Polar CS500 cad - český manuál

28 nepřečtených
  • tomaschek

    Ahoj, kdyby měl někdo v elektronické podobě český návod k Polaru CS500 cad a mohl mi ho poslat na mail, budu vděčný. Předem díky!

    0 0
    • tomaschek  

      Fakt se nenajde nikdo, kdo by měl návod elektronicky nebo by byl ochoten zapůjčit papírový návod k okopírování?

      0 0
    • Bachoř  

      Ahoj, nevíte někdo, jak se dají u CS500 vymazat celkem ujeté kilometry (odometer)? Díky.

      0 0
      • JosefDvorak  

        Buď můžete přes PC vynulovat jednotlivá počitadla u jednotlivých biků. A nebo pokud se jedná o zcela totální vynulování, potom je nutné udělat dílenský reset hodinek – je to jako u celkově ujetých kilometrů v autě – to znamená běžně uživatelsky nedostupné.

        0 0
    • vsn  

      nenajde, protože českej dovozce si ho hlídá a dává k dispozici jenom papírovou verzi která je jenom u zařízení od českýho dovozce … to je fér ne?

      0 0
      • tomaschek  

        Nakonec jsem – donucen okolnostmi – nastudoval základní schéma ovládání, které se dá volně stáhnout na netu. Není to tak složitá mašinka, jak se tváří – v podstatě standardní cyklocomp spojený se sporttesterem. Hodinky Polar už mám a zjistil jsem, že tepové funkce v CS 500 jsou z 90 procent totožné. Takže problém vyřešen :-)

        0 0
        • ememem  

          uvazujem tiez o jeho kupe a neni mi jasnych zopar veci

          1. prenos dat – ten usb data link je k tomu alebo ho treba dokupit? je to

          na vsetkych moznych weboch kde som to pozeral strasne neprehladne napisane.

          1. da sa volit aku kombiunaciu chcem vidiet na displayi alebo je to viac menej

          pevne dane

          1. pisu ze to neni kompatibilne s nejakym softom polar pro trainer 5 ale ze

          sa da pouzit „rychly a nekomplikovany prenos dat s bezplatnym web servicom Polarpersonal­trainer s novym data linkom“ ?

          • co to znamaena s novym data linkom? (vid. otazka 1)
          • znamena to ze neni k tomu nijaky soft co sa da lokalne nainstalovat a trebapouzivat webovsky service?

          dik.

          0 0
          • JosefDvorak  

            Datalink je USB klíč a je v základní soupravě, čili není nutné dokoupit zvlášť. Kombinace na displeji jsou volně navolitelné. Soft Trainer 5 je třeba dodáván k RS800cx a je dodáván na CD s hodinkami, u CS500 toto CD není a data tedy netlačíte do své aplikace na svém PC, ale do webové aplikace – výhoda pro Mac, ten má s IR přenosem u RS800 dost velké problémky … Na pojem novy datalink zapomente, prostě je to s datalinkem, který je v krabici.

            0 0
            • ememem  

              ok, vdaka.

              0 0
            • ememem  

              a este jadna otazka – mas aj nejkau skusenost s tym snimacom siloveho vykonu – wattmetrom? uvazujem nad tym ale pravdu povediac jak som studoval ten princip moc tomu neverim tak by ma docela zaujimali nejake poznatky z praxe. ne ze bych to nejak k niecomu potreboval, iba ako hracku a zas kupovat kvoli hraniu srm sa mi nechce :-)

              0 0
              • JosefDvorak  

                jasně. přesnost ±15%. Dali jsme kolo se snímačem výkonu POLAR na válce a tohle jsme zjistili. Jinak – na jednom člověku a jednom kole je chyba téměř konstantní, takže dobře zjistíte jak jste jeli včera s porovnáním dneška. Když ale na Vaše kolo sedne někdo jiný s výrazně odlišnou technikou, potom, jste vzájemně neporovnatelní. Totéž, pokud snímač přemontujete na jiné kolo. Jinak princip funkce je ten, že se snímá rychlost kola, rychlost řetězu, a průhyb řetězu na jeho horní dráze … je tam magnet v té velké jitrnici, co se montuje na zadní vodorovnou vidlici a snímá se změna mg pole vlivem prověšování řetězu. Zásadní výhoda – nic na kole neměníte, a je to celé levnější než tenzometrické kliky, nebo středy, ale holt také míň přesné. Montovat na horáka je nesmysl, pouze na silničku. Na horáka to sice namontujete, ale informace to bude asi na prd. A jinak to docela funguje. Dává to poměr pravá levá noha, takže to řekne … na výkonu, který podáváte se pravá noha podílí ze 70 procent … takže levá se veze, a měl bych něco dělat s mojí technikou. Dál – mělo by být ideálně rovnoměrné silové působení na pedál v průběhu šlápnutí – a pokud není, zase je to ke zlepšení techniky – to taky snímač sdělí velmi dobře. No a poslední a nejméně přesná hodnota, s tou přesností ±15 prc je aktuální podávaný výkon ve watech. A to je asi vše

                0 0
            • karelH  

              V nějakém setu samozřejmě může ten data link být, ale většinou to tak asi není

              0 0
    • ememem1  

      mal by som este jednu otazku k tomuto kompu – ma to ANT+? neviem ci som slepy alebo co ale jednzoznacne ano/nie neviem nikde najst.

      0 0
    • depe  

      Dobry den,používáte někdo u polaru cs 500 funkci ownezone,mně to ukazuje po testu tepy od 103 do 133 to se mi zdá málo,máte s tim někdo nějaké zkušenosti

      0 0
    • vysmátej bajker  

      nevíte někdo jesti jde u cs 500 nastavit celkový ujetý km?

      0 0
      • kubad  

        pokud se dobře pamatuju tak přes soft v PC by to mělo jít

        0 0
    • santal  

      Ahojte bikery;nemá niekto z Vás elektronický návod K Polaru CS 500.Budem vďačný.Vďaka. …

      0 0
      • santal  

        Nikdo nič?Napíšte čo za to chcete,dohodneme sa.Dosť mi to súri.

        0 0
        • Vrci  

          jen anglický…

          0 0
        • vilier  

          ešte ti ho treba?

          Pošlem ti. Nevieš ako sa resetuje odometer? Celkové kilometre?

          0 0
          • tomaschek  

            ahoj, jestli můžeš, pošli mi ho na mail

            bohužel tě nepotěším, u tohoto typu nejdou celkové kilometry mazat, zůstávají tam napořád. Zjišťoval jsem to u servisního zástupce značky. Je to prý jako na autě, kde taky neumíš mazat celkové km. Hodně divné u tak renomovaného výrobce… :-(

            0 0
            • kubad  

              u ostatních modelů to po připojení k PC přes soft, divné že b to u tohoto modelu nešlo

              0 0
              • vilier  

                zdravím, „kubad“,

                všetko dobré v Novom roku a hlavne zdravie.

                P.S. Takže deletovať odometer nie je možný?

                0 0
                • kubad  

                  bohužel CS500 neznám, mám doma 400 a 600 a tam to jde

                  0 0
            • vilier  

              e-mail je „svoboda@yman.cz“?

              0 0
            • vilier  

              e-mail je "svoboda@yman.cz?

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.