vazne neslo :-)

        0 0
      • SNAIL  

        Až budeš mít od Gung-Ha to převýšení, dej sem na něj link, jinak mě to z Březnice až domů naměřilo 135 km

        0 0
        • Gung-Ho  

          Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, profil sem poslal Ječňákovi na mejl až teď

          0 0
          • Gung-Ho  

            Jo ještě dodatek k tomu profilu až ho sem Ječňák dá. Celkový převýšení dělalo 1960m. Můj příjezd k vlaku sem tam odříz, takže graf začíná v Březnici u vlaku a ten praporek je hospudka v Jincích :-)

            0 0
            • SNAIL  

              Díky za graf, je pěknej, jenom si nemůžu uvědomit co je to tam za ten padák na 117 km

              0 0
              • Gung-Ho  

                Mám obavy, že je to zrovna ten, co pro Tebe nedopad zrovna nejlíp. Je to když jsme sjížděli z Brd do Všenor po tý žlutý se zavěrem po všenorský sjezdový trati

                0 0
                • SNAIL  

                  Jo, tak ten konec tý trati asi budu ještě chvíli cítit :-)

                  0 0
    • JMT  

      No bylo to fakt naprosto dokonaly, super, bomba, luxusni svih...... este poladit moji rychlost jizdy do kopce :-)

      0 0
    • jecnak  

      NO pokud by se chtel nekdo pridat zas nekdy priste, tak mam v planu neco podobneho, ale na sever. Kokorinske udoli je pekna lokalita na biky. Neni to tak dlouhy, ale o to hezci, diky velkemu mnozstvi singliku. Sjezdy nejsou dlouhe, ale o to narocnejsi. Problem je jen doprava, takze jestli ma nekde napad jak se tam dovezt…

      V uvahu pripada nejdrive 22.5. (21. mam nejakou firemni akci, pristi tyden zas Malevil)

      0 0
    • TNT  

      bracha furt rika jak mu to krasne jelo, a vy jakej to byl krasnej svih.....byla sem naka mrtva uz od zacatku, tak muzu jenom doufat ze ste na me moc dlouho necekali.....ale bylo to fakt krasny.....za tri tejdny jedu pod tremsin na cyklistak se skolou, cestu zpatky pojedem s bratrem na kolech…veme to tam vlakem jako vcera.....dystak mu napiste,bude rad kdyz nepojede sam.....ale budete na me cekat!!!! p.s.vcera sem sla spat v pul devaty.....kdo driv??:-)

      0 0
      • McBlacky  

        já šel dřív v jednu, ale dneska :))))

        0 0
        • Gung-Ho  

          Taky sem plánoval jít spát dřív, ale nakonec sem neodolal a jednu partičku AoE ještě dal a tak sem nakonec šel taky až v jednu :-)

          0 0
      • lempl  

        mozna ja nevim kdy to bylo, jen vim, ze sem usnul pri cimrmanove severnim polu..... byl sem fuck mrtvej, takovyhle akce spatne snasim… vsude mokro..

        0 0
      • SNAIL  

        Musím říct, že to čekání bylo pouze občasné a nutno podotknout že velice krátké, takže k tvé maličkosti můj velký obdiv

        0 0
    • jecnak  

      Pridan profil trasy. Diky Gung-Ho

      0 0
    • TNT  

      prosim prosim dostane se ten profil i ke me??

      0 0
    • climber  

      Jak to tak čtu, tak příště jedu. Pochopil jsem, že nejbližší příště je Kokořínsko cca 22.5. No uvídíme. 21.5. jedu na Transbrdy, takže jestli budu jenom trochu provozuschopnej, tak účast jistá (s podmínkou souhlasu ze strany manželky).

      0 0
    • dalimil  

      Jak se jelo vlakem,v tuhle hodinu asi plno nebylo co ? Chci udělat se ženou zkrácenou verzi,ale nevím jestli kolem 9 hod nejsou ty vlaky plny na přepravu kol ?

      0 0
      • Gung-Ho  

        Nám se jelo vpohodě, ale jeli jsme už po šestý a je pravda, že vlak zrovna prázdnej nebyl. Dá se předpokládat, že kolem devátý to bude asi horší. Ovšem co se naložení kol týká, tak s tím problém nebyl a to nás bylo 10. Byl tam zvláštní vagon na náklad, sami jsme si tam kola naštosovali a v Březnici vyndali, takže pohoda.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.