• Jezevec70

Uvažuji nasadit na silničku širší pláště, asi 28 mm. Do rámu se vejdou bez problémů, už jsem jezdit Continental Sport Contact 28, ale váha je dost vysoká (asi 480 g). Na silničku bych chtěl něco lehčího (tak do 300g?).

Nemáte někdo nějaký typ? Tahle šířka se moc nepoužívá, tak výběr nebude zas tak široký.

0 0
    • jecnak  

Konkretni zkusenosti nemam, ale zkus zapatrat po webech vyrobcu. Treba Schwalbe dela pro rok 2009 model Durano.

0 0
    • Smazaný účet  

Máte někdo zkušenosti z výměny plášťů na silničce z 23mm na 28mm?

Na takové to urban dojíždění: obrubníky, koleje, horší silnice, štěrk, apod.

Předpokládám navýšení pohodlí při min. zvýšení val. odporu :)

Případně díky za tipy na konkrétní pláště.

0 0
      • jonti  

Mam ted doma na zimu Ultrasport od Continentalu, ale idealni by bylo GP4000.

0 0
    • Jezevec70  

Opráším tohle staré téma.

Koupil jsem plášť Tufo Calibra Plus 28. Zatím jen na předek. Mám ho obutý na cyklokrosce, takže občas dám i nějakou tu šotolinu nebo hodně rozbitý asfalt.

Máte někdo s tímhle pláštěm dlouhodobé zkušenosti? Jde mi hlavně o odolnost vůči defektům a sekancům na špatných cestách.

Včera jsem ho obul a zatím najel asi 140km – mám pocit, že jede pěkně. :-)

0 0
    • Mysee  

Zkusím taky obnovit, vy kdož jezdíte 28 mm pláště máte tip na nějaké? Jezdil jsem teď Conti Ultrasporty II v kevlaru za pár kaček, jsou trošku těžší ale jen s jedním defektem. Ale přemýšlím nad něčím jiným. Máte nějaké typy? Conti Grand prix 4000 II jsou asi fajn, ale stojej už litr, to už bych rovnou mohl poladit bezduše. :) Díkec!

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.