• kolda

    zdar Olomoučáci, pokud se udrží počasí, vyrazí někdo?

    tempo volné!!! čas kolem 2h

    0 0
    • maxtor  

      Ale ale, tak už zase skáčeš přes kaluže:-)??

      0 0
      • kolda  

        velice opatrně :) ale pomalu začínám. po měsíci úplného klidu to je křeč :(

        0 0
        • maxtor  

          To věřím. Ono stejně v těchto podmínkách se toho moc najezdit nedá. Nevím, jak ostatní, ale já jsem po pár desítkách km zničený, jak kdybych jel maraton… Už aby bylo jaro.

          0 0
          • Martin  

            heč, já jsem na pohodu. minulou sobotu jsem dal stovečku :-) a jezdí se mě parádně. až na ty kopce.

            0 0
        • pop  

          tos měl zápal plic nebo co? :)

          0 0
    • Martin  

      kampak? jel bych. ale musím si umejt forta, od sobotní vyjížďky je nějakej zasviněnej

      0 0
      • kolda  

        to buď rád, že seš na pohodu.

        mě to je celkem jedno, buď směr uničov, litovel atd. nebo opačně kojetín atd…

        0 0
        • Martin  

          kopečky nebo spíš placku? měl bych tu jeden okruh, který mám rád. akorát nevím, jakou máš představu o najetých kilometrech?

          0 0
          • kolda  

            kopečky bych teď ani moc nedával.

            o km představu nemám, tak 2–3 hodky, jak to pojede..

            0 0
    • grafik  

      sem praci – mohl bych az 20. jestli vam vyjde pocasko tak tusim nechutne podarenej vylet vrrr :)

      0 0
      • kolda  

        20 budu na slovensku na horách. a ty bys jel i na silnici?

        0 0
        • grafik  

          jo, na silnici mam stareho horaka, plaste sjety slicky 1.9. – myslim ze by se to dalo :)

          0 0
          • kolda  

            všechno se dá:) a tuhle neděli bys nejel?

            0 0
            • grafik  

              celej vikend dru jak bulhar … :(

              0 0
              • maxtor  

                grafik (15.11.2006 16:00:15) 213.235.153.xxx 2×> Olomoučáci, co děláte v pátek 17? (^ odpověď na 1× ^) chlapi rad bych s vama zabikoval ale v PA a SO du do prace … svatek nesvatek :/ [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]

                Ty vole ta tvoje práce musí být řehole:-(((

                0 0
    • maxtor  

      Jinak dodávám, že se nepřidám. Ale napadla mě jedna věc: Vím o supr penzionu v Lipové-Lázních. Co kdybysme se někdy na jaře domluvili a jeli tam třeba na víkend (na bika pochopitelně)??

      0 0
      • Martin  

        jsem pro

        0 0
        • grafik  

          ja taky

          0 0
        • vlk  

          já taky

          0 0
          • maxtor  

            OK Borci, necháme to na dobu, až to bude aktuální. Předběžně to vidím tak na duben nebo spíš květen, i když při současném počasí… Už se těším na trasu Ramzová – Petříkov – a dál na hřeben (Keprník atd.) Tam to znám jen na běžkách.

            0 0
        • pop  

          jsem pro taky,ale viz níže (špatně sem to přiřadil)

          0 0
      • pop  

        Já taky,ale ještě nevím,zda-li budu provozuschopnej. Min. do 1.3. stále marodím. Takže jestli bych jel,tak budu úplně marnej :(. Na Velo camp nechcete?

        0 0
        • maxtor  

          Máš odkaz? Nemůžu to najít. Jinak buď v klidu, nepočítám, že by se něco dalo spáchat do konce dubna. 1. a 8. května vychází na úterý, tak snad kdyby se vzala v pondělí dovolená, máme 4 dny na řádění po horách…

          0 0
          • pop  

            Ne.Mělo by to být ve Velu 2/2007. Bývá to tuším v dubnu. 2006ka byla na Šeráku myslím.

            0 0
    • Martin  

      návrh: viz vobrázek, vychází to na 64 km

      0 0
      • Martin  

        a přibližný profil

        0 0
        • Martin  

          eště doplním, že kdyby se nedařilo, můžeme to v dubanech stočit na blatec

          0 0
          • pop  

            že prudím :), ale v těch Kralicích sou brutus kostky :) a z Bedihoště-Tovačov-Olomouc to je celkem frekventovaný. Osobně bych se tam bál vyjet(ve všední den). Co třeba toto-Ol-Těšetice-Nám칍-Olbramice-Luká-Javoříčko-Chudobín-Litovel-OL? Toto bývala moje oblíbená trasa,když jsem jezdil jako malej na Favoritu :). Má to asi 70km.

            0 0
            • Martin  

              hezké, ty končiny moc neznám… ale trochu kopečci :-)

              0 0
              • maxtor  

                Jak tohle děláš?? Máš na to nějakou mapku v programu nebo si to cucáš z prstu??:-)

                0 0
                • Martin  

                  z prstu to ještě neumím, mám www.cyklotrasy.info

                  je to sice jenom hrubé a přibližné, ale pro představu stačí

                  0 0
                  • maxtor  

                    Díky, mrknu na to. Jinak, rád bych se k vám přidal, ale ta cesta vlakem… jedině, kdybyste vyrazili směrem Uherské Hradiště, můžem si dát zcuka:-)

                    0 0
              • pop  

                pěkně si to načrtl :). Tu zpáteční můžete jet i jinak. Pěkná je i ze Slavětína na Loučku,Bílsko,Se­ničku,Senici a po cyklostezce na Neředín. Teda kdyby se vám ještě chtěli jezdit kopečky. Za kvalitu silnic neručím,tehdy byly celkem pěkný,akorát drsnější asfalt. Nejdelší kopec je na Olbramice z Náměšti :)

                0 0
                • pop  

                  Tahle varianta je ale ještě lepší – je po okreskách a téměř tam nepotkáte auta…

                  0 0
                  • Martin  

                    kurrrnik to abych si vzal mapu a vytiskl itinerář :-) tyhle cestičky neznám…

                    0 0
          • kolda  

            popova varianta taky není špatná. kostky teda nebrat, to říkám dopředu.

            jinak mi to je šumák.

            0 0
            • Martin  

              kostky nebrat, jejich přítomnost jsem nějak zazdil :-)

              0 0
      • grafik  

        ty jo takovy chute … muj oblibeny „silnicni“ kraj, rad bych se pridal … blokuju si tento thread :)

        0 0
    • Martin  

      hlavně, kdy a kde se slezeme?

      0 0
      • kolda  

        sobota 10H, místo nechám na tobě.

        0 0
      • kolda  

        pošli mi na mail. tel. č.

        0 0
      • Martin  

        10 hodin je fajn, místo bych asi zvolil přední parkoviště u Delvity na Tabulovém vrchu (ulice Dobnerova) – naproti přes ulici je nábytek.

        0 0
    • vit  

      Podle počasí taky bych k vám přidal.

      0 0
      • Martin  

        no doufám, že nebude moc funět. uvidíme.

        0 0
        • petryk  

          Taky bych jel, ale budu po plesu a taky v garáži čeká na poskládání jeden Cube… :) Takže příště

          0 0
          • Martin  

            no zrovna na tebe a tvou „smečku“ jsem tajně sázel, že bychom se mohli zase projet společně… rrrozmyslete si to, tady jde o obrrrrovskou­ sumu.

            0 0
            • pop  

              jak ste zajezdili?

              0 0
              • kolda  

                docela dobre, akorat dost foukalo.

                dnes jsem vyrazil taky, na 2hodky, at si zase zvyknu:)

                0 0
                • Martin  

                  jj, byla to pohoda jak blázen. ale vítr na pňovické rovině stál za to. 180mm kliky ukázaly, že na tyhle podmínky jsou ideální

                  0 0
                • vlk  

                  Já byl v sobotu 13 na biku v terénu. A nezdálo se mi, že by nějak moc foukalo, ale jel jsem 50% lesem. Je to jako na jaře, akorát není až tak moc velké bahno, ale i tak stačilo, napříště nasadím asi i blatníky :o)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.