• Krys

    Lemra výlet (definícia):

    Priemerná rýchlosť < 15.1 km/hod

    Technická náročnosť: veľmi nízka, na konci ťažších úsekov sa čaká kým si všetci prenesú bajky

    Vzdialenosť: kľudne aj 100km, ale hlavne piánko

    Všeobecný popis: Cieľom je kochať sa krajinou a trochu potočiť nohami. Trasa sa nespestruje zbytočným kľučkovaním po terénnych vyvýšeninách. Na každej odbočke sa čaká na posledného.

    :)

     

    Anketa: Ak by mal niekto záujem o tento typ výletu

    24x
    83%
    0 0
    • Krys  

      Prvý pokus plánujem na  sobotu.

      0 0
    • Zerocool  

      tak to musí být bomba výlet

      0 0
    • Smazaný účet  

      zapoměl jsi zmínit návštěvu pohostinských zařízení při cestě a konzumaci zlatavého moku!

      0 0
      • Krys  

        To je samozrejme implicitná vlastnosť lemra výletu. ;) Aj keď ja osobne už zlatavý mok na cyklovýletoch nekonzumujem, pretože po pive sa z mojích výletov stáva lemra výlet špeciál.

        0 0
    • MattsSpeed  

      Ahoj,

      pokial mas chut vyrazit so skupinou lemier z Berouna na Krivoklat a spat, 16. maja tak sa ozvi…

      0 0
      • Krys  

        Zapisujem do predbežných plánov. Ale je to ešte ďaleko.

        0 0
      • gyngy  

        Myslim, ze sa zucastnim … dam este vediet v dohladnej dobe ;-)

        0 0
      • nej.holka  

        mohl bych se taky pridat\???potrebuju se nak rozjezdit a vypadato celkem zajimave…

        0 0
    • tibro  

      Super napad. Ako docasna lemra sa budem rad zucastnovat:) Ale tento vikend nestiham, tak snad ten dalsi

      0 0
    • Jaroslávek  

      To je Ječňákova konkurence na so ?

      0 0
    • Archer  

      Kam se pojede?

      0 0
      • Krys  

        Prokopák, Loděnice, U Krobiána, podél Berounky, červená na/z Karlštejn nejak to operatívne poskladáme podľa osadenstva. Aj lemry majú rôzne levely. :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          možná se s váma svezu do Loděnic a pak bych pokračoval na Křivoklát…ale zatim je to tak na 40%

          0 0
        • Archer  

          Tak to bych bral, pokud nebude prset. Startuje se z Hurky? ;)

          0 0
    • Krys  

      Takže nejaké konkrétne info:

      Stretnutie na Smíchovskej strane Barrandovského mostu (pri schodoch).

      2.5.2009 (sobota) – 10:00

      Ja vyrážam z Lužin, po cyklotrase.

      Hrubý návrh trasy: Prokopák, Ořech, Choteč, Chýnice, Vysoký Újezd, Loděnice, U Krobiána (Hostim).

      Cesta späť sa zvolí operatívne pri jedle. Štandardne sa tam hlavná skupina zvykne rozpadať. Najviac zdemolovaní popri Berounke, ostatní napr. po červenej cez Mořinku alebo po modrej cez Roblín.

      Napíšte mi sem, kto by ste mali záujem, nech mám aspoň približnú predstavu o počte.

      Ak bude fakt hnusne, tak ostávam v posteli. :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        bude hezky a málo bahna

        já stále na 40% :-) a když jo, tak to bude s velkym báglem, takže budu brzda…

        0 0
      • Soptík  

        To vypadá zajímavě, s velkou pravděpodobností bych se k vám připojil.

        0 0
      • nej.holka  

        ja bych se rad pridal a …dotaz na KRÿSE-muzu se k tobe uz nak pridat na luzckach??? bydlim na velky ohrade a nevim jak se tam da na misto srazu dostat…dik..Ondra

        0 0
        • Krys  

          Ale ano. Môžme sa stretnúť pred tou školou, čo máš cestou na metro. Tak medzi štvrť a pol desiatej. Prípadne mi pošli na mail číslo na teba.

          0 0
      • Smazaný účet  

        tak jedu taky,až do hospody U Krobiána, respektive k řece (pak budu pokračovat na Beroun a Křivoklát)

        0 0
      • mimino  

        toz by som sa pridal aj ja, pohodove tempo to ja mozem

        0 0
      • Krys  

        Ďakujem všetkým, čo prišli, bolo to príjemné. Čistý priemer sa mi nepodarilo udržať pod 15.1 (16.44). Nabudúce si dám viac záležať. :)

        0 0
        • hribik A1  

          treba urobit na konci potrebny pocet koleciek okolo baraku rychlostou 4km/h, aby sa splnila norma :-D

          0 0
          • Krys  

            Padol taký návrh, že kým budeme sedieť u Pigiho, mám obrátiť bicykel a pomaličky si točiť kolesom. :)

            0 0
            • hribik A1  

              aj tak by sa dalo :-)

              to ja neviem ci som mal vobec tych 15 km/h…skoro celu cestu trvala porucha smeru vetra, a az som to nakonec dorovnal nad 15, tak len preto, ze aspon od povazskej bystrice domov bolo pocasie normalne…kedze ale nevlastnim kalibrovane meradlo, ktore by to dokazovalo, nemozem navrhnut, aby sa tie priemery proste uctovnicky vzajomne prevexlovali, aby bola norma splnena :-D

              0 0
        • Soptík  

          Dík za hezkou vyjížďku, dalo mi to 83km a 17.71km průměr, ale za to může serža, já nic:o)

          0 0
        • nej.holka  

          parada…ja mam 90,09km a prumer 17,8 km …hezky a hodne v pohode…uz se tesim na priste jestli neco bude a vezmete me…:-)

          0 0
          • pajan  

            A hele, ty… No já se přidám taky :-) Musim vokouknout tvojí formu :-D

            0 0
            • nej.holka  

              ses prave myslel ze taky dnes pojedes…sem an tom blede…:-(

              0 0
              • pajan  

                Mno jedu zejtra Losta tak jsem se jen vyjle :-D navíc se mi nechtělo vstávat :-)

                Ále to nějak doženeš, né?

                0 0
          • mimino  

            pohodicka pohoda, suma sumarom 90km 16,5 priemerka+5pi­vek a vyborny gulasek. smelo planuj dalsiu  

              
            0 0
            • Krys  

              Už vymýšľam. Niečo cez Karlík :)

              Akurát pozerám, že je tam zopár, mne neznámych, turisticky značených úsekov. Načim vyskúšať.

              0 0
        • Smazaný účet  

          fotky a povídání k vyjížďce je zde:

          http://serzovo.spaces.live.com/ 

          0 0
    • iX.tlan  

      Ahoj, vyuziju tohle vlakno jehoz definice je zcela odpovidajici pro zitrejsi vyletik :)

      1.5.2oo9 – prejezd vlakem Os19007 na Dobris, navrat pres Brdy se zastavkou na obed (treba Halouny) pripadne jina obcerstvovna cestou k doplneni tekutin. Ja jedu 10:11 z Vrsovic, kamarad pristoupi 10:19 v Krci.

      Pokud by se chtel kdokoli pridat, ucast vitana :) V profilu mam stary bike, pojedu na tomhle .

      V pripade hnusneho pocasi sem pripadne rano mrknete, zda se to nerusi.

      0 0
    • netopier  

      len tak dalej.

      0 0
    • Krys  

      Trasu mám vymyslenú. Turistické značky medzi Prahou a Karlštejnom. Určite cez Karlík. :)

      Neviem sa ale rozhodnúť medzi piatkom a sobotou. Som cez víkend slamený, takže mi to je jedno. Kľudne aj oba dni. V nedeľu nie.

      0 0
    • Krys  

      LEMRAVÝLET č.2

      =============­========================­=====================

      Stretnutie na SMÍCHOVSKEJ strane Barrandovského mostu (pri schodoch).

      9.5.2009 (sobota) – 10:00

      =============­========================­=====================

      Najprv sa najrýchlejšou cestou presunieme do Zadní Kopaniny, potom jedna skratka a potom už len turistické značky. Otočka v Karlštejne. Máte nejaký tip na hospodu na obed? Napr. Hostinec U Barchánků v Mořinke?

      0 0
      • bajkr  

        Tenhle rok jsem tak trochu taky lemra tak bych se přidal a karlštejn mám projetej tak mužu dát k dobru pár vychytávek :o)

        0 0
      • pajan  

        Nic neslibuju, pokud to výjde tak se přidám :-)

         

        nej.holka: Pojeď taky!!! :-)

        0 0
      • karliner  

        poslední lemra výlet mne tak nabudil, že si v sobotu střihnu Malevil, jak jsem rozjetej :-)))

        0 0
        • Krys  

          Jj, videl som ti v kalendári. Aj som uvažoval, že to kvôli tebe dám na piatok, ale uvedomil som si, že vo štvrtok idem mierne zakaliť a to by sa mi v piatok zle šlapalo. Tak som to sebecky hodil na sobotu. :)

          0 0
      • Suchoš  

        Ahojte.

        Prvý lemravý let minulú sobotu sa mi páčil. Veget, sranda, super výlet. Pojdem aj teraz.

        Kto Ste boli minule, pridajte sa. 

        Suchoš.

        0 0
        • karliner  

          Jen škoda, že jsme ho nevypointovali společným sledováním hockeye :-)))

           
          0 0
      • tibro  

        Mozes pocitat aj so mnou. Koleno je na tom tom v ramci moznosti lepsie. Tak sa tesim

        0 0
      • Krys  

        Ešte by som chcel špeciálne upozorniť _guru a ZURU, že zraz je na SMÍCHOVSKEJ strane. ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tj. na levém břehu Vltavy (po proudu)

          levá je ta ruka blíž u srdce…většina z nás s ní mačká přední brzdu ;-)

          0 0
      • Krys  

        Som sa včera celkom slušne zdemoloval v hospode. Idem už radšej spať, nech som zajtra fit.

        Vidíme sa zajtra.

        0 0
      • Smazaný účet  

        díky za VELMI vydařenou vyjížďku, snad se ty piva a závěrečné Pajanovo smrtonosné tempo nepodepíšou na mém zítřejším běhání…a abych předešel spekulacím, tak tady je ta nesmělá bikerka ;-)

        příspěvek na blogu budu mít snad ještě dnes :-)

        0 0
        • Krys  

          Jj, bolo to fajné. Ďakujem všetkým zúčastneným.

          Moja priemerná rýchlosť: 14.01

          0 0
        • Smazaný účet  

          Seržovo povídání a všechny (použitelný) fotky jsou na webu

          http://serzovo.spaces.live.com/

          jdu spát…

          0 0
          • Krys  

            Začínam byť alergický na slovo Strašecí. Už od rána mi tu pod balkónom békajú fanúšikovia hokejbalu zo Strašecí. Stra-še-ci, Stra-še-ci…

            0 0
            • Smazaný účet  

              neni mezi nima ta sličná bajkerka? jestli jo, tak tam okamžitě jedu! :-)

              0 0
              • Krys  

                Asi nie. Boli to žiaci. Iba ak by bola medzi fandiacimi rodičmi a príbuznými. A aj tak už dohrali. Už je kľud. :)

                0 0
        • mimino  

          bolo to super, pekne som si to uzil, trasa vyborna, particka tiez nieje co dodat. a special dik holkam, ze to snami zvadli

          0 0
          • Krys  

            To si ale nefotil mobilom, takže by tá fotka mohla byť trochu väčšia. Ni? :)

            0 0
        • smiley  

          Co takhle bez té fotky? (Je mimochodem hrozná.) V Občanském zákoníku je něco o ochraně osobnosti :-)

          0 0
          • Krys  

            Ale veď tam vôbec nie je vidieť, že si to ty. :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            ech, tak promin, jsem myslel ze na ni stejne nebudes poznat :-)

            na prani bych to pochopitelne smazal, ale to nejde :-(

            0 0
            • Krys  

              Zmazať to ide. Si všimni, že aj mimino v tomto threade odstránil fotku. Normálne si klikni, že chceš odpovedať, tam si daj pridať obrázok a z toho zoznamu už nahratých fotiek odstráň danú fotku (tlačítkom „Smazat“). ;)

              0 0
          • Smazaný účet  

            BTW aktualizoval jsem si profil – uz se mi zobrazuje mail, tak az se zas budes chystat na vyjizdku, ozvi se! Prijedu kamkolif! Skoro :-))

            0 0
            • smiley  

              snad radši ani ne

              0 0
              • Smazaný účet  

                au

                0 0
                • Krys  

                  Asi by si si mal aktualizovať aj charakteristiku v profile. Si tam radšej napíš, že si pravidelný účastník lemra výletov. :)

                  0 0
                • smiley  

                  Dobře, tak až budu chtít společnost a nějaké rady, tak snad, pokud ta nabídka pořád platí. Jinak kolo jsem si opravila sama a funguje! Každopádně díky za snahu a návod :-))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    stejně mě štve, že se mi to nepovedlo na místě…takže musím složit hold tvé šikovnosti ;-)

                    nabídka SAMOZŘEJMĚ pořád platí :-) BTW všimla ses, yo – fotka už tu není…

                    0 0
          • mimino  

            mas pravdu

            0 0
            • Smazaný účet  

              boze! co to je za „sportofkyne“ ??? jsem si malem zvrhnul zaslouzeny nemecky pivo :-)

              (zaslouzeny proto, ze jsem na PIM Maratonu dotahl firemni stafetu na 89.misto a nemecky proto, pac jsem v Nemecku…)

              0 0
            • Suchoš  

              ty voe to je huste :)

              0 0
            • Suchoš  

              fúha dosť husté, radšej to zruš.

              0 0
        • Suchoš  

          Zdar lemry :)

          D A K U J E M za ďalší prefiš výlet, odreagovanie, blato mi nevadilo. I keď sa nezdalo že to počasie zvládne,podarilo sa a nakoniec aj tie fotky dobre vyšli :) Zdravím Mimina aby na mňa s niečím nezabudol. Ďalší víkend zrejme trávim na SK. Krys s týmito, toto, tieto, takéto lemravé lety plánuj naďalej. Má to dobré tempo a ide to správnym smerom.

          0 0
        • Smazaný účet  

          jkghjk

          0 0
          • Krys  

            :))))

            Nemusel si ten príspevok odoslať. Stačilo tú fotku odstrániť a zbytok odcancellovať. Dokonca si to mohol urobiť ako odpoveď na ľubovoľný príspevok. Šlo len o to, aby si sa dostal k zoznamu fotiek.

            0 0
            • Smazaný účet  

              uz jsem to pochopil, oooo diky, mocny pan Krys :-) BTW pristi vikend jedu v ty blondaty paruce TB :-)

              0 0
              • Krys  

                V tom prípade tam ani netreba chodiť. Určite budeš na mnohých fotkách. :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  prave naopak – v tom pripade tam treba chodit, abych byl na mnohych fotkach :-)

                  0 0
                  • Krys  

                    Som sa nepresne vyjadril. Myslel som, že tam nemusím chodiť ja, pretože si ťa pozriem neskôr na fotkách.

                    0 0
      • pajan  

        Díky za super vyjížďku. Se omlouvám za konečnou pasáž s trochu chrtim tempem :-D Jinak trasa naprosto skvělá, bláta bylo rozumně :-D, parta se taky sešla takže pohoda

        Já jsem se cítil celkem čerstvě tak jsem si dal ze Stromovky podél Vltavy prodloužení až do Řeže a pak jsem jel z5 přes Drahaňské údolí.

        Nakonec + – 6 hod čistýho času v sedle; průměrka 18,1 (která mi pak dala jen 17,6 pže kámoše kterýho jsem potkal píchl u lesa); vzdálenost mi dala 106,04 :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jsi chrt, to uz ti proste nikdo neodpare :-) na druhou stranu – kdybychom tech 40km/h jet nechteli, tak nejedem – kazdy sveho stesti strujcem :-)

          0 0
    • Pebe  

      i ten kousek byl fajn, děkuju že jste na nás s Gung-hem čekali, holt už mi ujíždí i lemry, měl bych se nad sebou zamyslet :-)

      fotky

      0 0
      • nej.holka  

        kdy bude dalsi???

        0 0
        • Krys  

          MattsSpeed niečo organizuje v sobotu, ale ešte neviem, či sa pridám.

          0 0
          • l-e-t-o  

            Tak teď přes víkend bych určitě jeden den s váma vyrazil. Kolo v Praze, já v Praze, přítelkyně v Liberci a hromada učení na koleji, takže si jeden den z víkendu dám rád oddych na kole :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              tenhle víkend Pražáci pojedou TB a ti co nebudou závodit budou fandit :-) Možná v neděli…ale to bych spíš vyjel na silnici

              0 0
              • nej.holka  

                co ze se jede??? a v nedeli bych se pridal ale na bike..

                0 0
              • Bumerangista  

                Hele nevím. Já například nejedu, a přiotom mám čas. Nějaká vyjížďka bude i v sobotu, zcela jistě.

                Důvod proč si myslím, že plno lidí z Prahy TB nepojede: Poslední změny tras (dle povídaček jinde na fóru ale i ze webu závodu) z toho dělají až moc jednoduchý závod: pasáže s kořeny jsou fuč, trochu je to zkráceno a podobně. Celkem 55km/1060hm. Navíc masovka KPŽ nevyhovuje všem.

                Jo a pro nej.holku: TB = Trans Brdy

                0 0
              • dely  

                co dat v nedeli ten vylet na slapy? nebo to by bylo po tb moc?:o a asi by ti taky nebylo az tak lemra vylet, ze?:)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  háček je v tom, že mám co nevidět začátek triatlonové sezóny a poslední měsíc jsem silničku dost zanedbával (to byly samý „lemravý lety“) – takže prostě na silnici musím a musí to bejt něco delšího (nad 150 km)…

                  0 0
                • Suchoš  

                  ja budem na Slovensku ale rad sa pridam na buduce. Na Slapy som sa vybral raz ale zabludil som, tak som sa tam ani nedostal. Rad sa pridam, mozeme daco naplanovat pre lemra vylet.

                  0 0
              • tibro  

                Ano, tento víkend idú aj slovenskí pražácí TB. Tak som zvedavý na svoj prvý závod v Čechách a asi jediný v sezóne. A pravdaže na tú paruku :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  :-) to bude masakr…

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  předpověď počasí lze charakterizovat dvěma slovy – „na *****“ :-(

                  0 0
                  • l-e-t-o  

                    no, na neděli hlásí už celkem pěkně. Nevyjel by někdo na „lemra výlet“? :)

                    0 0
                    • nej.holka  

                      ja klidne jo…

                      0 0
                      • l-e-t-o  

                        tak to by bylo fajn, jenže skoro vůbec to tu neznám, jsem přistěhovalec, takže potřebuju nějakého průvodce :)

                        0 0
                    • Vita P.  

                      Pokud se mě podaří zitra pohnout se semestrálkou, tak si rád pojedu pročistit hlavu. Akorát okolí teda taky moc neznám, ale zato umím výborně bloudit. Tak to můžem pojmout takovým průzkumným stylem…

                      0 0
                      • l-e-t-o  

                        jsem na tom stejně. zítra se pokusím dodělat průvlak do betonu a halu do oceli a v neděli bych se jel někam provětrat, stejně zítra má být ještě zima, ale v neděli má být snad už líp

                        0 0
                        • nej.holka  

                          jelikoz sem v sobotu na zavode tak bych jel a bloudil klidne tez (a taky si odpocinul), ale par tras kolem krastejna bych asi nak vedel…a kdyztak sou mapy ne???

                          0 0
                          • Vita P.  

                            mapa je něco jak manuál – prostě pro slabší povahy a lidi co si nevěří…

                             

                            Radši dojedu potupně nočním vlakem než jet s mapou. Navíc v okolí phy nejde zabloudit – když už je nejvyšší čas se vrátit, tak stačí najít nějaký ten pottok a jet po proudu. No a jak se člověk dostane k Vltavě (nebo Berounce), tak už není co řešit…

                            0 0
                            • nej.holka  

                              sry …ja mapu vozim pro jistutu vzdy kdyz mam batoh…a kd ebychom si daly spicha??

                              0 0
                              • Vita P.  

                                nevozím batoh, takže nevozím ani mapu…

                                 

                                A scuka bych viděl klasicky pod Barandovským mostem, strana podle toho kam chcem jet… A čas nějak rozumně – kolem desáté…

                                0 0
                          • pajan  

                            Kam jedeš na závod?

                            Neděli bych mohl, ale ještě nevim, podle toho jak se rozhodne kámoška :-D

                            0 0
                • Smazaný účet  

                  na 99% TB nejedu – počasí bude hnusný co bude v neděli se uvidí zítra večer…

                  0 0
                  • l-e-t-o  

                    no, kdyby jsi jel s náma, tak by jsi nám mohl ukázat cestičky, které neznáme. Zatím jsme tři, kteří by jeli a nikdo to tu nějak nezná, takže by jsme poznávali a jezdili kde nás napadne :-D

                    0 0
                  • tibro  

                    Tak ja som na TB bol. A bol som sklamaný že tam nebol chlap so zlatou parukou :( Inak trať super, blato ešte teraz vypľúvam a vyťahujem z uší :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      jj, vzdal jsem to…byl jsem běhat a viděl jsem pár lidí jak se z TB vraceli…všichni měli stejný kola a dresy – hnědý :-/

                      0 0
                    • SELMIRA  

                      Ještěže aspoň zapršelo.

                      Dala jsem si nad Halounama bonusovou koupel v louži a musim říct, že bahníčko z brdskejch lesů je na pleť eště lepčí než z mrtvýho móře.

                      Soused jež mě potkal na schodech cestou dom mě pro samou krásu ani nepoznal. :o))

                       
                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        nojo, že ty si umíš najít potěšení v každé situaci, to víme :-)

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          Ty by sis tam taky přišel na svý. Ženských tam bylo…!

                          Teda na startu hodně. Do cíle pak dojížděly těžce identifikovatelné blátivé příšery.  Ale zas tu byla šance, že některá bude chtít pomoct umýt záda. Nebo aspoň to, co před závodem bývalo kolo. A pak by se vidělo…

                          ;o)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            no, to by se vlastně dalo zvládnout i bez závodění…jen čekat v cíli na blátivé příšery. Jenže vem si to překvapení, kdybych blátivé příšeře myl záda a vyklubal se z ní bajker! :-O

                            0 0
    • jizby  

      nejela by nějaká lemra se mnou v sobotu drsoně ?

      více http://bike-forum.cz/…8/forum.html#…

       
      0 0
    • Krys  

      Tak nejak sa to začína tvariť, že by som v nedeľu mo­hol. Ešte mi do toho môže skočiť prekalený sobotný večer. To by som si dal asi len nejaké decentné rovinky.

      0 0
      • nej.holka  

        tak co tedy uskutecní se neco…nejaky svih??, lemra vylt???.-)

        0 0
        • Krys  

          Za chvíľku vyrážam na posedenie s priateľmi pri pive a bowlingu, takže na zajtra plánujem silne individuálne tempo, ktoré fakt nechcem nikomu vnucovať. :)

          0 0
        • l-e-t-o  

          no tož v těch deset u baranďáku na bránické straně. uděláme si zítra průzkumný výlet s Vita.P a Soptíkem :)

          0 0
          • Gad  

            Pokud neplánujete nějaké příliš svižné tempo, možná bych se taky přidal. Na kdy plánujete návrat?

             
            0 0
            • l-e-t-o  

              návrat? tak to vůbec nevíme. ani nevíme kam pojedem :-D

              0 0
              • bajkr  

                Já se z vás picnu :o)

                Jelikož jste bezradní rád se vedeni ujmu.

                Sraz v 10.oo pod barandovskym mostem branická strana.

                Bude to zhruba mezi 60 a 90km a návrat okolo 18 hod.

                0 0
                • Vita P.  

                  super, průvodce :)

                   

                  možná jej jestli bych mohl prosit, tak bych stěl projet tu stezku o které se tu tak hojně diskutuje v jiném vlákně. Ať se podívám, jak to tam vylepšili/zprasili (nehodící se škrtněte)

                  0 0
                • Gad  

                  Vzhledem k tomu, že se toho ujímáš ty, tak si asi najdu nějakou práci na neděli :-)

                   
                  0 0
                • krteček  

                  aké tempo plánujete nasadiť? lebo ja by som sa tiež možno aj pridala…ale len v prípade fakt lemra tempa…alebo prípadne cestou niekde odpadnem :-)

                  0 0
                  • l-e-t-o  

                    bude to lemra tempo. teda aspoň doufám. letos toho mám najeto minimálně a nemůžu to nijak rvát na sílu, protože potřebuju, aby mi sednul řetěz

                    0 0
                • Gad  

                  Zdarec, tak v kolik jste dorazili na oběd a pak do Prahy? My to vzali z velké části po silnici, takže Martinaa byla myslim doma v termínu a já před termínem. Dalo mi to 75km a 17 průměr, takže spokojenost.

                  0 0
                  • bajkr  

                    oběd malinko po 15hod a Praha po 19,30hod

                    ja mám AVG 14,6 jako správná lemra ;o)

                    0 0
                    • Gad  

                      Hm, pěknej čas :-) My AVG dost natáhli jednak tim, že jsme jeli po silnici a jednak mi Martinaa a nej.holka předváděli, kolik maj ještě sil. Skoro jsem za nima zdechnul. Občas jsem je předjel a zkusil je zbrzdit, ale bylo to marný :-)

                      0 0
                      • Martinaa  

                        Jen neříkej, do kopce sis to užíval. Na začátku si to vždy tak napálil, že jsem měla problémy tě stíhat :)

                        0 0
                        • Gad  

                          Jo,ale moc dlouho mi to nikdy nevydrželo. Když jsem dupal z rokle nahoru, myslel jsem, že je moje poslední minuta. Nasměrovala jsi nej.holku nebo tam ještě někde bloudí ? :-)

                          0 0
                          • Martinaa  

                            Nasměrovala, jsem přeci zodpovědná bikerka. Věřim, že se toho dne stihnul dostat domu :)

                            0 0
                            • nej.holka  

                              jj v pohode sem se asi za hodinku dostal domu…diky moc…tesim sa na priste

                              0 0
    • bajkr  

      Tak myslim že to bylo super musim se pochválit když to za mě nigdo neudělá :oD

      Trasa super před barákem jsem měl přesně kilčo ;o)

      Fotky jsou z minula trasa je skoro totožná jen s jinym obsazenim ;o)

       
      0 0
      • Gad  

        Tě teda chválim, abys neřekl :-)

        0 0
      • Vita P.  

        jo, super vyjížďka, jen jsem asi z té klobásy chytnul elitní běhavku, na záchod běhám co 5 min a k tomu je mě pěkně blbě…

        0 0
      • Krys  

        Tichúčko závidím. Mne sa sobotňajší bowling natiahol až do prvého nedeľného me­tra…

        0 0
      • Soptík  

        Tak jo,trochu chválím:o) mám prvních 107km v deníčku a 14,67prúměr. Nakonec jsem stejně musel vydupnout Máchalku, bo metro na Prosek nejelo.

        0 0
      • l-e-t-o  

        fajna trasa, fajni lidi. těsím se na další lemra výlet.

        PS: jinak včerejším výletem jsem si skoro zdvojnásobil letošní kilometry :-D

        0 0
      • _guru1  

        Já bych pochválila i dřív, kdybych měla večer ještě sílu. Tak že chválím:-) za pěknou trasu, za lemří tempo a za pomoc ve chvílích nejslabších.

        0 0
        • Suchoš  

          Ahoj _guru. Kde máš zuru? Pridáte sa v nedeľu na výlet? Možno večer stihneme aj Kozlovnu :D

          0 0
          • _guru1  

            Ahoj, já se bohužel nepřidám, tenhle víkend nemůžu. Přidám se ten další a možná pojede i Zuru :-).

            0 0
            • Suchoš  

              Fúúha.     tak OK, snaď ten ďalší. No aspoň že som vás (tu) našiel :D

              0 0
            • Suchoš  

              Počasie nejako nefandí víkendu, ale aj tak, vyrazili by Ste na bike? _guru ? Zuru ?

              0 0
              • _guru1  

                počasí opravdu nevypadá hezky, ale jinak jsme obě připravený na pořádný bike

                0 0
                • Suchoš  

                  Pokiaľ to bude tak ako píše Krys bude to zábava s tým blatom :) Ja môžno pôjdem na bike aj v sobotu. Na nedeľu si musím vymyslieť ako sa dostanem na tie Stodůlky od Baranďáku. Metrom nepôjdem.

                   
                  0 0
                  • jindrich  

                    Od barandaku vede znacena trasa . Prokopske udoli – kolem -M- Hurka – Stodulky – Řepy , cca 12 km

                    0 0
                  • Krys  

                    Ako píše Jindřich, po cyklotrase. Trochu sa môžeš zamotať pri nádrži pod Galériou Butovice.

                    Ale môžte si dať predzraz pod Barranďákom.
                    Ja idem z Lužin.

                    0 0
                • Suchoš  

                  Cao Guru, Zuru. Tento víkend sa chystá počasie byť pekné; máte v pláne vyraziť na bike?

                  0 0
                  • _guru1  

                    Určitě se na kolo chystáme. Takže jestli plánujete nějakou lemra trasu, tak dorazíme :-).

                    0 0
                    • Suchoš  

                      Organizátor Krys má trable s nohou, asi sa mu nepodarí vymyslieť plán a sadnúť na bike. Ja neplánujem zraz, pr­esne vymedzenú trasu nemám, no môžme dať stretko pod Baranďákom a vyraziť niektorým smerom. Vyhovuje sobota o 10h Smichovská strana?

                      0 0
                      • _guru1  

                        Ok. Budeme tam -  Smíchovská strana :-).

                        0 0
                        • Suchoš  

                          jj, smichovská strana.

                          0 0
                          • karliner  

                            Dělaáte se sobotou chybu lemry…

                            V neděli se přímo nabízí zakončení vyjížďky pivkem v hospodě Tornádo u Pumpahomy v osadě Tornádo u Kazína a poté několikasetmetrový přesun na líté derby Kazín B – Všenory B (výkop v 17:00)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Kazín vs Všenory – to bude mazec :-)

                              0 0
                              • karliner  

                                zápas 4.třídy ve kterém o nic nejde, navíc rivalové přes řeku – TO NEMŮŽE SKONČIT JINAK NEŽ BITKOU :-)))

                                0 0
                        • Suchoš  

                          Včerajší výlet sa nozaj podaril. Celkovo 90km. Príjemné tempo, trasa, vyhliadky, koleno, obed, svadba, mexiko, amerika, čerešne, stratený bígl, rotujúce zotrvačníky, náv­števa stajne, potom sme videli veľké h.. na ceste, dychovka v lese, všade blato. Zabudol som na niečo?

                          Guru prajem skoré uzdravenie kolena.

                          ZURU,pamätáš si to miesto kde sa stratil ten bígl? Možno sa ešte potuluje :DD

                          0 0
                          • _guru1  

                            Musím se taky přidat s pochvalou, aby to bajkrovi nebylo zase líto. Pěkný výlet,  tempo akorát a atrakce  jako by to někdo všechno naplánoval ???

                            Koleno už je zase jako nové :-)

                            A ten BÍGL mi nedá spát. Budeme asi muset zavolat.

                             
                            0 0
      • crom  

        co ty delas v lemra vyletech:-))rozvracis nebo lovis buchetky?

        0 0
        • bajkr  

          Dyk já jsem taky lemra :o)

          Lemra je exotické zvíře známé svou zdánlivou leností a neschopností, přičemž je schopné velice úspěšně a aktivně škodit. Z těchto důvodů se její jméno používá jako tzv. zvířecí nadávka (vůl, kráva, kachna, potápka, bukač,…). Pro člověka sice nebezpečná není, ale často provádí záškodnické práce (přehazování kabelů v rozvodně, hýbání anténou, vandalizace Necyklopedie…). Lemry se na Zemi objevily ve čtvrtohorách, podobně jako lidi. Názvem je obdařili již staří řípané, když jim začali říkat lemros podle řípského slova záškodník (levros).

          0 0
          • hribik A1  

            „Lemra je exotické zvíře známé svou zdánlivou leností a neschopností, přičemž je schopné velice úspěšně a aktivně škodit“

            nebyt tam toho vyrazu „exoticke zvire“, tak poviem, ze si zrovna popisal politika

            0 0
    • teepeex  

      mas tady kocek furu clovece:) to je uzasny:)

      nechci ti radit, ale uz jenom z tohoto duvodu, bys mel uvazovat o zmene nazvu dredu;)

       

      treba

      Praha – vyjizdky s kockama, nebo tak neco;)

       
      0 0
      • Krys  

        No neviem. Pri súčasnom názve tu mám „fúru koček“. Prečo by som teda mal meniť názov? Ak by som to premenoval na „Vyjížďky s kočkami“, začali by mi sem loziť chlapi. ;)

        0 0
        • Bumerangista  

          Teď už sem stejně polezou.

          0 0
        • Smazaný účet  

          no, kdybys chtěl nalákat víc ženských, tak bys to musel pojmenovat „vyjížďky s mladými nezadanými sexy milionáři“ nebo tak něco…

          0 0
          • SELMIRA  

            COŽE? KDY? KDE?

            JEDU! :o)))

             
            0 0
            • Smazaný účet  

              no, dyk to povídám – stačí se zmínit a už se rojej :-) potenciální milionář by nestačil?

              0 0
              • SELMIRA  

                PotenCO???

                :o)))

                 

                Jsem si vzpomněla, že já vlastně už jednoho bohatýho kluka mam. :o)

                 
                0 0
                • Pebe  

                  ty ho chceš dostat do nějaký schýzy nebo co? :-))

                  0 0
    • Krys  

      Rozmýšľam nad trasou na nedeľu…

      0 0
      • tibro  

        Len rozmýšľaj, rátam s tebou ;)

        0 0
        • Krys  

          Trochu mi s tým pomáha Suchoš a vyzerá to zas na stovku. :)

          0 0
          • Suchoš  

            No ja sa tiež pridávam, bude to atraktívny výlet.

            Iní neváhajte!! Čítajte. Potvrďte účasť! Už je nás tu dosť čo sem vkladáme príspevky :) Bude sranda a veselie.

            Krys čakám na uznesenie trasy :)

             
            0 0
      • bajkr  

        Ok počáítám s tím :oD

        Neni kilo jako kilo :oP

        0 0
      • Vita P.  

        jo, přidám se. Jen pokud to bude jak minulou nedělu, tak asi založím vlákno pro ultralemry nebo tak něco…

        0 0
        • Krys  

          Nad tým som už tiež rozmýšľal. Ono si totiž kdejaký chrt myslí, že keď ho trochu pobolieva koleno, alebo čo, tak že sa zneho stáva automaticky lemra. Hrozné. :)

          0 0
          • Thidney  

            Správně postřelený chrti maj jezdit vyjížďky polního lazaretu.

            Asi bych měl nějakou zpunktovat. Brácha má rozřezanej loket, já koleno a tatík vyhozený rameno a klíční kost :) Maminka z nás má celkem prču.

            0 0
            • Gad  

              Někdy před rokem jsem s tebou jednu vyjížďku „polního lazaretu“ absolvoval a fakt to byla pohodička. Punktuj,punktuj… :-)

              0 0
    • Krys  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Krys  

      LEMRAVÝLET č.X

      =============­========================­=====================

      Stretnutie na BRANÍCKEJ strane Barrandovského mostu – dole pri vode, rovno pod mostom.

      24.5.2009 (nedeľa) – 10:00

      =============­========================­=====================

      Tentokrát delegujem navigáciu Suchošovi a keď sa zúčastní aj bajkr, tak mu do toho môže kecať. Nechávam si právo veta. :)

      Najprv sa po cyklotrase popri vode presunieme do Zbraslavi. Potom Lipany, Kazín a po východnej modrej na Cukrák (nedokázal som to Suchošovi vyhovoriť). V Jílovišti sa napojíme na červenú, ja sa odovzdám do rúk osudu a vyrazíme po červenej smer Dobříš.

      V Halounech nestavíme, verím tomu, že budeme mať „spoždění“. :)

      Naspäť do Zbraslavi sa dokotúľame po asfalte, Suchoš upresní, pozná nejakú pohodovú cestu. Potom Pigi a voľná zábava.

      Ostáva vyriešiť kde budeme obedovať.

      0 0
      • Krys  

        zpoždění, vole

        0 0
      • Smazaný účet  

        bude mi končit „tréninkovej tejden“ tak si to možná na vyjetí dám…BTW nemám na biku rohy…nevadí to?

        0 0
        • iX.tlan  

          Ja uz taky ne, zacatkem roku jsem jeden zlomil pod Lavkama a zjistil jsem, ze se da vpohode jezdit i bez nich.

          V nedeli bych se pridal, ale jestli jsou rohy podminkou, budu si muset nekde nejake pujcit :))

          0 0
          • Krys  

            Hele kuci, žiadne mistifikácie, prosím. :) Ja tiež nemám rohy.

            0 0
            • iX.tlan  

              Tak v tom pripade se uz jen vyhrabat vcas z postele a tesit se na pekne pocasi :)

              0 0
          • Smazaný účet  

            nojo, jezdit se bez nich dá, ale já je primárně vozím jako ochranu brzdových/řadicích páček při mých (bohužel častých) pádech :-) furt lepší křuplej roh, než ulomený XTR páčky…

            0 0
      • pajan  

        Nejspíše se přidám ;-)

        0 0
      • Suchoš  

        Je to jednoduchá, po­hodová, bezstarostná trasa, tak žiadne strachy. Ani neviem ako som na ňu natrafil.

        Krys vedel by si ešte pred cestou pomocť vyhľadať na mape tie Lipany a Kazín nech som viacej pripravený? Už sme tadiaľ niekedy išli?

         
        0 0
      • netopier  

        +1 mozno +2. no a ideme zo zbraslavy po cervenej do mnisku, ne?

        0 0
      • Smazaný účet  

        počkej, počkej, teď mi to došlo – ty v jedný větě jmenuješ místa, mezi kterejma je 300 výškových metrů! :-)

        já si fakt chci odpočinout, mě budou bolet nožičky už ráno! :-)

        0 0
        • Krys  

          To vytlačíme. Suchoš sa chce predvádzať, neber mu to :)

          0 0
        • SELMIRA  

          Zdrastvuj Seržo,

           

          bych se snad v neděli mohla se s vámi  kousek svézt. Ale se mi nechce do Práglu.

          Až se teda v neděli vzbudim, tak Ti případně zavolám kde se nacházíte, abych se třá mohla přifařit, ju?

          Ď.

           
          0 0
          • Smazaný účet  

            no snad tě uslyším :-) já ti poradím – vstaneš v osm, dáš si opulentní snídani o 16ti chodech a vybereš náležitě sexy elastické oblečky. No a v půl desátý sedneš na bika a mírným tempem dojedeš do Lipenců…asi k tý hospodě pod skálou u Berounky, jestli jsem to dobře pochopil, tak bychom měli jet kolem…

            0 0
            • Krys  

              No práve štutdujem mapu. Na mapy.cz je tam nakreslené nejaké golfové ihrisko a na atlas.cz už je cyklotrasa presmerovaná inam. Na mapy.cz je ale nejaká cyklotrasa, ktorá vedie z tých Lipeniec popod Cukrák a križuje tú modrú. V podstate je jedno kadiaľ pôjdeme zo Zbraslavi na Cukrák. Hlavne aby sme dali ten strmák po modrej na Cukrák.

              Raz sme už tadiaľ so Suchošom a netopierom išli, ale vtedy to bolo práve tadiaľ, kde je teraz ten golfáč. Vôbec netuším ako to tam teraz vyzerá.

              0 0
              • Smazaný účet  

                přes golfový hřiště to jde (jel jsem tam ve čtvrtek), ale po těch deštích tam bude bažina – je to stále ve stadiu výstavby…

                na Cukrák vím kudy (jetelná varianta i nejetelná) :-)

                0 0
                • Krys  

                  Stačí sa dostať k tej modrej. Dole pod Cukrákom chvíľu pos­tojíme, pokocháme sa ako dá Suchoš ten strmák a pekne v kľude to vytlačíme. :)

                  0 0
      • cabbage  

        no, zkusim dorazit;)

        0 0
      • Krys  

        Aj keď sa to nakoniec zvrhlo na pohodovou výjížďku z bajkfora, bolo to fajn.

        0 0
        • cabbage  

          tj, sem netušil že někdo jezdí pomalejc než já…:-D

           

          ale 82km a zase sem si užil jinou část než obvykle jezdim.

          0 0
        • Smazaný účet  

          náhodou, myslím že to bylo dost lemravý :)

          další fotky jsou u mě ve fotogalerii, povídání bude asi až během dne…

          http://serzovo.spaces.live.com/

          0 0
        • SELMIRA  

          Hola Lemry!

          Bylo to s vámi fajn.

          Ale nejvíc nejlepší byl závěr – došli jsme k zjištění, že v Řevnicích maj trapný zvyk zavírat v neděli  dobrůtkárny už v 17h a tož jsme si na tu palačinku, kafíčko a zmrzku museli dojet na Srbsko.

          Cesta dom pak byla vtipná bo jsem spadla do kopřiv a eště jsme se drápali přes ukrutnej kopec, :o)) ale přežili jsme a tož zas někdy příště

          NABAJKOVANOU!

          ;o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            nojo, to bys nebyla ty, abys neměla něco extra – kopřivy, palačinky a asi 67 kilometrů navíc :-)

            0 0
        • Suchoš  

          No vyjížďka mne sa páčila, nová trasa. Niekedy si ju zopakujem.

          Čo tento víkend, ďalší výlet bude?

          0 0
    • kali222  

      nechapu moc smysl lemra vyletu kdyz tam jezdi ti sami co normalni vylety prazske :) a pak si sem napsie jeste pajan ze se omlouva za chrti tempo v urcitych psaszich..... to mi hlava nebere

       
      0 0
    • Krys  

      LEMRAVÝLET č.X+1

      =============­========================­=====================

      Metro STODŮLKY

      31.5.2009 (nedeľa) – 9:30

      =============­========================­=====================

      Asfaltový presun: Metro Stodůlky – Třebonice – Chrášťany – Chýně(tu možno poľná cesta, podľa blata) – Úhonice – Ptice

      Potom po turistických značkách: zelená – modrá – Dolní Podkozí – červená – Loděnice – zelená(ano, bude tam blato) – Třebotov

      Následne Radotín, Pigi, voľná zábava.

      Konanie výletu silne závisí od počasia, ktoré sa zatiaľ netvári moc optimisticky.

      0 0
      • Iglo  

        Tak snad bude pekne. Som v robote a pozdravuje ta netopier.

        0 0
        • Krys  

          Aj keby nepršalo, bude trošku blatko, hlavne keď pôjdeme od Lodenických koníkov hore. Inak vitaj na BF. :)

          0 0
          • iX.tlan  

            „Od Lodenickych konikov hore“ jestli je to to jilovite s sutrama co myslim, a k tomu jsem to jel jen jednou a to smerem dolu, tak jsi sam prave vyplasil vsechny lemry, pokud to teda nebyl zamer :)))

            0 0
            • Krys  

              Ano, je to to jílovité se šutrama. :) Stále hľadám nejakú možnosť, ako to obísť. Prinajhoršom to obídeme po asfalte cez vesnice.

              0 0
              • Smazaný účet  

                v neděli dopoledne bude asi chcát…odpoledne by už nemělo, ale bude mokro a zima…ble

                maximálně si dám odpoledne pár km na silnici…

                0 0
      • nej.holka  

        KDE PRESNE NA STODULKACH PRIMO PRED METREM???a ja jedu…

        0 0
        • Krys  

          Niekde pri tom podchode, kde sa vychádza z metra. Smerom von zo sídliska. Budem stáť tak, aby ma bolo vidieť od východu z metra – v pravo.

          0 0
      • iX.tlan  

        Chces me zabit? nebo donutit prekonat odpor k MHD a k tomu jeste potupne s bikem jako zavazadlem… Na Stodulky to mam pres celou Prahu a jeste k tomu takhle vrazednej cas 9.30.

        0 0
        • Krys  

          Človek sa učí celý život. :) Okrem toho práve v tom čase by to malo byť v pohode, ni? Pustíš sa dolekopcom k Vltave, na Palačáku vlezieš do metra a za štvrťhoďky si na Stodůlkach.

          0 0
        • hribik A1  

          v takom case by som si kludne dal prejazd aj cez sebeblbsie mesto, to neni piatok poobede v spicke…

          0 0
      • Jituschka  

        Pokud nebude nějak hnusně a pokud přežiju ve zdraví sobotní vodu, tak se možná přidám na váš lemravý let.

        0 0
      • dely  

        toz to by slo:)

        0 0
      • C-ampari  

        Pokud bude jen trochu slusne, taky bych se pridal.

        0 0
      • pajan  

        Oficiálně nic neslibuju, ale přidám se :-) Teďka jsem se asi 10dní flákal takže je ze mě lemra :-D

        Trasa zní zajímavě, ale čas srazu je vražednej. Při pohledu na místo srazu ještě vražednější :-D

        0 0
      • Krys  

        Ešte by som dodal, že nečakajte BF štandard. Tempo bude neuveriteľne pomalé. Nekecám.

        Sa nedám predsa zabiť. ;)

        0 0
      • l-e-t-o  

        tak pokud bude fajn počasí, tak se nejdpíš objevím i já (nemám totiž v praze „kolena“). Ale hlavně záleží kdy přítelkyně odjede v neděli ráno se ségrou na kurz batikování do Říčan :)

        0 0
      • tibro  

        Tak túto nedeľu asi s vami nepojdem. Pozrel som sa pozde :)

        0 0
        • Suchoš  

          Neviem či si pozeral dobre, lebo ide sa v nedeľu, tak to stihneš, nie?

          0 0
      • mazak  

        Když vyjde slušné  počasí, počítejte semnou.

        0 0
      • Krys  

        Ako tak pozerám von oknom, neviem či by nebolo lepšie zmeniť nedeľný lemravýlet na sobotňajšiu lemrakalbu.

        0 0
      • Krys  

        Oné, ruším výlet. To nemá cenu. Celý deň leje, všade bude blato. Idem ja radšej na pivo.

        Ak by sa nejak zajtra vyčasilo, dám si pár km popoludní.

        0 0
        • nej.holka  

          skoda…no nic tak vyrazim sam..trosku bahna a deste se prece nazaleknem…

          0 0
      • Suchoš  

        Čau Krys, tak čo, podnikneme nejaký výlet na víkend?

        0 0
        • Krys  

          V pondelok som si nakopol malíček o zárubňu, takže mám modré chodidlo a krívam. Syn priniesol zo škôlky nejakú virózu (nejaká páta nemoc, čo čo) a veliteľka ide v sobotu na nejakú skúšku. Budem rád, keď budem v nedeľu ešte príčetný. Í ha hááá…

          0 0
          • Suchoš  

            Ty jóoo, nejak sa Ti to nakopilo človeče. Ako píšeš, máš dopredu mizerný týždeň; ešteže počasie je „OK“. Teda aspoň vychádza také aké hlásia     :D  ak to teda tak vyjde, vyrazím na bike asi po ľavej strane Vltavy.

            0 0
            • ZURU  

              Zdravim particku – Vylet na Karlstejn / 13.6. 2009 /

              Az na Guru rozsekle koleno , to byla paradni vyhlidkova jizda.

              Chlapici se vsichni chovali jako pravi gentlemani a timto jim dekuji a zdravim.

              Bez dopingu a Bikerovo tlaceni do kopce bych mozna domu nedojela......

              Mejte se a doufam , ze si to brzy zopakujeme / bez rozseklych kolen /

              Zuru

               
              0 0
              • Suchoš  

                Nabizi se sobota, v nedelu bude asi prsat. Krys by mohol dat dohromady nohu a naplanovat vylet. Ja vyrazim urcite.

                 
                0 0
                • Krys  

                  Vyzerá to tak, že by sa už dalo. Decentne. Takže pôjdem sólo. Umierať tým vaším zbesilým tempom fakt nemienim. ;)

                  0 0
          • nej.holka  

            na tento vikend se nic neplanuje???s bf???

            0 0
        • _guru1  

          ahoj, plánujete něco ne tenhle výked? Chystáme se tedka v sobotu na bike. Pridaly bychom se zase na nějaký pěkný lemra výlet :-)

          0 0
          • Pebe  

            zítra jedem na Říp, v 9 u Barranďáku na smíchovské straně ;-)

            0 0
            • _guru1  

              to vím, ale trošku mě odradilo těch 132 km. Většinu to bývá nakonec o pár km víc :-) a sraz na devátou zrovna zítra nestíhám. Tak snad příště.

              0 0
              • teepeex  

                tak jasne, ze to bude 150km minimalne

                ale je to placka a celej den

                nechapu:)

                0 0
          • Suchoš  

            Ahoj. Pridal by som sa ale slubil som sa uz na hriby, tento vikend bike vynecham. Planujete ist aj buduci vikend?

            0 0
            • Suchoš  

              Ma tu niekto chut v sobotu (4.7.) pohodo­vo vyrazit na bike smer zrejme Zahorany, Davle a pod.?

              0 0
              • teepeex  

                a nemas chut jet nekdy uplne normalne? :))

                treba zitra na sazavu, kolem stovky to da, ale co uz

                kdyztak lemry v 10h pod mostem

                cus

                0 0
                • Suchoš  

                  Uvidime, mam sa na tom istom mieste,case stretnut s kamosom, tam sa rozhodneme.

                  0 0
          • Suchoš  

            Ahoj guru,zuru. Vy sa pridate v sobotu na bike?

            0 0
    • dely  

      něco na neděli?

      0 0
    • t29  

      Zdravím do Prahy z Chřibů, dneska 95 km průměrem 15,2 s převýšením 2,3 – jde to prohlásit za lemra výlet? :)

      0 0
      • hribik A1  

        az to prevysenie je v metroch, tak by sa dalo uvazovat, ze sa ti udeli vynimka, ked uz si teda prekrocil maximalnu povolenu rychlost

        0 0
    • iX.tlan  

      Ahoj, jel bych nedele 21.6 trochu potocit klikama v duchu tohodle vlakna, asi klasika Brdy, tak pokud by bylo alespon jako dneska, tak pohoda. Na trase netrvam, domluvime se na miste.

      11.00 pod Barrandakem – Branik. Kdyz bude opravdu hnusne, tak to tu pripadne do 10.00 zrusim. Ma chut se nekdo pridat?

      0 0
    • Sodík  

      Jel by někdo se mnou třeba ve středu ? Mam den volno a dlouho jsem na tom neseděl … ideálně Brdy třeba )

      0 0
    • Pebe  

      nejel by někdo(některá) zítra lemřím tempem do Haloun? Sraz asi klasicky v 10hod pod mostem na Br.straně…

      0 0
    • Krys  

      Cez víkend chcem ísť na luft. Asi v nedeľu. Niečo po rovinke a nenáročné. Žiadne vypečené singlíky a osobné vychytávky. Napríklad na Okoř. Kľudne aj asfalt a polňačky. Vegetné kochacie tempo s častými zastávkami. Štart na Lužinách.

      0 0
    • Krys  

      Tak dobre lemry uchrápané.

      8.8.2009 (sobota)

      9:00

      metro Lužiny

      0 0
      • redhotrock  

        a směr tedakam?? Okoř?? nebo??

        0 0
        • Krys  

          Ano Okoř.

          0 0
          • Fenous  

            Kudy pojedete? Ja ze bych se pridal nekde cestou, z Letny by to na Luziny byla docela zajizdka.

            0 0
            • Krys  

              Ešte neviem presne, trasu budem dávať dokopy večer.

              0 0
            • Krys  

              Trasu budeme generovať priebežne, ale zastavíme sa pri Hostivických rybníkoch. Netuším kedy tam prídeme, ale môžme sa predbežne dohodnúť napr. na 9:45. Prípadne mi pošli na mail t.č.

              Chcel by som si pozrieť „poutní cest“ čo ide z Hostivic a Lidice. Určite sa zastavíme v Okoři. Podľa času ešte môžme zájsť aj trochu ďalej a potom sa nejak domotáme domov.

              0 0
      • Smazaný účet  

        na oběd už zpátky doma? :-)

        0 0
        • Krys  

          Nie, nebudeme chrtiť. A s elektronickou cigaretou si môžem často dávať kochacie rauchpauzy. :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            udělej si do kejmla vodní dýmku! :-)

            0 0
            • Krys  

              Som si chcel nabiť elektronickú cigaretu a zistil som, že som ju nechal v práci. Takže cez víkend čadím klasiku. :/

              0 0
      • redhotrock  

        technická…sem jel domu a přerval sem lanko od přesmykače. nový lanko mám a snad ho i seřídim,ale kdyby mi to nešlo, poradíte zítra někdo??

        0 0
        • redhotrock  

          lanko snad ok nataženo a na necelem km ozkoušeno jako docela funkční. Zbytek doladim zítra cestou na metro. Kde je na těch Lužinách sraz??

          0 0
          • Krys  

            Pri východe z metra. Je len z jednej strany a má dva východy blízko seba. Ale aby si bol kľudnejší, tak ja neviem, napríklad pri novinovom stánku – už vonku z metra, nie vo vestibule..

            0 0
      • cabbage  

        moc brzo a netrefim tam.. kudy jedete? že byhc vás odstih někde po cestě?

        0 0
        • Krys  

          Dohodni sa so Suchošom na pol deviatu pod Barranďákom, on trafí. A fulla nechaj doma. Bude samá rovina, asfalt a poľňačky. :)

          0 0
          • cabbage  

            no spíš bych se přidal v divoký šásce nebo tak někde..

            0 0
            • cabbage  

              šárce..

              8:30 budu tak moožná snídat

               
              0 0
            • Krys  

              Šárku nemám v pláne. To by som sa musel trepať cez mesto. Chcem sa motať po vesničkách na západ od tej diaľnice, či čo to tam je. Viac ku Kladnu. Niekde pri Buštehrade by sme prešli na druhú stranu, Číčovice (milujem tan názov) a potom Okoř.

              0 0
      • =WiSh=  

        heh, ja sem momentálně lemra sešitá, když ráno vstanu, přidám se, počasí mě láká.. jen se mi teda nechce z Čerňáku na Lužiny… :) vidim to momentálně tak 50/50…dojedu to červený, co tu mám a natáhnu si budíka

        0 0
    • Pebe  

      dneska krásné počasí, lemra tempo, 110km a fajn společnost, děkuju ;-)

      fotky

      0 0
      • Krys  

        Ja „len“ 106. Ale bolo to naozaj super. Ospravedlňujem sa za to frfľanie, ale po 80tich km a prešitý bývam nepríjemný. Teraz ospršený a najedený sa na dnešný výlet pozerám oveľa pozitívnejšie. :)

        0 0
        • Pebe  

          nejsi první a asi poslední, co byl na konci výletu nepříjemný :-) Beru to s humorem :-)

          0 0
      • crom  

        sali me zrak,prumerna tepovka 92,slapal jsi ty vubec:-))to bylo furt zadarmo;)

        0 0
      • cabbage  

        škoda že sem ráno nevstal..:-(

        0 0
      • =WiSh=  

        ..heh, taky 110!! .. po dojezdu jsem měl 90km, tak jsem vyměnil triko a fusekle a zajel si do Klánovic na véču.. 110 celkem ujde, tempo ok, fajn skupinka, dikes:) PS: náhazejte někam fotky, jdu to taky stáhnout..

        0 0
      • patman  

        gps zaznam

        0 0
    • redhotrock  

      čau, včerejší vyjíždka byla fakt suprová. Jsem z vás najel asi nejmíň.. končil jsem po dojezdu na 84km z Lužin. Tempo, parta, trasa… no supr. Dle možností se příště zase přidám. Fotky hodim až zítra z práce, bo z domova to je fakt pomalý..ještě jednou díkec a mějte se. HOnzula

      0 0
    • redhotrock  

      čau, tady jsou slíbené fotky ze soboty … a další.. enjoy.

      0 0
    • redhotrock  

      sorry.. ještě odkaz..

      fotky ze soboty

      0 0
    • Smazaný účet  

      co letos? lemry nejezdí? :-O

      0 0
      • eredin  

        Jedna nova lemra se hlasi do akce … budu tohle vlakno sledovat :)

        0 0
      • PKQ  

        všichni jsou už chrti ;)

        0 0
      • l-e-t-o  

        já se hlásím k lemrám :) sice teď na kolo nemůžu, protože jsem si při basketu natáhl vazy v kolenu, takže ortézka a nesportování. Ale až budu moct zase vyjet, tak bych se určitě do lemra vyjížďky přidal :)

        0 0
      • tibro  

        Tiež už s napätím očákávam kedy sa vedúci prebudí :)

        0 0
        • Krys  

          Vedúci má tento rok najazdených asi 16 kilometrov. A on sa medzi lemry prihlási teepeex. :))

          0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Taky se hlásím do klubu :)

        Co třeba tuto středu? Kdopak nám něco naplánuje? :-)

        0 0
    • Kolbaba71  

      Já to tady už nějakou dobu sleduju (od loňského září), poté, co mě o tom řek radius, ale od tý doby se tu nic neděje.

      0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Jen dočkej času, voni asi ještě nerozmrzli :-))

        0 0
      • redhotrock  

        zdar všichni lemry a cyklistická lemravým tempem se pohybující veřejnosti. Jelikož se obávám, že Pražské bikové vyjížďky mají na mne příliš vysoké tempo,chtěl bych se zeptat, zda by se někdo nepřidal na tuto sobotu na lemra vyjiždku v Posázaví (vlakem tam a zpět)???

        0 0
        • martin_bakov  

          A sednete vubec na to kolo kdyz pojedete tim vlakem :) ? To by bylo jinak na www.pesi-forum.cz

          0 0
          • Smazaný účet  

            přesně tak, myslím, že posázaví se dá i odlemrat po vlastní ose…v nejhorším případě pokud by večer byl časový press, lze se vlakem vrátit :-)

            0 0
        • vysmátej bajker  

          co dát sraz na „M“ Háje tak kolem 11 a po červené směrem k Sázavě?

          0 0
        • karliner  

          Pokud se jede vlakem, nejedná se o lemra výlet, ale o pěkně vostrý enduro, na to mám nos.

          0 0
          • redhotrock  

            vo ostrý enduro rozhodně nepůjde. Což o to, odlemrat se to po vlastní ose určitě dá. Dá se říci, že průjezdu po vlastní ose z Hájů se nebránim..

            0 0
            • iX.tlan  

              ahoj, jestli chce nekdo v jedenact vyrazet z Haju po cerveny, tak budu v 11.15 na hrazi hostivarske prehrahy. Docela idealni jarni doba na singlik podel Botice :)

              0 0
    • Krys  

      Onedlho budem zakladať nové vlákno.

      Nie že by bolo toto dlhé, ale budem musieť vymeniť v názve Prahu za Bratislavu. :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      něco lemravého v sobotu před BBM? co třeba v 10h pod Barranďákem na Smíchovské straně, podél vody do Černošic, po červené na Mořinu, kolem Ameriky, průjezd do Solvayových lomů, dolů do Sv.Jana, oběd u Krobiána v Hostími a podél řeky zpět nach Prag…?

      0 0
    • Krys  

      V sobotu 10.7.2010 orga­nizujem svoj posledný Pražský lemra výlet.

      Okolo deviatej pod Barranďákom, smíchovská strana.

      Trasa a tempo bude primerané mojej „novej“ hmotnosti a tohoročným najazdeným 200 km.

      0 0
      • karliner  

        Mě by zajímalo spíš, kdy bude rozlučková párty :-)

        0 0
        • Krys  

          Jedna je aj dnes v Karkulke :)

          0 0
          • Suchoš  

            no parada, z tej Karkulky sa mi asi nikdy nepodari odist skor ako po polnoci..

            Na lemra vylet idem.

            0 0
      • Kolbaba71  

        Lemra vyjížďky sleduju od září a je pravda, že kdyby mě na tuhle vyjížďku neupozornil Radius, asi bych ji prošvih. Po 9 měsících sledování, jsem jsem polevil v ostražitosti. Trošku ještě váhám, ale pravděpodobně bych se přidal. Něco málo naježděno mám, ale skoro 2 měsíce jsem pauzíroval a tak uvidím. Mám krosový kolo a technický terény nejsou moje hobby.

        0 0
    • vysmátej bajker  

      co zítra 30.10.? sraz 11:30 v Sobíně? Pohodička napadaným listím.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.