Olympiáda dětí a mládeže právě běží a dnes jsou na programu mimo jiné i horská kola (XCO, XCC). Kdo chce mrknout na mladé talenty, dá se to sledovat na ČT Sport. Od letošního roku za každý kraj startuje pouze jeden závodník, takže v každé kategorii startuje jen 14 dětí, což je podle mě docela škoda.
Zajímalo by mě – sledujete tyhle závody? A myslíte, že má u nás mládežnická základna v MTB dostatečnou úroveň a podporu, nebo máme v porovnání se světem co dohánět?