• Jorje

Ahoj, hledám lidi na vyjížďky v okolí Prahy 6 – Suchdola, Horoměřic, kdo jste z této oblasti napiště, Bydlim ve V. Přílepech, ale Rád se přiblížím kamkoliv do okruhu 10ti km a trasy do 70ti km, spíš pohodovější tempo. Kdo máte chu? a čas bikovat ve všední dny přes den a hledáte par?áka ozvěte se.

• JMT  

hmm… nekdy vyjedem

• Jorje  

jasně, např. můžu další týden pondělí, úterý a pátek

• jezevec2  

sem z P7 Holesovic. ve vsedni dny jezdim: Stromovka, hanspaulka, sarka, dzban, nebusice a zpet. Kdyz je cas a o vikendech to protahnu do Tuchomeric a chvili civim na letadla a pak obracim zpet. Doiufam ze ve stredu vyjde pocasi a prace a v 18:00 bych startoval z Hol. Je to tak na 90%

• Jorje  

Tak to se tentokrát nepřidám tento týden dělám každý den až do neděle od rána do noci:o(((, snad příště.

• Peslezedirou  

Oki, bydlím na Červeňáku tak se v týdnu přídám. Až budeš mít čas tak mi písni na mejla.....

• Jorje  

Ok, jak jsi na tom příští týden v pondělí a úterý, v pondělí bych mohl tak na desátou, půl jedenáctou někde poblíž být, nebo v úterý po deváté kdykoliv.

• Peslezedirou  

Sorry, tak já příští týden nebudu moct. Nějaký svinstvo se mi dostalo do těla. Na podzim jsem přechodil nějakou chřipku a v dubnu se mi to zase vrátilo a byl bez bajka skoro dva měsíce. Už když jsem jel na Ještěd tak mě bolely klouby a nebylo nejlíp,kurva musel jsem to vyblít. Fakt mě to seréééééééééé­ééééééééééééé­ééééééééééééé­éééééééééé!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!§

• Tchenda  

Podivej se na mujweb.cz/spor­t/vyjizdky. Snažíme se jednou týdně vyrazit tento směr.

• Saryck  

Kočička! Haf!

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse