• Hynas  

      Pojede to někde ON-LINE???

      0 0
      • LaFu  

        tak to by me taky zajimalo

        vypada to ze ne :-(

        0 0
      • orm  

        Jediný kdo to by to mohl snímat je ČT a hraje se tenis, takže odpověď je myslím jasná :-)).

        0 0
    • Yann  

      CT4

      Premiéra:

      sobota 1. 6. – 20:55 – ČT sport

      Opakování:

      neděle 2. 6. – 15:55 – ČT sport

      čtvrtek 6. 6. – 10:30 – ČT sport

      0 0
      • zdenek  

        Na tom ČT4 jsou fakt diletanti:

        Místo prvního termínu vysílání byl tenis a místo druhého atletika. Přitom to ani nejsou schopní změnit v programu nebo na teletextu. :-(

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Taky jsem na to čekal, nicméně hned po atletice se tam Pražské schody opravdu objevili. :)

          0 0
        • Hornet  

          JJ, tento tyzden to urobili uz treti krat…mal som to natavene na nahravanie…skoda reci :-( nas*ali ma.

          0 0
        • Yann  

          Na tom odkazu co jsem dal je i video. Ted na nej koukam.

          0 0
          • zdenek  

            Taky jsem ho nakonec zkouknul z iVysílání, ale pokud to jde, tak dávám přednost TV. Z webu se to občas seká…

            0 0
    • maajkee  

      Nestihnete-li exhibiční závod Pražské schody nebo to máte do Prahy přes půl světa, nezoufejte! Časoměřiči Sportsoft budou na stránce Sportsoft.cz aktualizovat každou minutu a půl výsledkový stav!

      Na reportáž České televize si musíte počkat do zítřka, tj. čtvrtka 10.5. Ve 22:45 hodin na ČT4 bude necelá půlhodinka z Hradčan.

      0 0
      • mrozu  

        Ale my chceme vidět letošní ročník, ne loňský :)

        0 0
          • Smazaný účet  

            tak podle výsledků je tam nějakej podivnej skok v časech v druhym kole, se smotali?

            0 0
          • campijozo  

            To chceš říct že mezi elitou jich tolik nedojelo? o.O

            0 0
            • JakeF  

              Odvolává se, když je dojedou o kolo ;).

              0 0
              • Smazaný účet  

                nj, ono to na první pohled vypadá divně, že plnej počet kol dá jen 12 jezdců, ale když jedno kolo jsou 3 minuty a jedou jich dvacet, tak stačí být o 5% pomalejší než vítěz a jde ven. hádám nebejt to exhibice tak by odpad byl eště větší.

                0 0
                • karliner  

                  To by platilo za předpokladu, že teda všichni dostali kolo až po tom 20. Ale podle výsledků se našli borci co ho chytli už o hoooodně dřív. Ale může to být zkreslené nějakým technickým problémem..

                  0 0
                  • JakeF  

                    Kdo dostal kolo, je ve výsledkách jako DNF a pak jsou akorát rozepsaný časy kol, takže to jde dohledat, kdo ujel kolik, než ho stáhli… Jinak většinou se píše –1 lap, –2 lap atd, takže je to přehlednější.

                    0 0
                  • Pijer  

                    Najde se tam i pár borců, co mají Schody befelem a tak se tam potřebují vlastně jen ukázat. Nechají se vyfotit, jedou pohodičku a v půlce už jsou pomalu nervózní, kdy už je konečně stáhnou ;-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      Tech je ale minimum, jinak si celkem dávali.

                      0 0
                      • marco  

                        Zdravím. Jo dávali si slušná do těla. Nedalo mi to a tak jsem to rozlousknul. GIANT Blanco pro team je jen pro silnici a GIANT Pro XC Team zase jiné sponzory no podpora fabriky je stejná. No a ten co se nám tak líbil byl Fabian Giger. Rád jsem se s vámi pánové setkal.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          díky za info. Mě hlavně pobavilo, že jak jsme dorazili pozdě, tak jsme si mysleli ,že Bouda jede první – vypadal, že si nejvíc dává a docela mu to v tý pasáži u Tržiště frčelo :)

                          0 0
                    • karliner  

                      Já nevim, moc do toho sponzoringu nevidím, ale zajímalo by mne, který sponzor by si přál vývoj, který tu nastiňuješ, napadají mne jedině nějací zahraniční, co si přijeli jen pro startovné. Pro české bikery je to v podstatě jediná možnost, jak se dostat do TV a před více diváků než obvyklých pár desítek.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Telka už dneska dělá dost přenosů. Když nepočítám Vysočinu, tak celkem slušnej byl Most a myslím i Šela že byla

                        0 0
                        • karliner  

                          Vysočina – to je pravda, ale kolikrát byl nějaký český rider v záběru? Most ani Šelu jsem letos neviděl, ale co jsem tak viděl v minulých letech, rozdíl mezi Schody a ostatními pořady o MTB byl v kvalitě, zpracování a vysílacích časech naprosto propastný. Ale aspoň něco…

                          0 0
                      • Pijer  

                        Tohle byl konkrétně případ cyklokrosaře…

                        0 0
                    • JakeF  

                      Tak oni 3 minuty na hodině nejsou tak moc, ani na týhle úrovni. Že se tam dostaneš přes známosti a že tam je pár lidí, co tam jsou přesně akorát, jak píšeš, to tak nějak všichni ví :).

                      0 0
    • Hynas  

      Jakože dojelo celých 12 lidí?!?

      0 0
    • Eliii  

      tak to je husty, dnes v Praze prochazim pres sportovni areal Ladronka, ohlidnu se a kolem jedou nejaky cizinci meridaci…prislo mi, ze byl mezi nimi Jose Antonio Hermida. Ted jsem zjistil, ze se dnes jely prazske schody, takze to byl opravdu on!

      0 0
      • marco  

        Hádejte kdo balil kufry a párty stan po závodě Jose Antonio a Van Houts. A Ondra zkušeně kde byl když se schylovalo k balení. Rozloučil se se všemi s přítelkyní Zuzkou po anglicku zmizel. Jak jsem měl možnost vidět a slišet je Jose z Ondry nadšenej.

        0 0
    • joudys  

      takže jakej rozměr kol to tentokrát vyhrál?

      0 0
      • Jetson  

        Podle fotek 32. Alespoň Martinez na to bajku vypadá, že to má.:-D

        0 0
    • MichaelSimek  

      par obrazku ze schodu http://mtbcrosscountry.com/…schody-2013/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.