• skundus

  Ahoj, vybírám kolo tak do 23k. Spíše les, polní cesty a tak. Narazil jsem v bazaru na toto ve velikosti M (17,5") – za cenu 18k se to dá ne? Jenom si nejsem jistý velikostí rámu. Nebude to malé? Měřím 174cm, délka nohou 82. Tady je tabulka s rozměry rámu..

  Dál se mi líbí tento radon sice je to přes rozpočet, ale pokud by to byl výhodný deal, což já nepoznám, vypracoval bych klidně pár přesčasů navíc..

  • Tydlii  

   Ahoj :) . Ten radon je pěknej, celej na XT, jenze ta vidlice… Pells nic moc – bazar za 18k mi přijde dost, nevím v jakém to je stavu samozřejmě ale..... ne. Chtělo by to něco vyváženějšího – v tvém rozpočtu moc nevím, ale např. tenhle canyon by šel … : https://www.canyon.com/…-al-6-9.html

   Pokud se bavíme do těch 23k. tak asi nějaká stavba na RS reconu a deorku… Nejsem na to žádný expert, nech si poradit od nekoho zkusenejsiho :)

   • skundus  

    Co je na té vidlici špatného, že není s pevnou osou?

   • lukasmohapl  

    Ten pells je uplne v pohode a celkove je pells cajk…:). Pells jsem mel a nelze mu nic vytknout, a ten Elite je super

  • skundus  

   V Hervisu nějaká akce na Focus za 21K je to dobré kolo za ty prachy?

  • Dark-Han  

   Zdravím. Chtěl bych se taktéž poradit o výběru kola. S kolem víceméně začínám. Měřím 183 cm, váha 78 kg. Sháním HT na takové to běžné ježdění. Počítám s cyklostezkami, lesní cesty, polňačky atd. Mám „objednaného“ GC Al 5.9 ale štvou mě s jeho dostupností (nejdřív začátek července a teď září). Navíc se teď objevila ta zajímavá cena na toho FOCUSe v Hervisu. Tak váhám, zda objednávku nezrušit (přišly mi zatím pouze ty automatické maily na objednávku ale žádný o stavu objednávky, takže předpokládám, že odstoupit od smlouvy nebude problém) a nevzít si hned toho FOCUSe. Cenový rozdíl CG 5.9 a toho FOCUSe je cca 4,5k, což si myslím, že je pěkné.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.