• Radex8

  Názor na kolo Norco RANGE A2 2020?

  https://www.norco.com/…um/range-a2/?…

  0 0
  • Mr.Duck  

   Sram SX je prehazka z plastu a neměla by existovat natož být na kole. Rám, brzdy, vidlice a tlumič jsou ok, kola nic moc, pohon tragédie. Řekl bych solidní kolo ale SX na kole přes $1000 nemá co dělat. Nebo na žádným kole fakt..

   Ale aspoň to vypadá že se zbavili toho „powerspline“ středu co byl v A2 2019 co má na sobě napsané „Road and XC use only“ a vydrží pár jízd :)

   0 0
  • novas752  

   Souhlas, s Duckem. Akorát ještě ten tlumič, nemá zamykání což to kolo takhle jak je limituje na lanovky/vývozy autem nebo tlačení. Na otevřený pružině do kopce jezdit prostě nechceš.

   0 0
   • LRRTM1  

    Tak to dělám poslední rok něco špatně :-)

    0 0
    • novas752  

     Muj názor no. Cca měsíc mám pružinu na Jeffsy (typově podobné kolo, 160/160) a v otevřenym stavu je na tom jízda do kopce čistej masochismus. Naštěstí tam mám i zamykání a zamknutý to jede krásně (Jade X zamyká víc než kde jakej vzduchovej tlumič).

     0 0
     • jeniiiik  

      A kinematiku toho rámu znáš a jel jsi na tom? Na Opticovi taky zamykání nemáme a ničemu to nevadí a pokud neslapes jako debil, tak se to nehoupe.

      Ano, pružina se houpat bude, ale vybírá se tady skoro freeridove kolo. Jinak tazateli koukni klidně i na SIGHT, je to z kopce podobné kladivo.

      A hazku vyměníš a řazení funguje normálně.

      0 0
      • novas752  

       To neznám, ale ani muj rám neni nějaká extra houpačka, na poměr trail/enduro kola spíš naopak. I přesto tam považuju lock za nutnost, minimálně s pružinovym tlumičem.

       Freeridové kolo se nahoru buď tlačí nebo jede autem/lanovkou, tam je nějakej antisquad jedno.

       Řazení SX normálně moc nefunguje, je to jako strkat prst do hov.. Naštěstí ani ta páčka (Deore, SLX i XT) moc nestojí, zbytek může zůstat.

       0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.