• Zil

    Chtel bych se zeptat cemu by jse dali prednost?? Vybiram ze dvou favoritu, jezdim FR a prilezitostne DH.Napiste prosím zkusenosti s ramama a jakou velikost jezdite ja uvazuji o RB velikost M ( kamarad ma spesla velikost 17 a to je na me akorat) mensi velkost nevim?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      ? a jako co? S cim chces poradit?

      0 0
      • Zil  

        Ja jsem to zapomel specifikovat RB Monster HM or Norco Torrent nevim co by se hodilo lip a nevim velikost jak se ti jezdi na tvem norcu ovladatelnost hravost?? Jak se ti jezdilo v bystrici :)

        0 0
        • Zil  

          Jo a merim tak kolem 185 jestli uz na me to S nebude hodne male jel jsem i na 13 nebo 14 a gangu a to jsem se kopal do brady a na tom bych ani nikam nedojel

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Na mem Norcu se mi jezdilo jak jinak nez vyborne :-D S jizdou jsem byl spokojeny. Zadny vaznejsi chyby. Norco Shore HT jsou FR ramy. Jde na tom i skakat nebo zajet 4X dokonce i bikros, ale uz to neni ono. Na DH HT jsou tyhle ramy jak delany. Taky proto bude muj ram jezdit tuhle disciplinu i pristi rok. Takze zvaz jak moc jezdis FR/DH. Jestli prevazne a tvrde, tak to je to prave. Jestli to chces spis na 4X, tak tam bude ve vyhode to RB. K Torrentu pripocti jeste investici do noveho zadniho naboje (150mm) Velikost. Zalezi jak hodne na tom budes dovadet. Bronzovy medailista z MČR Stokláda vozi Torrenta v eMku, ale taky meri dva metry. eMkem nic nepokazis. Jestli chces o tehle problematice vic… vsechno uz je v historii :) Nebo se zastav zitra na Jestedu, bude se tam predvadet a testovat nejen Norco.

          0 0
          • cabbage  

            jeste je potreba dodat ze padlista ma na norco tesne vazby a je tudis zaujaty, on vlastne musi byt spokojeny:o)

            0 0
          • Zil  

            Jsi me presvedcil skoro :) jeste otazecka ma uz norco navarenou upinaci hvezdici??

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jestli myslis ISCG, tak Torrent nema. Je to freeride a je staveny s presmykacem, takze budes muset bud pouzit adapter nebo rovnou voditka s uchytem pod misku. Adapter vyrabi napr. Shaman a ja budu taky casem jeden prodavat :)

              0 0
    • bajaja  

      ja tomuhle moc nerozumim ale protoze mam slabost pro RB volil bych RB :-))

      0 0
      • lotr  

        RB nekupovat ,protože to není pořadnej rám ,raději bych zvolil Norco nebo NS bikes!

        0 0
        • Radek Broz  

          Proc to neni poradnej ram?

          0 0
          • Tomcat  

            No jako, že je nemusím, tak tohle taky nějak nechňapu. NS je streetová a DJ záležitost. Pokud to chce na DH/FR tak RB nebo Norka. Myslím, že je to docela vyrovnaný takže klidně a? rozdone barva a to jak se který někomu líbí. Ale po stránce vlastností jeto 1:1

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No to urcite :) Si ani na jednom nesedel, ze? :)

              0 0
              • Tomcat  

                Na těhlech konkrétních jsem neseděl. Ale projel jsem na Seskočí a Rb Bandit , nemyslím, že by se to tak odlišovalo od Torrenta a toho RB tak drasticky aby nebyli jízdní vlastnosti tak odlišné.

                Osobně nesedlo mi ani jedno ;-) :-p ,ale pokud bych HT DH a FR jedil vybral bych si jedno z nich a asi podle barvy.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ze ti je geometrie putna vim uz podle kol na kterych si jezdil a jezdis. Lip se jezdi na kole, ktere je stavene na danou disciplinu ;) Ale tady pujde treba i o vydrz.

                  0 0
                  • Tomcat  

                    É, no beru, ale stejně pude o cenu ;-)

                    0 0
                  • TinkTink  

                    Tak pokud pude o vydrz, tak je to jasny a koupi Norco, protoze to je otestovany a nebude delat testovaciho jezdce :)

                    0 0
                    • Zil  

                      Jste me presvedcily jdu do norca :) vydz bude potreba sem tam hodim smotku jako ted na zavodech WBC(Smradavka) samej pisek a pekne to strilelo teda :) jinak na barve nezalezi ta nejezdi

                      0 0
                      • goofy  

                        Dobra volba. Taky o tom uvazuju na prishti rok. A ten ram 2006 vypada hodne zajimave… Doufam, ze Norco bude na sportlife, abych si ho mohl pekne oshahat… ;o)

                        0 0
                        • zac  

                          bude a treba si budes moc osahat i Padlistu! :)))

                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Bude. Taky se mi Torrent 06 libi ;)

                          0 0
                          • Zil  

                            Tak to bude super na sport life urcite jedu osaham si urcite (Padlistu no nevim jen kdyz se moje nebude koukat :))))

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              A ta moje se koukat muze? Klidne si priplatim :-D

                              0 0
                              • Zil  

                                Kdyz dostanu slevu na norco na sport life taku muze ale jenom chvilecku :D

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Na to jsem moc malej pan. Muzu ti vybrat to nejvhodnejsi [nejdrazsi] pro tebe, ale tim to konci.

                                  0 0
                                  • Zil  

                                    To byla sranda je mi jasne ze to tak lehce nejde aspon to na sport life okouknu poradne

                                    0 0
                          • goofy  

                            Asi nevish jaka bude cena, co? Zustane priblizne stejna? Bo vic bych za ram davat nechtel…

                            0 0
        • JMT  

          silna slova lotre… mas nad naky dukazy ?

          0 0
    • Tomcat  

      Norco

      0 0
    • KAPLIS  

      RB

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.