• pavel321

    Neska mi přišel Polar CS 200 cad, ale nechce mi to meřit kadenci…:( Máte ho někdo? Nevíte, čim by to mohlo bejt?

    0 0
    • pavel321  

      Fakt nikdo nevite????

      0 0
    • pavel321  

      Kadenci sem mel zapnutou, nevim, proc to neslo… Kazdopadne uz to funguje;)

      Ale vyskytnul se druhej problem, cyklofunkce to meri dost divne… Neska sem to byl testnout a nechal sem si tam i starou Sigmu BC 12. Dyz sem prijel domu, Polar ukazoval vzdalenost 22km, Sigma ukazovala 28km. Stejne tak i rychlosti se lisily.. Jen dodam, ze Sigma meri celkem presne (dyz sem to srovnaval s kamosema, nebo s udajema z cipu na zavodech) Muze to bejt tim, ze je snimac moc daleko vod budiku na riditkach?

      0 0
      • kubad  

        Buď nebo od magnetu – prostě to občas strácí signál a nepočítá. Taky sem o něm uvažoval, ale nechtěl sem dělat pokusného krílíka a počkám na ohlasy a zkušenosti.

        0 0
      • PetisV  

        A co nastavení parametrů kola apod. Jsi si jist, že OK ? Mě funguje CS 200 přesně a bez chyby.

        0 0
        • pavel321  

          Melo by bejt fsechno nastaveny dobre, ale este s tim zkusim trochu polaborovat;)

          0 0
      • MlokCZ  

        Je treba dodrzet udavanou vzdalenost 50cm vysilace od computeru. Mel jsem to chvili o chlup vic a vynechaval asi jako tobe. Stacilo posunout blize, co to slo a uz ukazuje ok.

        0 0
    • pavelsacha  

      marné rady. pokud to nejde, neřeš to a reklamuj – kapacitu baterie nezjistíš a žádnou jinou věc nevychytáš – musí to fungovat hned. Zkus ještě snímač někde vedle CS200 – pro měření kadence na celopéru může být problém – pokud to máš na bajku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.