• wax4

    Zdravim,najde se tu nekdo z olmika s kym bych jel obcas na vyjizdku? Spis bike nez silnice. Klidne i slecna,ale pochybuju ze tu nejaka takova je…kdyztak pisete sem nebo na mail ;-)

    0 0
    • grafik  

      :)

      0 0
    • Pekáček  

      :)

      0 0
    • vit  

      ja sem z olmika

      0 0
    • Lister  

      lidi z OL tu je dost :o) – já to ale nejsem, ale až budu mobilní, tak je to pro mě nejbližší místo na BF sleziny, takže budu jezdit s OL grupou :o)

      0 0
      • mdk  

        Ja jsem z kosic nechces prijet na navstevu…Je tu nadhera :-{)

        0 0
    • raceman  

      JA sem z Ostravy :-))))))))

      0 0
    • wax4  

      vidim ze se tady dva lidi umi usmivat,hezky,taky je tu plno lidi ode vsad,z kosic ci ostravy..to je taky hezky…pokud prijedete a pojedem na svih,tak to bude super :D ne? tak ne… ale pokud by jel nekdo z olmika nejakej den ted v tydnu tak budu rad…jen smele do toho ;)

      0 0
    • kolda  

      já, pop,vlk, spawncz,

      já jsem ale přes týden v Opavě nebo v Jeseníkách. nějakou BF vyjížďku bysme někdy dát mohli. takových svižných 60 km :)

      0 0
      • grafik  

        hmm samej chrt …

        0 0
      • wax4  

        teda a ti co se sklebi na vyjizdku nepojedou? bylo by dobry usporadat neco vetsiho treba o vikendu,ale jel bych kluidne i pres tyden jen tak lehce kolem pate hodiny.. myslim ze s bandou okolo vlka jsem uz byl..kdosi tam ma Gianta fulla..je tak?

        0 0
        • kolda  

          akorát přes prázdniny trošku problém s termínama. buď závod nebo chlastačka nebo obojí:) viděl bych to až v druhé půlce srpna. nebo sraz na rusavské 50. Gianta má Spawncz.

          0 0
        • grafik  

          co takhle sjet slavkovske radary, tusim ze se jede nekdy o prvnim vikendu v zari, zpatky muzem jet mamuta ;)

          0 0
          • kolda  

            sakra, první víkend v září pořádám bajkový závod pro zaměstance firmy – docela prdel:)))))

            no, s termínama to je horší, asi se budem domlouvat průbežně. ale něco podniknout musíme!!!

            0 0
          • wax4  

            kdy jsou ted vlastne nejaky zavody? tady v okoli? myslim ze tam bylo az neco v srpnu ne? no jo,termin je vzdycky nejhorsi.. :)

            0 0
    • Pekáček  

      Hele, Olomoučáci, když jste tady, dávejte si pozor na nadjezd z Hodolan směrem k nádraží, dneska tam hlídali měšťáci aby cyklisti nejezdili po mostě po chodníku nebo tramvajovejch kolejích (chodci a tramvajáci žalovali). Já přijel od Hodolan a viděl jsem je, slušně jsem pozdravil a oni mi slušně vysvětlili že musím pěšky. Já jim zas slušně řekl že zvýšený provoz cyklistů na silnici vedle povede ke zvýšení počtu pomníčků vedle té cesty (jsou tam dva) páč je tam silný provoz. Tož tak. Šel jsem pěšo a varoval dva jedoucí nahoře.

      0 0
      • grafik  

        diky, budu si davat pozor, pendluju tam docela casto ;)

        0 0
        • Martin  

          no já tama taky často jezdím, ke kamošovi do kšeftu (cyklo vego) ale bengály sem tam eště nepotkal… kua měli by tam udělat stezku :-)

          0 0
          • grafik  

            cyklo vego je muj nejoblibenejsi obchudek – mam ho skoro za rohem :)

            0 0
            • Pekáček  

              Já taky :o)

              0 0
            • Martin  

              to sme se tam možná někdy potkali a ani jsme o sobě nevěděli, v poslední době jsem tam byl pečenej vařenej, když jsem panu majiteli vysvětloval kterak zacházeti s PC :-). ale Veselák je správnej úchyl :-D

              0 0
              • BiSon  

                ty jsi mu to taky vysvetloval? ja se ho pokousel neco naucit, kdy to bylo, predloni? :-)

                0 0
                • Martin  

                  no máme úspěchy. naučil jsem ho dokonce i doplnit chybějící tagy do MP3 a na podzim budeme stříhat video…

                  0 0
                  • BiSon  

                    to jsi lepsi… ja skoncil u adresarove struktury a textovyho editoru :-)

                    0 0
                    • Martin  

                      adresáře jsi ho naučil dobře, s tím jsme se zabývat nemuseli :-) a mohli jsme jít k těžším věcem… no nebudem ho drbat, von se mě taky nesměje, že neumím centrovat

                      0 0
                      • BiSon  

                        kdybych neumel jenom centrovat, tak by to bylo jeste hodne dobry :-) se tam budu muset nekdy stavit, rozpada se mi „zalozni“ kolo…

                        0 0
      • kolda  

        přes nadjezd nejezdím, střihnu to vždy skrz nádraží přes koleje :))

        0 0
    • gobike  

      Zdarek, ja su z Prostejova, coz je co bys kamenem dohodil a pres prazdniny budu v Olomouci skoro kazdej den…

      0 0
    • petryk  

      :)

      0 0
    • Martin  

      tož já su taky z Ol, ale silničář :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.